упорити стомашни проблеми

  • 12 342
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 625
Scarlet да си жива и здрава. Много по-добре съм (да не ме чуе дявола) след клеевата тинктура. Като се прибера ще си правя консултациа със специалист. Иначе разстройство съм имала само един път - непосредствено длед един антибиотик, а след това изхожданията ми са нормални. Не съм бременна съд сигурност. С малко наднормено тегло съм и започвах 90 дневната, ама много малко я карах.

# 16
  • Мнения: 4 709
Pepina радвам се, че съм успяла да помогна и не е нещо по-сериозно, но продължавай да я вземаш превантивно  Wink

# 17
  • Мнения: 625
Аз докато успея да си запиша час за лекар, което се оказа малко сложно, защото няма свободни часове, се налага отново да пътувам в чужбина. Но като се върна почти веднага след празниците отивам. Само за протокола - откакто пия Пулсет не мога да кажа дали имам подобрение, но онзи ден отново имах неразположение - гадене и къркорене на стомаха и червата, съчетано с оригване. Този път всичко отшумя много бързо, за ден - два, но според мен това се дължи повеч на пчелния клей. Лошото е, че въпреки по-леки пак имам някакви оплаквания. Омръзна ми вече - дано доктора ми даде повече яснота.

Общи условия

Активация на акаунт