Добре дошли в ПЕТИ клас!

  • 54 703
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Искат. Или бележник. Вече при всяко зареждане искат Close
не съм имала проблем със зареждането на картите, не са ми искали втори път бележник или ученическа карта newsm78.
Лоренца, браво на детето! Много красива рисунка с настроение Wink

# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 133
lorencа, твоето дете ли е авторът? Поздравления!  bouquet

# 707
  • Мнения: 5 160
 jakinik, може да зависи къде Simple Smile Аз в началото на октомври заредих за първи път от новата учебна година. Ще вземам личната карта, да не си създавам дискомфорти.

malina_m, аха, мерси  Hug Тя никога не си ги харесва, учителите все наставляват за някой щрих за финал, а тя е със собствено мнение  Twisted Evil
Не се сърди, човече  Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 2 755
Сега, да не ми се смеете, но аз започвам да се притеснявам сериозно при вида на бележника на детето- има само шестици, една петица и мн. добър пет и половина. В нов клас е, учи доста, старае се много, товарят ги също така много, усещам и виждам, че оценките не са подарени, но някак ме е страх в този, както го нарече някой по-горе, емоционален пети клас да реди една след друга само отлични бележки.
Касита, да ти имам проблема.  Simple Smile

Лоренца, детето ти има талант. Страхотна картина. И да поздравиш авторката!  Grinning

# 709
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Малко есенно настроение от нас със задължителното коте  Twisted Evil
Скрит текст:

Браво на детето, прекрасна е!

# 710
  • Мнения: 8 786
   Касита,аз изобщо не бих се притеснила от такъв бележник.Но всеки си познава детето де.
  Лоренца,страхотна рисунка!
   Днес при намалени часове в у-ще моят петокласник ще прави тест по география.Казала госпожата,че ще им вземе предното и следващото междучасие.Какъв е тоя зор и точно днес ли трябва ,не знам.Преговаря за паралели и меридиани снощи.
  Днес ще дават почетен караул в двора на училище,моят синковец се е записал.Утре им е патронен празник.По този случай имат екскурзия до Музейко.
  

# 711
  • Мнения: 5 160
марулета, интересно е при вас  Peace Успех на ГЕО-то  Simple Smile
Касита, аз се притеснявам дотолкова какво е нивото ..., т.е. прословутото 6-ци нейде са 4-ки другаде ... Затова продължавам да следя поне учебния материал да е овладян. Сложното е с преразказите. И не са правили още седмокласни трансформации от трето, пето лице, както казват някои от вас.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 2 133
марулета, успех и после да споделиш за Музейко!

# 713
  • Мнения: 553
Лоренца страхотна картина, брава на авторката!
И при Ива само шестици в новото училище. Вече има десет шестици. Аз по скоро се притеснявам за момента в който в примерното и бележниче ще кацне първата четворка в живота. Ще и бъде трудно да я преглътне, а може и с ред сълзи да я гарнира.Уж сме психически подготвени, че няма как само добри оценки ама ми е съмнителна работата

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
При Алекс почти само четворки по всичко... една шестица по физическо и по рисуване също... и една петица по ЧП  Rolling Eyes
И моят така - движи се между 4 и 4,5, по рисуване и физическо - 6
Дзвер, да са ни живи и здрави момчетата  bowuu Това е най-важното все пак! ... Ама аз пусто не спирам и не спирам да го мотивирам да учи повече, да се старае повече, да даде всичко от себе си, че чак тогава каквото сабя покаже. Ама го мързииии....

# 715
  • Мнения: 2 760
Лоренца, детето има талант, браво! Прави са учителите, че трябва щрих за финал, по-точно за обединителна идея и центриране на изображението, но още повече браво на детето, че си отстоява позицията  Laughing Щом е решил/а да рисува по този начин, само да се пази да не  увисне картината непоправимо. Ако увисне в ъгъла, се поправя по-лесно, отколкото ако увисне малко преди краищата на листа. Но като гледам, се занимава с рисуване, има учител да дава съвети. Успех!  bouquet

Аз съм като Касита с изненадващо високи оценки на отрочето.  Rolling Eyes

Марулета, вместо екскурзия до Музейко прочетох "екскурзия до Майорка"  Joy

# 716
  • Мнения: 5 160
Montessori, все още отстоява само у дома Wink Понеже вече не харесва розов цвят, ама никак, и разни лилави и подобни линии не са добри Simple Smile За увисването не те разбрах много Simple Smile

# 717
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Лоренца, огромно браво на девойката! bouquet

# 718
  • Мнения: 10 547
lorenca, впечатлена съм! Браво!

# 719
  • София
  • Мнения: 2 840
Малко есенно настроение от нас със задължителното коте  Twisted Evil
Скрит текст:

Много ми харесва, браво!
Детето има талант!!! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт