Зоната- тема 2

  • 24 731
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 215
И аз тук Grinning

Отивам да гледам филм. Ако утре ме няма, значи съм умряла от страх... Буквално! Joy

# 16
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 830
Аз гледам повторението на квалификацията на Формула 1, че днес не успях.

# 17
  • Мнения: 9 570
Добро утро от мен! Изобщо не можах да спя цяла нощ,а навън пак се чудя какъв сезон е  newsm78 Изтървала съм снимката на Бубанка  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 14 300
Добро утро!
Записвам се, макар, че не успявам да пиша, обаче ви чета. И по този повод днес ще правя мекици  Mr. Green
Видях на Бубанка черните котета  Heart Eyes

Тук напича слънчице и има надежда за разходка днес.

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 282
Добро утро! Тръгнах да правя пържени филии( здравословна закуска по Тонка), но децата ме отказаха- пържени филии за закуска и пържени картофи за обяд много щяло да им стане  ooooh! Откъде им щукнаха сега тези пържени картофи  Whistling

# 20
  • Другата България
  • Мнения: 37 275
Добрутро и благодаря на Шаги за новата тема.  bouquet
Да кажа, че се радвам да видя дамата от Дунавци тук Sunglasses Wink Hug, и подкрепям призива за ...хмм, по - малко рецепти, щото въпреки пък другия призив на Тарти не готвя аз, не обичам, не ми харесва, не е моята част от домакинството това. Всичко друго по цял ден ще правя, но това.... Mr. Green
За сметка на това пък обожавам да ям, да се храня, да консумирам, да нагъвам hahaha, само да има кой да ми го приготви. Crossing Arms
Отбелязвам и аз, че не обичам котки, изобщо. Не ги мразя, но не ги харесвам. За сметка на кучета, които много харесвам и съм имала. И един ден пак ще имам, просто знам. Heart Eyes
И за първи път се ядосах, че не видях Бубанка. По принцип не се разписвам в такива теми, и не настоявам да зърна човек, въпреки че е по - приятно ако знаеш кой пише зад ника като образ, но Бубанка я свързвам с ....образ на даскалица Embarassed...ми то с тази "професия".... Crossing Arms

Тук напича слънчице и има надежда за разходка днес.
Четвърти ден мрачно и студено. Този път синоптик не позна. Прането ми си е квото го заминах снощи.

# 21
  • Мнения: 35 961
Хах, може и да имам нещо даскалско в душата  Joy
преди години избягах от кариерата на университетски преподавател по ред причини, но споменът ми е, че най-хубавото нещо бяха самите студенти; особено по-големите, които бяха поскитали по чужбина на обмен или бригади - бяха 3-4 години по-малки от мен и на практика не само те учеха от мен, но и аз от тях
ако старадаш за мен, ще ти пусна снощната снимка на лс  Wink

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 282
Ако говориш за онази с пръста, и аз я искам  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 35 961
не беше среден  Joy
бях я пуснала и в "покажи се" - вече ще си лягам по-рано, защото в среднощните часове открих неподозиран от мен ексхибиционизъм   Joy

# 24
  • Другата България
  • Мнения: 37 275

ако старадаш за мен, ще ти пусна снощната снимка на лс  Wink
Не страдам, ама ми я пусни, да ми е по - лесно да те хокам като знам как изглеждаш. Mr. Green
Ако говориш за онази с пръста, и аз я искам  Crossing Arms
smile3521 newsm44

# 25
  • София
  • Мнения: 23 090
Добрутро и благодаря на Шаги за новата тема.  bouquet
Да кажа, че се радвам да видя дамата от Дунавци тук Sunglasses Wink Hug,
Мери, айде бе, откога те чакам да ме приветстваш както подобава.  Joy  Hug
Аз вече забравих как се появи Дунавци като базик, можеше поне едно Брегово или Гомотарци да вкараш.  Mr. Green
Другия уикенд ще отскоча за една седмица да се пошматкам по влашко.

# 26
  • Мнения: 14 300
А, Мери, моето пране вчера направо го прострях вътре. Никакъв шанс. И излизах обута с боти. И си пуснах климатика на топло снощи  Mr. Green

# 27
  • Другата България
  • Мнения: 37 275
Добрутро и благодаря на Шаги за новата тема.  bouquet
Да кажа, че се радвам да видя дамата от Дунавци тук Sunglasses Wink Hug,
Мери, айде бе, откога те чакам да ме приветстваш както подобава.  Joy  Hug
Аз вече забравих как се появи Дунавци като базик, можеше поне едно Брегово или Гомотарци да вкараш.  Mr. Green
Другия уикенд ще отскоча за една седмица да се пошматкам по влашко.


  Shocked Гомотарци?  Stop Мола ти се, това го свързвам с онзи дом за умствено изостаналите Sad, Брегово...да, можеше, ама Дунавци ми дойде отвътре щото с Дунав го свързах някак. Аз го вкарах, като описвах Мецан в оная тема на Джой за фантома, нали веднъж се пенявеше нещо за работното ти време.
А, Мери, моето пране вчера направо го прострях вътре. Никакъв шанс. И излизах обута с боти. И си пуснах климатика на топло снощи  Mr. Green
Grinning Ти си "по - зле" от мен.

# 28
  • Мнения: 14 300
Н да, както казва съпружитето - змия и телом и духом Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 23 090
Мери, верно че от темата за Фантома тръгна, хаха...

Време ми е да ставам от леглото вече. Три дни имах неканени гости, вариращи между трима и четирима човека, с преспиване. Още не мога да се "събера" от преживения шок. Излишно е да казвам, че са от родата на мъжа ми...

Общи условия

Активация на акаунт