Пазарът на недвижими имоти - какво се случва реално?-5

  • 67 663
  • 741
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 380
Тоя таван за 300 евро на м2... първо, на улица Вашингтон , направо на Женския пазар, с целия му контингент... Второ - тая къща може да е гредоред от 1920та година с прогнили дъски, и последно - това е таван!!! не е апартамент или нормален етаж от къща. Това и подарък да е, моят съвет - да не се взема.

А пък за гимназията за древни езици и култури наблизо - четете в интернет, как родителите се оплакват, децата им в коя част на София трябва да ходят на училище.

eternity, тоя в Дружба 1, да ти каже някой по-запознат в квартала, но аз доколкото знам, има там едни блокове гредоред, пълни с цигани, та май и тая "стара тухла" е гредоред, дето си я харесала.

# 346
  • Мнения: 2 140
eternity, ако ап. ще се ползва чак след 3-4 год. аз бих изчакала, следяла ако излезе нещо подходящо и бих пробвала да събера повечко пари.  Peace

# 347
  • Мнения: 25 835
Друг вариант е, малко по висок бюджет и нещо свястно да се кредитира частично, поне да вземе свестен имот, да става за живеене и района да е по приличен. Знам никой не му се плаща ипотека, но ако е малко и вноската ще е малка.

# 348
  • гр. София
  • Мнения: 104
Момичета,

Какво е вашето мнение за това предложение.

http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c141407169478900 … k=1y41vo&f1=2

Като разбира се има в пред вид, че трябва да се направи голям ремонт.

# 349
  • Мнения: 25 835
Момичета,

Какво е вашето мнение за това предложение.

http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c141407169478900 … k=1y41vo&f1=2

Като разбира се има в пред вид, че трябва да се направи голям ремонт.
Само етажа е минус. Ремонта е ясен, дълъг и болезнен, но пък има условия, може да се направи прекрасно жилище.
Как е като цена, не мога да определя.

# 350
  • Мнения: 1 044
защо не се харесва първи етаж? просто от любопитство питам, защото при родителите ми 20 години живях на първи етаж и не съм усетила какви са му минусите, а знам, че не се търсят имоти на първи и последен етаж. За последния - покрива, евентуално скосявания, топло, студено, аз лично и височини не обичам, а за първия какво не харесват по принцип хората?

# 351
  • Мнения: 1 748
Краде се, евентуално трябва да се поставят решетки, което поне за мен е неприемливо. Ако е над улица, човек като отвори прозореца, все едно е на тротоара (като шум, прах, атмосфера). Първите етажи са най-прецакани откъм гледка, освен ако не е изключителен простор наоколо. Има голям шанс отдолу да не се отоплява, ако са гаражи, примерно. Естествено, има шанс и да е над абонатната апартамента.

# 352
  • Мнения: 2 140
genisi, на мен не ми харесва по няколко причини:
1. е за ремонт
2. е на 1-ви етаж
3. ап. е тъмен / и на светло да го бяха снимали пак щеше да е тъмен/

Според мен цената не отразява тези 3 доста големи недостатъка.  Единствено квартала ми харесва.

# 353
  • Мнения: 380
Момичета,

Какво е вашето мнение за това предложение.

http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c141407169478900 … k=1y41vo&f1=2

Като разбира се има в пред вид, че трябва да се направи голям ремонт.

Разходи се със стрийт вю по улицата, блокчето лесно ще го намериш. Това, което на мен не ми харесва - освен, че е на 1ви етаж, се пада и в една чупка към съседния блок, не е висок 1ви етаж, даже там, където са му прозорците е платформа отдолу (гаражи на другата чупка + паркирани коли, реално си много ниско) и изложението на част от помещенията е чист север.
Блокът не е на 4, а на 5 етажа в тази си част.
До входната врата на входа, ще чуваш кой влиза и излиза по абсолютно всяко време.

# 354
  • Мнения: 4 458
Аз бих се разходила да го огледам . Peace
1,Не се знае дали е тъмен или не докато не се иде на оглед. Снимките са правени в тъмната част на деня (както се вижда на снимката с прозореца ) и са изцяло на изкуствено осветление а вероятно и с телефон....
2,Това че е за ремонт е чудесно ,защото :
   -е отразено в цената
   -ще се направи изцяло по ваш вкус и качествено( мерси от ремонтиран от друг колкото да се замажат проблемите и това да ми го е калкулирал и да се налага да плащам нещо ,което предстои да развалям)
Виж за етажа съм със смесени чувства ,макар и да не е нисък а висок първи  newsm78.Проблема със сигурността е решим със сот. Като се замисля и втори и трети са достъпни че и високите от покрива та докато не съм го огледала не мога да съм категорична.
Хубаво е ако не е до булевард заради праха. Важно е и къде точно е. Имота е със страхотен потенциал ,ако написаното се окаже вярно и на добра цена за посочената квадратура  тип строителство, брой етажи и година, а и за този квартал.

# 355
  • гр. София
  • Мнения: 104
Благодаря ви момичета
1. Това, че е за ремонт не ме притеснява. Напротив - по-добре е за мен. Ще си го направя както искам аз. По ме притеснява първият етаж, но все още съм в размисъл. Иначе не е близо до булеварда - наоколо е доста зелено. За квартал Иван Вазов цената ми се вижда ОК като се има в пред вид изброените недостатъци.

# 356
  • Мнения: 6 320
Аз бих се разходила да го огледам . Peace
1,Не се знае дали е тъмен или не докато не се иде на оглед. Снимките са правени в тъмната част на деня (както се вижда на снимката с прозореца ) и са изцяло на изкуствено осветление а вероятно и с телефон....
2,Това че е за ремонт е чудесно ,защото :
   -е отразено в цената
   -ще се направи изцяло по ваш вкус и качествено( мерси от ремонтиран от друг колкото да се замажат проблемите и това да ми го е калкулирал и да се налага да плащам нещо ,което предстои да развалям)
Виж за етажа съм със смесени чувства ,макар и да не е нисък а висок първи  newsm78.Проблема със сигурността е решим със сот. Като се замисля и втори и трети са достъпни че и високите от покрива та докато не съм го огледала не мога да съм категорична.
Хубаво е ако не е до булевард заради праха. Важно е и къде точно е. Имота е със страхотен потенциал ,ако написаното се окаже вярно и на добра цена за посочената квадратура  тип строителство, брой етажи и година, а и за този квартал.


Аз като не съм момиче, мнение няма да давам, а изцяло ще подкрепя това тук.

# 357
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
Най добре е да се види на място и да се прецени.
Може да се сложат решетки или ролетни щори.

# 358
  • Мнения: 2 140
За мен отразеното в цената е етажа, защото това е непроменяемото, след ремонта ще струва колкото хубав среден ап. в прилично състояние на хубав етаж /не първи и последен/. Живяла съм на 2-ри етаж - пред прозореца гараж и дървета - палих лампи в 10 сутринта, ха мерси.  ooooh! Това не знам колко висок първи е, но съм 100 %, че ще е тъмно. /вярно има хора, които това не им пречи/
Аз за себе си бих взела това - http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c120308158615294 … k=1y485i&f1=1

# 359
  • Мнения: 6 342
Аз бих се разходила, може високия първи етаж да не се окаже толкова лош, много зависи както е писала мамамари.

Общи условия

Активация на акаунт