Отговори
# 60
  • Мнения: 3 372
Лелел какво правите бре момичетата. Малко поработих, а вие ще изпишете темата  Joy
Когато бяг бремена с баткото си позволих да купя една шапка и едно боди. След като лежах за задържане в началото на 9-ти месец напазарувах малко неща (кошара,спални комплекти, шишета,помпа и дрехи ( 2-3 бодите, 2-3 ггащеризона, комплект за изписването и няколко пелени) След като родих,се напълних с дрешки и каквото се сетите от роднини и приятели. Представям си какво щеше да е ако бях взела мн неща.  Crazy Crazy
За кг- не ми се говори....почти съм +8кг. От плодове и салати качвам. И с предната бременост качих мн в началото ,а последните месеци по 1кг. Надявам се и сега да е така ,че АГ-то ще ме бие Blush
Като те прочетох за килограмите се успокоих, че не съм единствената дето е качила повече от 2 кг. Моите са + 10 Embarassed АГ-то вече се кара обаче какво да направя като съм предразположена към дебелеене.
Чета ви редовно, но не ми се пише нещо. На 8.09 съм на ФМ във Фемина. Някой знае ли каква е цената за прегледа + ЗД евентуално?

# 61
  • Русе
  • Мнения: 764
Привет!  Shocked Леле, колко сте изписали.
Благодаря за новата тема!  bouquet
Снощи за първи път сънувах бебето. Не си спомням какъв беше точно  съня, но си спомням, че беше момиченце.  Heart Eyes В петък съм  на ФМ дано всичко да е наред и да видим какъв ще е пола наистина. Simple Smile Аз не бих издържала да не знам какъв е пола до края. Любопитка съм си.  Crazy
Имена сме подготви и за момче и за момиче, по 3-4 за пол. Ние ги гледахме в нета в разни именници.
Направо завиждам на момичетата, които са качили само по 1-2 кг. Аз прогресивно качвам, което не е никак добре. Според таблицата за кг се движа в норма /сигурно защото стартирах на много ниски килограми/, но +7 са си много. Знам, че после със сигурност ще ги сваля, защото миналото лято с хранителен режим бях свалила неусетно 10 кг и изглеждах по-добре от всякога, но все пак се надявах да не стана слон и този път.

# 62
  • Мнения: 54
В тая тема се надявам да успея поне да напиша нещо,че в предишната не успях.Лека брененност на всички,благодаря за хубавата тема Simple Smile

# 63
  • Мнения: 3
Привет!  Shocked Леле, колко сте изписали.
Благодаря за новата тема!  bouquet
Снощи за първи път сънувах бебето. Не си спомням какъв беше точно  съня, но си спомням, че беше момиченце.  Heart Eyes В петък съм  на ФМ дано всичко да е наред и да видим какъв ще е пола наистина. Simple Smile Аз не бих издържала да не знам какъв е пола до края. Любопитка съм си.  Crazy
Имена сме подготви и за момче и за момиче, по 3-4 за пол. Ние ги гледахме в нета в разни именници.
Направо завиждам на момичетата, които са качили само по 1-2 кг. Аз прогресивно качвам, което не е никак добре. Според таблицата за кг се движа в норма /сигурно защото стартирах на много ниски килограми/, но +7 са си много. Знам, че после със сигурност ще ги сваля, защото миналото лято с хранителен режим бях свалила неусетно 10 кг и изглеждах по-добре от всякога, но все пак се надявах да не стана слон и този път.

Привет Simple Smile  много добре те разбирам с притеснението за килограми. Аз съм в началото на 5 месец и съм +7, като преди да забременея бях в норма (дори бях в доста добра форма - спортувах по 4-5 пъти на седмица и следях внимателно какво хапвам)

Сега ще гледам да поогранича количеството храна, а иначе ползвам ето този калкулатор за тегло, намирам го полезен
http://www.baby2see.com/pregnancy_weight_calculator.html

Поздрави и леко бременеене  от мен Simple Smile

# 64
  • Мнения: 54
Забравих да кажа да ми сложите и на мен син щъркел  Laughing

# 65
  • Мнения: 166
Леле излязох за 2ч и влизам 32 нови.Поне има с какво да се занимавам и с интерес чета.И мен ме притесняват мн кг дори и сега с 2 кг отгоре се притеснявам за по-нататък.Моята майка е качила с мен 40кг,но само е лежала,ама наистина само и съм склонна,но нищо не се знае.При Марков ФМ струва 120лв с включен диск,малко множко ми се струва,но ще ги дам какво да правя.

# 66
  • Мнения: 124
Забравих да кажа да ми сложите и на мен син щъркел  Laughing
За това трябва да пратиш лично съобщение на deedeetu Simple Smile аз така направих, иначе може да не ти види коментара Simple Smile

# 67
  • Мнения: 3
Момичета,
Относно феталната морфология, на мен ми предстои към края на септември, та искам да поптам някой знае ли дали промените, които предвиждат от септември тази година включват здравната каса да покрива фетална морфология и БХС?
Както писаха медиите преди няколко седмици промените предвиждат да се  'осигурява на 100% неонаталната диагностикa, като ще се поема цената и на изследванията по време на бременност.'

За съжаление така и не успях да намеря повече информация по въпроса от по-горе цитираното изречение
Благодаря предварително Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 195
Ах тези килограми , искрено завиждам на дамите , които качват по 10кг. за цялата бременност , аз вече съм +7 22 седмица , но по този калкулатор го карам по график . Миналия път качих 17кг. сега се надявах на 12,13 , ама май пак ще ги докарам повече , не че се ограничавам , но ми се искаше да са по-малко , миналия път през последните месеци качвах по 1кг. а всичко друго преди това.

# 69
  • Мнения: 806
Мисля в четвъртък да си направя изследване за хемоглобина. Лекаря ми е в отпуска,а така като се зачитам предполагам,че ми е нисък. И не накусвам от тези храни,които го вдигат. Има ли значение дали е на гладно или не? Предполагам,че навсякъде е различно,но колко ориентировъчно струва изследването?

# 70
  • Мнения: 984
Аз преди време за имената гледах ето от тук (макар че има ужаааасни имена в този списък):
http://stratsimir.exsisto.com

# 71
  • Мнения: 2 289
Съмнявам се ФМ вече да се поема от ЗК. Още повече, че се говорвше че няма да е за всички брвменни. В Тина Киркова струва 60 лева изследването, вчера им виях ценоразписа, ама от кога е....

# 72
  • Мнения: 124
Аз преди време за имената гледах ето от тук (макар че има ужаааасни имена в този списък):
http://stratsimir.exsisto.com

 Laughing наистина има "уникални" имена !

# 73
  • Мнения: 5 119
Аз преди време за имената гледах ето от тук (макар че има ужаааасни имена в този списък):
http://stratsimir.exsisto.com

 #Shocked #Shocked #Shocked На името на свекър ми за подобно даде Манчестър-Юнайтед и Джон нещо си Joy а то сещате се няма ниииищо общо  Joy Ох, позабавлявах се  Rolling Eyes

Дидиту добре се посмях с кафенцето  Hug

# 74
  • Мнения: 2 289
Aз вчера намерих един по-нормален, ама сега не ми се рови за линк. Днес така да ме мързи....
А изведнъж ми излезе работа, а уж нямаше да търсим много нови хора  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт