Кандидат и бъдещи мами с татко от епруветка

  • 28 390
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 126
Как сте момичета?
Аз се подготвям за дълга почивка, която ще посветя на празниците и ако мога да вместя в програмата цс и хистероскопия ще е супер Simple Smile
Пожелавам на всички в темата догодина по това време да сме бременни, а някои може и до тогава вече да са родили!
Франи, успех във вторник! Чакаме инфо Simple Smile

# 691
  • София
  • Мнения: 10 642
Уж съм добре, но ще трябва да направя още 1 опит за да ме одобрят от фонда

# 692
  • Мнения: 3 126
Уж съм добре, но ще трябва да направя още 1 опит за да ме одобрят от фонда

Аууу Миличка, много съжалявам!
Така се надявах този месец да те одобрят!
Кога ще го правиш? Може пък да не ти трябва фонда! На ец ли ще е или стимулиран?

# 693
  • София
  • Мнения: 10 642
Не знам, не съм говорила с док. Подозирам, че ще иска да направим инсе

# 694
  • Мнения: 3 126
Не знам, не съм говорила с док. Подозирам, че ще иска да направим инсе

Стискам ти палци миличка! Дано всичко да се развие по-най добрия начин!

# 695
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ехх, и какво налага тази мярка?

# 696
  • Мнения: 326
Благодаря за стиснатите палчета за вторник - веднага щом имам новини, ще ви пиша:)
Момичета, догодина искам всички тук да сте бременни. От сърце ви го пожелавам!
Нандин, защо се налага още една процедура? Нямаше ли 4 вече? Може пък въобще да не стигнеш до Фонда, както казва Поли. Човек не знае къде му е късметът...
Хубаво си починете сега по празниците, съберете силички и на Коледа си пожелайте да се сбъднат най-съкровените ви мечти. Като си помисля на колко Коледи съм се молила така, докато най-сетне молбата ми беше чута. Вярвам, че на всяка от вас мечтата да гушне бебче ще се сбъдне, защото рано или късно всички желания, идващи от сърцето, се случват.

# 697
  • София
  • Мнения: 10 642
Защото ми признават само инсето и 2-та трансфера. В другите случаи не съм стигала до трансфер.

# 698
  • Мнения: 2 877
нандин, много съжалявам. защо вместо инсе не направите лека стимулация, ако реагираш на кломид или фемара? може пък с два фоликула да станат нещата и да не се налага да се занимаваш с фонда повече.
франи, уверена съм, че всичко ще мине добре. пожелавам само бебка да е много послушна и да спинка добре, а че ще е здравичка, красива и умна е абсолютно сигурно.

# 699
  • София
  • Мнения: 10 642
Това с леката стимулация го играем вече 1 година. Повече от 1 Ф не съм правила. Вероятността отново да няма трансфер е огромна. Последните 2 пъти Я не се оплодиха.

# 700
  • Мнения: 2 877
а с какви дози работите и от кой ден?

# 701
  • София
  • Мнения: 10 642
С клостилбегит съм била и на 3 хапчета дневно. За инжекции (за лека стимулация) не ставам, защото вдигам много ЛХ-то и пукам рано Ф. Винаги съм започвала стимулация на втори ден, даже 1-2 пъти сме започвали на първи

# 702
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Аз съм за инсе, поне ще те одобрят със сигурност.

# 703
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз по принцип предпочитам ин витрото, но пък ако отново не стигна до трансфер... Днес ще се опитам да запиша час за доки, да видим какви ще ги измислим

# 704
  • Мнения: 3 126
Аз съм за инсе, поне ще те одобрят със сигурност.

Споделям мнението на Йоли! Simple Smile особено щом вероятността да не стигнеш до трансфер е голяма. Все пак няма ли обяснение защо не се оплождат яйцеклетките? Не може ли да се направи нещо в тази връзка?

Общи условия

Активация на акаунт