Ето че започна и последната третина от пътя на НОЕМВРИйската дружина! -Тема 9

  • 34 022
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 766
Киви, откъде я взе тая помпа на Нук?
Не съм я взела,само я показах на ММ да я купи по-нататък.В една аптека ми я предложиха,но не е като тази на Естлар , такава е http://befit.bg/eshop/NUK-SOFT-EASY-%D0%9F%D0%9E%D0%9C%D0%9F%D0% … 0%A3%D0%9C.350138
Не искам скъпа ,защото не знам дали ще ми трябва. Нещо хич не ми се дават много пари.Имам чувството ,че пазара е затрупан с всякакви боклуци на невероятни цени, без гаранция за качество...

# 691
  • Мнения: 919
Мерси, Киви!  Да, и на мен така ми се струва с цените на много работи. Хубаво гледам и избирам. Че има и много неща, които хем са скъпи, хем некачествени.

# 692
  • София
  • Мнения: 126
За съжаление с цените на много неща се спекулира, но такъв е пазара....
Аз помпа по натам ще взимам, мисля на Авент, защото такива шишета взех и да паснат... всъщност си нямам и идея дали биха паснали и др.шишета или обратна... различна марка помпа и др.шишита   Rolling Eyes
Аз лежа повечко и почивам, не че имам избор..... не съм казвала тук, но пострадах и си счупих крака и ме оперираха преди около 10 дни и сега 40 дни не трябва да си стъпвам на крака..... слава богу с бебето всичко е наред, беше малко стресирано, но бързо му мина, герой ми е   Praynig
Малко не е точния момент сега, но не съм избирала... изглежда е трябвало да намаля темпото и да полежа повече  Simple Smile

# 693
  • Варна
  • Мнения: 477
Скорошно оздравяване, звучи ми много страшно в такъв момент   bouquet

# 694
  • Мнения: 95
val4etov много съжалявам за това което ти се е случило. Дано да се възстановяваш бързо и бебо да е добре Praynig

# 695
  • далече в провинцията
  • Мнения: 115
Нещо хич не ми се дават много пари.Имам чувството ,че пазара е затрупан с всякакви боклуци на невероятни цени, без гаранция за качество...
Абсолютно съгласна  Naughty Много от нещата могат да се набавят и в последствие.
Киви, ще се оправи малко домочадието и без теб сега по важно е ти и бебчето да сте добре.
Val4etoV големи герои сте, бързо възстановяване  Hug
Днес и аз като се замислих че ми остава по малко от два месеца ..... Sick

# 696
  • Мнения: 766
Валче  Sad звучи ми много притеснително.Добре,че бебето е добре..онзи ден видях бременна със счупена ръка и ми прималя , пък ти цял крак.Герой си! Бързо да се възстановиш  Hug

# 697
  • Мнения: 421
добър вечер мацки, до сега гладих бебешки дрешки дето мм беше изпрал, лелеееее ей така станах  #Crazy те суууупер малки и 3 часа ги гладих  Mr. Green а като знам че има още и се отчайвам  Grinning
седя и си мисля, че вече искам да раждам, тежко ми е, зор ми е ама няма начин. днес излизах с бъдещия дедко и не сме ходили кой знае колко, бяхме с колата и по едно време като ми паднаха батериите, бях готова да легна на земята и да заспя, а той баща ми ми се хили и вика ооо дундьо, озори ли се  hahaha

# 698
  • Мнения: 16
Мu6mula, при някой специален ли ще раждаш в майчин дом?
Kиви, после като се върнеш такава радост ще падне, че няма и да помнят как са били сами известно време Wink
Kафе си пия всяка сутрин иначе ме боли глава или много ми причернява..обаче го пия с повече мляко Simple Smile общо взето правя си каквото искам - то човек не може само в ограничения да живее. Бира съм пила по малко..на морето и една безалкохолна си взех, ама то това си е подигравка направо..
Явно аз последна ще излезна в болничен...чаааааааааааак на 18.10, щот сестрата от ЖК продължава да ми твърди, че термина ми е на 02.12, т.к. февруари бил по-къс месец  Shocked И така аз по документи ще съм бременна 40 седмици и 2 дена, т.к. последния ми цикъл е на 23.02. Не успях да я убедя онзи ден, че се гледат седмиците и толкоз..


dollly,моят последен цикъл е на 19.02, а термина ми е на 26,11 да не нещо тази сестра да бърка

# 699
  • Мнения: 844
Тадам Sad май все по - честичко ще така .....

# 700
  • Мнения: 766
И аз съм на линия  Mr. Green Crazy

# 701
  • Мнения: 919
И аз от час съм будна. Мъжът ми пътува наобратно и го мисля. Преди малко е кацнал благополучно. Остават му още два полета...А аз и беба закусваме.

# 702
  • далече в провинцията
  • Мнения: 115
Самнамбула в къщи и той от 4 е буден  hahaha луда работа

# 703
  • Мнения: 766
И аз от час съм будна. Мъжът ми пътува наобратно и го мисля. Преди малко е кацнал благополучно. Остават му още два полета...А аз и беба закусваме.
Бебоче, жив и здрав да се прибере ММ  Peace 
Свеки беше ли ти приятна компания?
Ние с моята като кокошки кудкудякаме като говорим за бебето и плануваме- една през друга Laughing

# 704
  • Мнения: 421
гугуткен морген   bouquet от 5,30 до преди малко съм спала непробудно  Party не че като се събудих не бях като робокоп докато се раздвижа ама какво да се прави, рисковете на професията  Mr. Green а сънищата ми стават все по-ярки и реални и като се събудя се чудя спя ли будна ли съм  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт