Кандидат и бъдещи мами с татко от епруветка

  • 28 388
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 10 642
Ако някой може да даде конкретен отговор на този въпрос сигурно нобелова награда ще му дадат

# 706
  • Мнения: 2 877
нандин, а инжекции и цетротрид евентуално? иначе, действително, повече от 150 мг клостил няма смисъл, а и почвате рано, така че явно не е там проблемът.

# 707
  • София
  • Мнения: 10 642
И цетротида не помага, всичко от т. нар. лека стимулация е пробвано. Хапчета, инжекции, комбинация от двете...

# 708
  • Мнения: 2 877
а на естествен цикъл лх също ли се качва рано? стимулацията с блокираща ли мислите да правите, защото аз не знам дали нещо друго би помогнало.

# 709
  • София
  • Мнения: 10 642
На моите години дълъг протокол не се практикува. Живот и здраве като взема заповедта от фонда ще правим силна стимулация, но най-вероятно там ще ползваме инжекции, които съдържат само ФСХ. Иначе се случва и на ЕЦ да вдигам ЛХ. И пак са ми слагали цетротид.

# 710
  • Мнения: 3 126
В такъв случай прави инсе, поне да си гарантираш фонда. А за Нобеловата награда ще помислим. Все си мисля, че ако яйцеклетката е годна би трябвало да се оплоди, а ако не е би трябвало да се разбере преди оплождането. От сърце ти пожелавам на пук на статистиката да забременееш от инсе Simple Smile

# 711
  • София
  • Мнения: 10 642
Я може да изглежда прекрасно и пак да не се оплоди. Има неща които няма как да се видят.
А да успеха на инсето... Мнооого е съмнително. Инсулина явно много ми скапва Я. Но това важи и при ин витро...

# 712
  • Мнения: 3 126
Я може да изглежда прекрасно и пак да не се оплоди. Има неща които няма как да се видят.
А да успеха на инсето... Мнооого е съмнително. Инсулина явно много ми скапва Я. Но това важи и при ин витро...
Успя ли да запишеш час?

# 713
  • София
  • Мнения: 10 642
Още съм на работа. Тепърва ще ходя на там

# 714
  • Мнения: 2 877
както прецениш. може би инвитро на естествен, ако там рисковете са по-малки. за високия инсулин и аз чета, че се отразява зле, но не знам в каква степен зависят от теб нещата. предполагам, че освен че вземаш лекарства, си спазваш диета и има някаква физическа активност. повече от това не може да се направи.

# 715
  • София
  • Мнения: 10 642
Във вторник съм при доки, ще видим какво ще каже тя.

# 716
  • Мнения: 3 126
Във вторник съм при доки, ще видим какво ще каже тя.

Това е много добре, чакаме новини.

# 717
  • Мнения: 2 877
поли, аз не съм спец/моят проблем са мазнините/. мисля, че йоли беше писала, че може да си нормална кръвна захар,но с инсулинова резистентност. йоли и нандин ще те информират по-добре.

# 718
  • Мнения: 3 403
Nandin, стискам палци за вторник, лякарят да каже добри новини. Момичетата тук са много по-осведомени от мен, но ако ще пробваш само заради фонда, по-добре инсе - поне е по-евтино.
Аз така мисля да направя - още 2 инсета и ако няма резултат - фонд.

Момичета, закъснява ми МЦ вече 4-ти ден. Нито признаци, нито нищо. Дали не съм объркала нещо покрай стиимулацията (макар че един цикъл мина вече)? Чуствствам се като ученичка - броя дните когато ще ми дойде  Laughing За съжлаение няма как да съм осмото чудо на света и след отрицателен тест и понижаващо се чхг , все пак да съм бременна  Wink

# 719
  • Мнения: 3 126
Nandin, стискам палци за вторник, лякарят да каже добри новини. Момичетата тук са много по-осведомени от мен, но ако ще пробваш само заради фонда, по-добре инсе - поне е по-евтино.
Аз така мисля да направя - още 2 инсета и ако няма резултат - фонд.

Момичета, закъснява ми МЦ вече 4-ти ден. Нито признаци, нито нищо. Дали не съм объркала нещо покрай стиимулацията (макар че един цикъл мина вече)? Чуствствам се като ученичка - броя дните когато ще ми дойде  Laughing За съжлаение няма как да съм осмото чудо на света и след отрицателен тест и понижаващо се чхг , все пак да съм бременна  Wink

Миличка,
След инсето нали ти беше дошло?
Попринцип стимулациите оказват влияние няколко месеца. Нандин ми беше казвала, че са нужни 6 месеца на организма да се изчисти. След второто инсе ми закъсня с 16 дни. Попринцип на мен цикъла ми се промени. Стана по-болезнен и вместо  28-дневен стана 25-дневен. Зная, че при задържан фоликул цикъла се запавя или подранява. При мен след голямото закъснение имаше задържан фоликул. Съветвам те ако не ти дойде до сряда все пак да посетиш д-р Юнакова преди празниците.

Общи условия

Активация на акаунт