А за това когато разбере истината ще има драма,ще тормози Девне не физически психологически.
А най ми е интересно Нериманчето както мисли Дефнето да си ходи след сватбата,ама май май няма да стане и девойчето ще стане част от семейството им.
Добре, че напоследък Нериман и Корай му дават жокери, та да се сети
Може да не се съгласи от първия път за връзка между Бурак и Аслъ, но ще я особри по-лесно от Селда. Така си мисля, де
Ясно е, че ще има трудности, но Бурак се бори срещу тях. Не е като Йомер - неосъзнат и все да "си вкарва филми в главата" , нито е лош и груб като Джан 
......но и на Патрон вкуса за "хубава "жена тук иииичччч ,ама иииичччч не ми допадна......май се забавлява с нея
.......пфуууууу" не уБафффффф".........
Поразгледах му профила на Памирчо
Красив, лош, секси
Препоръчани теми