Ето че започна и последната третина от пътя на НОЕМВРИйската дружина! -Тема 9

  • 34 024
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 477
Здравейте и от мен, аз си лягам не по рано от 01, но си спя до към 8 часа поне. Скоро сънища не помня да съм имала  newsm78.
След разместването онзи ден малко ме наболява долната част на корема - като мускулна треска. Решила съм днес да лежа и да не се движа много много, но до сега станах поне 5 пъти от леглото. Не знам как издържате  Rolling Eyes. ММ и той от сутринта ме почна нали съм щяла днес да лежа и да не ставам  Laughing.

# 706
  • София
  • Мнения: 126
Добро утро  Simple Smile
Благодаря ви за пожеланията, не е лесно, но нямам избор, трябва да мисля положително и бързо да се оправям за да си посрещнем бебчо  Praynig
И аз се будя посреднощ и по 2-3 часа будувам, но после си доспивам, а винаги съм имала хубав сън, но хайде де....
Маргаритка, и аз от време на време имам стягания, но откакто съм редовна с магнерота, се случва много рядко
Пожелавам ви прекрасна неделя   bouquet

# 707
  • Мнения: 971
Добро утро

В общи линии си спя без проблем. Тази вечер (по-скоро сутрин) се събудих в 7 за тоалетна и после пак заспах. Събудихме се в 9 Simple Smile

# 708
  • Мнения: 1 679
И аз съм от хората с добър сън, та снощи като каката не спа при мен и съвсем спокойно си се наспах.. Flutter Та и като нямам дразнител и по обяд си подремвам и се чувствам много добре след това. Та сега като ще ходи щерката на детска се надявам да си попочина малко, че предната седмица нанагорно ми дойде с нея в къщи и работа и организация по ремонта на апартамента ooooh!
Бебоче- дочака го ТМ, супер, че дойде момента на завръщането му Party
Киви- ще се справят без теб мъжкарите, как няма Peace Нали имаш помощ от свеки все пак, това си е супер Hug Важното е с бебоче да сте добре, нали престанаха контракциите и болките?

# 709
  • Мнения: 339
Добро утро! Сега се излюпвам след не добро спане презнощта - наваксвам сутрин.
 Вече с шантавите сънища мога да ходя на конкурс  Crazy
 Не знам как стана, но от вчера и през нощта се разболях. Сега съм съм с една "прекрасна хрема" - едвам дишам. А вчера като усетих, че става нещо взимах мерки, ноооо ето ме болна Sad Дано се размина само с хремата. Странното ми е, че се разболях, когато си останах в къщи, а не когато ходех на работа Thinking
 И ММ са го напънали да бачка до никоое време вечер и събота, и неделя. Не мога да си го видя като хората. Мъчно ми е - не е почивал сума ти време Sad
 Иска ми се да сменя пердето в спалнята. За бебка да е новичко. Ние преди 2 месеца направихме лек ремонт, но пердето остана. Вече му дойде реда.
 Хубав ден!

# 710
  • Мнения: 4 954
Аз вече имам повтарящи се кошмари - как успявам да хвана ръчичката на бебето докато рита и ми избутва корема. И си е ръчичка, усещаш пръсти, всичко. Бррррррррр.

# 711
  • Мнения: 339
Аз не искам да ги разказвам. Вече и за бебето започнаха, но иначе са от един и същи характер, но различни.
 Момичета, кажете някакви капки за нос, които да стават за бременни. Аз имам едни, но тях ми ги бяха изписали за алергията и се съмнявам за обикновена хрема да са удачни.

# 712
  • Мнения: 176
Estlar и аз сънувах същото, хванах му ръчичката. Сякаш изграждаме връзката си насън Simple Smile И аз като вас съм вече с проблемен сън, все се събуждам и трудно заспивам наново.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 477
Аз не искам да ги разказвам. Вече и за бебето започнаха, но иначе са от един и същи характер, но различни.
 Момичета, кажете някакви капки за нос, които да стават за бременни. Аз имам едни, но тях ми ги бяха изписали за алергията и се съмнявам за обикновена хрема да са удачни.
Спрей за нос еуфорбиум, има едни малки кутийки с етерични масла от типа на китайското чудо, и от онези дето се смъркат - май инхалатор се казваше едни ментови. Най безобидното е солена вода през носа, има в нета информация, но е много гадно. Аз го минах преди няколко месеца това само с биозин мама и витамин Ц. Най - трудното беше отпушването на носа. Скорошно оздравяване ти желая  Hug

# 714
  • Мнения: 339
Мерси, Маргаритка! Simple Smile

# 715
  • Мнения: 996
Аз миналата седмица изкарах една бясна хрема,доста ме държа,бях доста зле,че с това променливо време човек незнае вече.Спя на отворен балкон и вратата е до мен,започнах със запушена ноздра,след това нос и страшна хрема,мозъкък чак ме болеше,изкарах го на хомеопатия,ММ пие бира,аз на врял чай с мед и лимон,една тенджера със супа посред лято,абе ужас. Отмина!
Иначе спя като къртица,днес в 10ч едва отлепих.
Ох,вчера гледахте ли филма по Нова Джуниър? Много мило ми беше  Hug
Моя хубавец постоянно се разтяга и опъва,стомахът ми е с правилни и неправилни фигури  Joy  не мога да разбера с какво ме бута. Grinning
Иначе леглото с матрака дойдоха,но си стои в кашон,мисля ММ да го сглоби ,докато сме в болницата живот и здраве,има много хубави комплекти обиколници и олекотени в Хиполенд,разхождайки се ,ми идваше да се метна в някое легло и да се завия,та това ще ми е следващата покупка.Иначе си купих стерилизатор от Айко,на Авент,та такааа.
Хубав ден момичета!
Излизам малко да се разходя,че правих пържени филии за закуско-обяд и да не ви казвам как добре се справих,последните дни в това време само теста се тъпча и нямам никакви движения,страх ме е да се кача на кантара!

# 716
  • Мнения: 766

 ...Момичета, кажете някакви капки за нос, които да стават за бременни....
Пиносол капки за нос. Бяха ми предписани от специалист уши,нос, гърло в болницата,когато бях бременна миналата година.За гърлото спрей с клеева тинктура

# 717
  • Мнения: 339
Мерси, Киви и на теб!
 Отивам до аптеката - хем да взема капки, хем да се раздвижа малко. И аз като Дидито не смея да се кача на кантара. От както спрях да ходя на работа се усещам, че ям повечко Sad
 Трябва да се стягам!

# 718
  • Мнения: 591
Леле, dydito и моята свекърва нощница ми предлага от архива и ми вика ' те за болницата нощница искат, не пижама, ще ти трябва'  ooooh! ooooh! ooooh! Но, какво да се прави, жената цял живот не е излезнала от село, но все пак се радва. Разбра, че няма да я огрее и вече на два пъти ми дава пари да си купя аз каквото си харесам за бебето.
Новите мебели си миришат доста, затова по-добре сглобете леглото по- рано. Ние купувахме пролетта нов диван за кухнята, ами миришеше на магазин ( така каза мм) близо месец.

Ние все още не сме пазарували нищо за бебче, аз само се изкушавам и съм взела само някоя дрешка, но големите неща като кошара и количка само съм ги набелязала през нета и мисля другата събота да отида да ги видя на живо.

# 719
  • Мнения: 4 954
Зезе, време си е. Ние сега сме на финалната права с полупките, вчера ходихме до Джъмбо за дреболии, останаха малко неща, които се надявам до седмица-две да сме взели и тях. Чаршафчета, дрехи и козметика, общо взето, неща, с които и таткото може да се справи, ако вляза в болница, защото са по списък с марки и цени.

Общи условия

Активация на акаунт