Добре дошли в ПЕТИ клас!

  • 54 729
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 547
Сега, да не ми се смеете, но аз започвам да се притеснявам сериозно при вида на бележника на детето- има само шестици, една петица и мн. добър пет и половина. В нов клас е, учи доста, старае се много, товарят ги също така много, усещам и виждам, че оценките не са подарени, но някак ме е страх в този, както го нарече някой по-горе, емоционален пети клас да реди една след друга само отлични бележки.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Касита, хич и не се притеснявай! Дай боже всекиму такъв бележниик! Похвали детето за старанието.

# 692
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Сега, да не ми се смеете, но аз започвам да се притеснявам сериозно при вида на бележника на детето- има само шестици, една петица и мн. добър пет и половина. В нов клас е, учи доста, старае се много, товарят ги също така много, усещам и виждам, че оценките не са подарени, но някак ме е страх в този, както го нарече някой по-горе, емоционален пети клас да реди една след друга само отлични бележки.
Браво на детето ти! Както се казва дай божу всекиму такъв бележник Mr. Green.
И аз засега не мога да се оплача, старае се и оценките са му добри  Peace, но признавам,че не е без мое постоянно подсещане  за учене  Embarassed.

Последна редакция: ср, 28 окт 2015, 14:25 от jakinik

# 693
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 922
Касита, много добре ти разбирам притесненията. При моята дъщеря е така - почти пълна страница с шестици. Беше се много притеснила да не я сметнат за зубър и да започнат да я подиграват или странят от нея (понеже е в нов клас и ново училище). За неин късмет точно тогава получи тройка по английски, което пък я приземи бързо. След нея пък се сдуха, че имала тройка.  Crazy Изобщо няма угодия. Наистина се очертава емоционален клас. Mr. Green

# 694
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Е,хубава работа ,ще се притеснявате от отличните оценки сега !  Laughing
Всъщност те могат да значат тези неща (а защо не и повече) . Че хлапето минава прехода неусетно и че натоварването му преди е равно на сегашното. Или пък е засилило ученето според натоварването. Тези двете са супер и само може да се радвате!  Peace
Последното не е никак добро ,но изобщо не вярвам ,че точно БГмамите ще го проспят. Да е ниско нивото на изискванията към тях . Нооо аз лично ,понеже съм минала по пътя и имах дружки и в други у-ща в града съвсем често си сравнявах с тях и бях спокойна .
Сега може би няма да сравнявам обаче .

При нас стана шарено положението. Има си 4ка на преразказа на 1ва глава на "Войната на таралежите".  Crazy Че те на 7мокласнците текстовете са наполовина къси бре!  hahaha Но поне след него направиха още няколко и вече схвана основното сегашно историческо и спомагателните минало неопределено и бъдеще кога да ги ползва.
По АЕ на входното е с 6ца .По математика на дробите се е изложил -пак 4.50.  Outta Joint Но от бързане да свари ,няма как да не оклепа сметките .
Дразня се обаче ,че нищо върнато няма ,освен преразказа. Rolling Eyes Нито входните ,нито сега вече текущото контролно. Били са 18 зад. и на бланка са попълвали само отговорите. Върнала им е за малко бланките ,подписали си ги ,видял набързо колко стотни са му отнети и даже забравил колко точно зад.сбъркани имал-каза 3 ,ама не му излизат сметките нещо. Определено на РС ще питам такъв ли ще е принципа и по някакъв начин все пак да има обратна връзка от тези препитванки ,че не им виждам смисъла иначе.  Thinking 

# 695
  • Мнения: 46 554
Сега, да не ми се смеете, но аз започвам да се притеснявам сериозно при вида на бележника на детето- има само шестици, една петица и мн. добър пет и половина. В нов клас е, учи доста, старае се много, товарят ги също така много, усещам и виждам, че оценките не са подарени, но някак ме е страх в този, както го нарече някой по-горе, емоционален пети клас да реди една след друга само отлични бележки.

Е, щом учи доста хубаво е, че има резултат Simple Smile не бих се притеснявала  Peace

При нас е доста шарено Mr. Green но и тя не си дава зор. Такова спокойствие, направо й завиждам. А учителите са ги натиснали и яко пишат ниски оценки, за да ги стреснат.

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
При Алекс почти само четворки по всичко... една шестица по физическо и по рисуване също... и една петица по ЧП  Rolling Eyes

# 697
  • София
  • Мнения: 9 878
Касита, нямаш проблем според мен, щом детето си учи и изкарва отлични оценки. Въпросът е да не се стресира, когато получи по-ниска оценка, а това неминуемо става все някога.
Дъщеря ми е по същия начин, с тази разлика, че има четворка по физическо и петица по музика. Учи сериозно, дават им много домашни, гледам и контролните- не са някакви супер лесни, напротив, така че въобще не се тревожа за това. Важно ми е само спокойно да приема и различни от шестица оценки.

# 698
  • София
  • Мнения: 9 517
При Алекс почти само четворки по всичко... една шестица по физическо и по рисуване също... и една петица по ЧП  Rolling Eyes
И моят така - движи се между 4 и 4,5, по рисуване и физическо - 6

# 699
  • 1st floor
  • Мнения: 9 124
Моят пък и по рисуване има тройка!  Mr. Green Ех, как и аз искам да се притесня от пълен бележник с шестици, но уви!!! И то не защото не съм притеснителна.... Simple Smile Simple Smile Simple Smile
А за картата на Възраждане - благодаря за подсещането за снимка, бях забравила. А Лична карта дали ще искат или тя само в началото на годината е необходима?

# 700
  • Мнения: 5 160
Искат. Или бележник. Вече при всяко зареждане искат Close

# 701
  • 1st floor
  • Мнения: 9 124
Искат. Или бележник. Вече при всяко зареждане искат Close
Сериозно ли при всяко? ooooh! Това не го знаех. Еми, ще нося бележника тогава, ама трябва да го върне класната. И дано и него да не загуби. За личната карта ще ме глобят ли? newsm78

# 702
  • Мнения: 5 160
За личната карта не мисля.
За транспорта явно имат разпоредби и всичко се прави лично или с нотар.пълномощно  Whistling Аз се явих със снимки в тел. на лич.карта и бележник  Twisted Evil служителките бяха в потрес Simple Smile Казах им, че това са лични документи Simple Smile направиха компромис с мрънкане. Върнаха г-н с карта и лич.карта на жена му.

# 703
  • Мнения: 5 160
Малко есенно настроение от нас със задължителното коте  Twisted Evil
Скрит текст:

# 704
  • Мнения: 46 554
Чудесна е Simple Smile котето също  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт