♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 3

  • 49 881
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36
Щом Нариман иска да ги ожени, да не би всеобщото къз-кане да е било, защото Йомер им е казал,че ще се жени за Дефне ?А за нова асистентка, Дефо носеше една тетрадка. Тя ми заприлича на тази в която, пише графика на Йомерджим!

Последна редакция: ср, 26 авг 2015, 09:37 от b_m

# 31
  • Мнения: 7 006
Добро утро!  Hug 

Рени, много благодаря!   bouquet


Щом Нариман иска да ги ожени, да не би всеобщото къз-кане да е било, защото Йомер им е казал,че ще се жени за Дефне ?

Едва ли е затова Peace  Просто Дефне каза на Йомер, че се е съгласила да бъде "лицето" на колекцията, защото Корай я е помолил, а страда от болно сърце ( при евентуален отказ от нейна страна, той може да пострада Mr. Green ).
И за да разкрие цялата истина, Йомер пита Корай за сърцето и момичето от снимките Peace  Така си ги обяснявам нещата.

# 32
  • Мнения: 7 006
Момичета, нека подкрепим двама от нашите любимци в тези класации Wink

За актриси

За актьори

# 33
  • Мнения: 518
Добър ден ягодки сладки! newsm51
Искам да помоля newsm17, ако някоя от вас има възможност да изпрати линка към песента, която започва в 33,21 минута на семейното положение! Благодаря предварително!  smile3525 smile3525 smile3525

# 34
  • Мнения: 518
Оф я! Много съм смотана!  newsm62Става въпрос за 7-ми епизод!

# 35
  • Мнения: 7 848
Привет, ягодки  Hug Hug Hug

Честита сряда  Laughing





# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 4 510
Фотографлар от 11-та серия на Ашк-а :
http://www.startv.com.tr/foto-galeri-detay/dizi/kiralik-ask/11-bolum-fotograflari

# 37
  • София
  • Мнения: 5 334
Добро утро и от мен! Hug Днес съм малко напред-назад, но по-късно следобяд се надявам да бъда с вас.  bouquet

# 38
  • Мнения: 7 006
Искам да помоля newsm17, ако някоя от вас има възможност да изпрати линка към песента, която започва в 33,21 минута на семейното положение! Благодаря предварително!  

НиМуКа, за тази песен ли питаш?

# 39
  • Мнения: 518
неЖност, благодаря ти за бързия отговор Two Hearts, но не е тази песента, която звучи там.
Ама пусто, като бъкел не разбирам турски, дори и не мога да подскажа за какво иде реч! Embarassed

# 40
  • Мнения: 7 006
НиМуКа, нали става въпрос за сцената, в която Джан вечерта откарва Елиф до дома й, а като се прибра у тях Айшегюл спеше на дивана и той я събуди, за да я отпрати в стаята й? Peace

# 41
  • Мнения: 518
Да, точно когато Джан остави Елиф, пред дома и, тя слиза от колата и тогава започва песента, но ми се струва, че втози момент звучи по-бърза, по-закачлива....
Огромни благодарности неЖност, но не се тормози с мене!

# 42
  • Мнения: 7 006
В 33:30 мин. започва песента, която съм публикувала, а всъщност ти си питала за музиката ( щото аз текст не чувам да се пее Peace ) в 33:20 мин.  Crazy
Сега правилно разбрах, нали? Laughing Crazy

ПП: за мен това не е тормоз Wink Hug

# 43
  • Мнения: 518
 smile3521 smile3521 smile3521
Да в 33,30 започва текста на песента....ами същата е значи, ама ми звучи по-различно във филма!

# 44
  • Мнения: 16 938
Той Йомер ще попита Корай кой е модела.

Общи условия

Активация на акаунт