отслабване след раждането

  • 9 522
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 577
Само кърмене му е майката,въпреки че отначало всички ми викаха недей да кърмиш за да може по лесно да отслабнеш,но аз бях упорита и сега вече (едва след 4 месеца)вече съм на старите си килограми(49 и имам намерене да свалям още.Успех Hug

# 16
  • Мнения: 607
Глад и инат.............

# 17
  • София
  • Мнения: 1 055
Няма нищо страшно PartyСамо като родиш и от грижи покрай слънчицето килограмите ще избягат.Аз бях качила 10 кг., но вече влизам в дрехите се от преди бремеността, а бебчо е само на 4 месеца.Малко гимнастика, повече разходки и всичко ще е Ок

# 18
  • Мнения: 379
Инат, глад, търпение Laughing

# 19
  • Мнения: 223
и при мен кърменето се отрази благотворно- за по малко от 5 месеца след раждането съм по-слаба отколкото бях преди да забременея, а дрехите от преди това, не само че ми стават, а даже са ми леко широки. все пак не прекалявам с храната, но и с нищо специално не се ограничавам.

# 20
  • Мнения: 3 042
Няма нищо страшно PartyСамо като родиш и от грижи покрай слънчицето килограмите ще избягат.
а и

Приготви се за дълги, многочасови разходки с количката на бърз ход и няма да усетиш как ще се стопиш  Peace

Аз качих 20 кг през бременноста, при раждането отслабнах, то е разбираемо /бебе, плацента .../. Около  месец след като родих качих тези който бях свалила при раждането и даже бях повече килограми от деня на раждането. Една година след това вече бях  същите килограми, който бях преди да забременея с малкия.

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз качих около 28 кг.; имам да свалям още 5-6 килца; не се притеснявам, ще ги сваля; но определено при мен действа здравата диета и мноого ходене пеш;
докато кърмех, хич и не сеи и помислях за диети Naughty
Затова, съвет от мен, като родиш, кърми си бебчо, пък като му дойде времето, ще отслабнеш Peace

# 22
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз отидох при диетолог и си реших проблема. Кърмя и започнах да пълнея след раждането/качих 12 кг и ги свалих с раждането/.При мен къремнето е свързано с пълнеене явно.
Свалих килата ,които си носих още от преди бременността.Сега дори съм и по-слаба.
Успех в свалянето .

# 23
  • Мнения: 3 423
аз свалих 14 с раждането от общо 20 качени през бременноста без да правя нищо,сега за другите 6 ще му мисля newsm78

# 24
  • Мнения: 70
Качих 15 кг при бременността, след като родих първете дни бях с 6 кг над нормалните ми, но тъй като кърмя качих 4 кг и сега съм 10 кг отгоре. Идва лято и това ме ужасява. Досега като си стояхме в къщи не ми пукаше особено. Надявам се един ден като спра да кърмя да ги сваля

# 25
  • Мнения: 4 358
Приготви се за дълги, многочасови разходки с количката на бърз ход и няма да усетиш как ще се стопиш  Peace
Аз също залагам на този вариант  thumbsup
Съчетаваш полезното с приятното  Peace

# 26
  • Мнения: 2 381
Качих 24 кг.Веднага след раждането, смъкнах 11.Остават ми още 7 GrinningКърмя и не се ограничавам от хапването Peace

# 27
Мили мами, обяснете ми защо от кърменето се качват килограми?Прочетох,че някои свалят,но пък други качват.Чудно ми е защо е така.

# 28
  • Мнения: 3 042
Мили мами, обяснете ми защо от кърменето се качват килограми?Прочетох,че някои свалят,но пък други качват.Чудно ми е защо е така.

Аз качих килограми по време на кърменето на синът ми, защото си похапвах доста сладки и калорични храни. По време на кърменето на дъщеря ми въпреки, че съм я кърмила двойно повече време от синът ми и съм имала много повече кърма не бях качила нито грам, даже напротив отслабвах.
Така, че заради  самото кърмене не се качват килограми, по скоро се качват от храната която приема майката.

# 29
  • Мнения: 4 358
......Аз качих килограми по време на кърменето на синът ми, защото си похапвах доста сладки и калорични храни......
А според мен е по-скоро до метаболизъм. Буквално се тъпчех с толумбички и локум докато кърмех, защото не можех да ям шоколад, а отслабвах. Пазех диета заради фамилна обремененост откъм алергии и наблягах предимно на хляб, картофи и ориз. Отслабвах.
До организъм е.

Общи условия

Активация на акаунт