мнения за фирма за домашна помошница Domestina?

  • 52 544
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 999
Доли, моят ап. е 104кв. за 4ч жената изми баня с тоалетна, отделна тоалетна, подовете във всички стаи и прозорците в повечето стаи (само за 1 стая не и стигна времето). Препаратите ти си ги осигуряваш, също и парцали/кърпи/гъби и др уреди (прахосмукачка).  Peace

Бихте ли споделили името на жената? И остава ли сама в апартамента или вие бяхте там?

# 16
  • Мнения: 874
Жената се казва Антонелла Драганова. Не остава сама в апартамента, винаги трябва да присъства някой от собствениците и след като приключи дадена стая или нещо друго и казвате, ако имате забалежки.

# 17
  • Мнения: 999
Жената се казва Антонелла Драганова. Не остава сама в апартамента, винаги трябва да присъства някой от собствениците и след като приключи дадена стая или нещо друго и казвате, ако имате забалежки.

Благодаря! А това за присъствието тяхно изискване ли беше или вие преценихте така за по-сигурно?

# 18
  • Мнения: 874
Тяхно изискване си е Wink

# 19
  • Мнения: 19 485
Това с присъствието ще ми е неудобно на мен например. Иначе са си прави хората, преди време ползвах една домашна помощница, която също държеше аз да присъствам, защото преди това са я обвинили, че нещо липсва от една къща, която почиства.

# 20
  • Мнения: 874
Това мисля, че е изискване при повечето фирми. Преди Доместина бях наела една друга чистачка и тя не само, че държеше да има някой в апартамента, а на влизане и излизане ми показа чантата си, за да видя, че не носи нищо и съответно, че не е взела нищо от апартамента.

# 21
  • Мнения: 19 485
Това мисля, че е изискване при повечето фирми. Преди Доместина бях наела една друга чистачка и тя не само, че държеше да има някой в апартамента, а на влизане и излизане ми показа чантата си, за да видя, че не носи нищо и съответно, че не е взела нищо от апартамента.
Е, това пък вече е доста унизително за хората. На мен ще ми е неудобно така да ми показват чанти, а пък за тях да не говорим.

# 22
  • Мнения: 874
да, и на мен ми беше неудобно и и казах, че не е нужно, но... такива им били изискванията...

# 23
  • Мнения: 2 099
Ползвам ги дългосточно за почистване 2 пъти седмично.Много съм доволна,работят бързо и качествено,никога нищо не ми е изчезвало от вкъщи,включително и веднъж забравен клъч с доста пари си беше непокътнат в гардеробната!Което като дрехи,бижута оставя вкъщи извън гардероби/шкафове си го намирам така,само личи ,че е забърсано под него.Чистят къща на едно ниво с две бани.

# 24
  • Мнения: 999
И на мен това с присъствието ми е неудобно, може би ще помисля за друг вариант.

Благодаря!

# 25
  • Мнения: 198
Странно, досега не съм присъствала нито веднъж. Заключвам отвън и жената си чисти, връщам се най-късно в часа, в който приключва

# 26
  • Мнения: 24
Не е ли малко крайно, да заключите човек за 4 часа в апартамент? Ами ако случайно стане някакъв проблем и въпросната госпожа не може да излезе?  Не ви обвинявам или се карам, просто се чудя. Аз не бих се съгласила да ме заключат някъде.

# 27
  • Мнения: 74
Ползвам Доместина и досега никога не съм стояла вкъщи, докато чистят, идвам да им отворя вратата на входа, когато си тръгват, защото се отваря с чип. При една приятелка вратата се отваряше само отвътре и домакините си излизаха, когато са готови.

# 28
  • Мнения: 102
Момичета, как плащате за услугата?

# 29
  • Мнения: 105
Аз плащам чрез ePay

Общи условия

Активация на акаунт