От коя възглавница сте доволни?

  • 70 958
  • 216
  •   1
Отговори
# 75
  • Враца
  • Мнения: 2 636
От топлината на тялото Tempur става изключително удобна и се намества по извивките на главата,
вече четвърта година ползваме такива и сме страшно доволни!  Peace

# 76
  • Мнения: 241
От топлината на тялото Tempur става изключително удобна и се намества по извивките на главата,
вече четвърта година ползваме такива и сме страшно доволни!  Peace

Каква е цената?

# 77
  • Враца
  • Мнения: 2 636
250 лв.

# 78
  • София
  • Мнения: 5 654
За доволните от екон-анатомичната, по гръб ло спите? Притеснявам се, че 10см идва ниско за страничен сън.  ooooh!  Бях на косъм да си купя темпур най-високата 14см, но е много твърда, а не искам да складирам възглавница за 250лв..
С такава възглавница съм и спя изключително настрани, много ми е удобна.

Само да предупредя, че има различни твърдости на латекса, моята е по-твърда, на мъжа ми е по-мека, неговата ми идва ниска при същата дебелина.

# 79
  • Мнения: 162
За доволните от екон-анатомичната, по гръб ло спите? Притеснявам се, че 10см идва ниско за страничен сън.  ooooh!  Бях на косъм да си купя темпур най-високата 14см, но е много твърда, а не искам да складирам възглавница за 250лв..
С такава възглавница съм и спя изключително настрани, много ми е удобна.

Само да предупредя, че има различни твърдости на латекса, моята е по-твърда, на мъжа ми е по-мека, неговата ми идва ниска при същата дебелина.

Вашите възглавници също ли са на ЕКОН, защото в повечето сайтове, където намерих техни има само различни размери, но не и твърдост? http://mattro.net/producti.html?page=shop.browse&category_id=3586

# 80
  • София
  • Мнения: 5 654
Да, от Екон са - тези. Купувани са отдавна обаче и не помня как беше означена твърдостта на тях.

# 81
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
И аз спя на ЕКОН и за сефте чувам, че има степени на твърдост Crazy Никъде по сайтовете, дори на производителя не съм срещала подобна информация. Каква е разликата между обикновената бяла латексова и розовата от меморилатекс?! Да не би това да е въпросната твъдост?

Аз спя основно настрани и по корем. Съвсем по-леко по-ниска ми идва.

# 82
  • София
  • Мнения: 9 910
В Jysk има за по 50-60лв от мемори пяна (като са в промоция), различни видове, хубавото е че може да се върне в 14дневен срок.

# 83
  • София
  • Мнения: 12 006
Някой може ли да ми препоръча хубава възглавница от мемори пяна и на нормални цени /под 50лв./?

# 84
  • София
  • Мнения: 9 910
В Юск има на -50% понякога, има по 60лв примерно тогава

# 85
  • София
  • Мнения: 12 006
Тъй като отново съм на тема нова възглавница, ще ви помоля за помощ. Искам да е от мемори пяна или от парченца обикновен дунапрен.

# 86
  • София
  • Мнения: 39 744
Според има много голяма разлика м/у мемори пяна и перчета дунапрен.

Аз съм с такава https://happydreams.bg/product/dormia-vzglavnitsa-contour-new-l и съм много доволна.
Само зимата ми е малко кофти докато омекне Joy ММ се смее, че спя на тухла.

# 87
  • София
  • Мнения: 12 006
Да, разлиата е огромна между двете, но търся и от двата ваарианта в момента. Искам хем да е меко, хем да не е прекалено мека и потъваща, както са примерно тези от силиконов пух /май така се водят/, ама да не е и прекалено твърда.

# 88
  • Мнения: 40 723
ММ от години има проблем с възглавниците. Пробва и евтини, и скъпи, с всякакви изкуствени пълнежи или с мемори пяна и все след седмица или месец решава, че му се схваща вратът и не стават. Впрочем меморито съвсем не е меко, като го стискаш с ръце е изглежда меко като пух, ама като положиш глава не хлътва.
Та накрая пробва една пухена възглавница от ИКЕА и е доволен. Те имат няколко вида пухени възглавници на различна цена според съотношението пух/перца. Той си взе най-скъпата за около 100 лева с 95% пух и 5% перца. И вече месец я ползва и е доволен. Явно класическото решение е по-добро от всякакви модерни неща.

# 89
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Според има много голяма разлика м/у мемори пяна и перчета дунапрен.
Има, но търговците често водят късчетата дунапрен - мемори пяна и пляснали сиответната цена Crazy

Общи условия

Активация на акаунт