Две чертички веем, и от радост плачем и се смеем!Бъдещи мами над 35

  • 22 092
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 037
Ева ,споко навсякъде е така щом се отнася до това мъжа да свърши нещо в къщи.ММ от Коледа е приготвил вратички ,да ми смени вратичките на шкафовете в кухнята.За моя РД(юни месец) смени само на горните шкафове.Долните сигурно чакат за другия РД.

# 676
  • Мнения: 1 207
Даре, ми то аз що не писах - две седмици отпуск и толкова работа  ooooh! Добре, че свърши - отново на работа да си почина  Joy
Лени хубаво ви е било, никога не ми стига на морето.
Пиаф и на вас добре сте се завърнали.
И аз искам на среща, като  решите свиркайте.Аз мога всяка вечер, ама до 15.09  Mr. Green
Жана, то не останало.

# 677
  • Мнения: 683
Амиинии, Hug Поздравления за сакчетата. Тупкащи сърчица до пухкав финал и след това спокойни и тихи бебешори.Оооххх,така се развълнувах.Да се пазиш,слънчево момиче!
Честит рожден ден на адашка Мони.Да е здравичка,игрива и много усмихната.  bouquet
Честит рожден ден на Кали м г.Бъди преди всичко здрава.Радвай се на постигнатото в живота и сбъдвай мечтите си.  bouquet
Шерифче,защити достойно титлата си. ooooh! Сега съм без лист и химикал и...забравих кой какво #Cussing out
Две в едно,   Hug  Praynig
При нас цяла нощ валя,но и днес е мноогоо задушно,редуват се дъжд и слънце.Това лято почти не съм пускала парно,че даже понатоплих кокалите.Нещо ми е едно такова щастливо и обнадеждено. Благодарение на всички вас.  bouquet

# 678
  • Мнения: 3 535
Апък бебешкото креватче е още в кашоните  #Crazy най вероятно ще се сглобява докато съм в болницата  hahaha
Мимче, не е готова чантата , нали първоначалния ми термин е 20 , та се успокоявам че няма да тръгне да излиза по- рано бебето  Mr. Green Аз май трябва и да купя някои неща за болницата Confused Поне нейните неща са готови- една сушилня остана  ooooh! Тортите утре .
Амини, две седмици е екстра сега. После е кофти, като започнат да викат веднъж в месеца и ти се чудиш какво става ...
Даре,
Скрит текст:
имах една колежка строяха сами къща с мъжа си , и тя като теб разправяше- да дойда на раб да си почина

# 679
  • Мнения: 8 529
Ама то, ако не беше в това състояние баща ми, нямаше за 2ма да ми се налага да ги правя нещата. Дано с жената потръгне и да ми се намалят ангажиментите.

# 680
  • Мнения: 13 944
Даре, не ти е лесно  Hug
Дано се наместят нещата с жената.
За срещите не може ли по-раничко, че до 19 ч какво да правя... в 18 е екстра

# 681
  • Мнения: 2 995
Амини, всичко ще е наред и стискам палци да мине леко бременността ти!
Честито на днешните рожденници - Кали и момиченцето на Атита - много здраве, късмет и успехи!
Дара, честита сокоизтисквачка и браво на теб, свят ми се зави като изчетох какво си свършила. Дано потръгнат нещата с жената. Иначе и при мен като при Ева, заринато и пълна лудница в работата, добре, че свърши работния ден.
За срещата - мога всеки от дните тази седмица, както и другата, към 18ч. ми е удобно. Имайте предвид, че ако искаме навън до 08.09 го дават хубаво времето, а после дъждове ще почват.
Кремика, дано те подминат вирусите и неразположението да е било временно. Жегите ще са до седмица само според прогнозите.
Скрит текст:
А ние с моя мъж сега сме няколко дни ергени, но за лош късмет ме споходи МЦ, но поне се надявам да успея да направя един преглед преди 15.09, че като почне въртележката с училището и заниманията  #Crazy

# 682
  • Мнения: 7 201
Ето, че избутах и днешният ден и утре почивкааа!! Party
И пак празници и хубави поводи за честитки имаме.
Честита първа годинка на Мони!
Тита, да ти е жива и здрава принцесата! Hug
Кали м-г, честит рожден ден и на теб!  bouquet Да си здрава и много щастлива!
Коте, благодаря че питаш. След като оползотворихме ваучера, открихме проблем и се разочаровахме от доктора, вече нищо не правим. Освен с..с, де. Намерихме проблем - пия си Сиофора, ходя си на работа и чакаме щъркела. Mr. Green
Мимче, бързо оздравяване на твоите дечица! Дано преминава леко вируса!
Имаме панаир в града и смятам тази вечер и аз да изляза като бял човек сред хората. Да се кача на въртележките с моето момче. Laughing
Амини, честити две сакчета! Да си ги отгледаш до термин.
Приятна вечер на всички!

# 683
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Честит рожден на проходилото момиче   bouquet  bouquet ! Много здраве и щастлив празник !
Кали мг честит рожден ден   bouquet!
Алекс честит имен ден   bouquet !
Мимче да оздравявате  Hug ! Аз съм фен на Албена, има чартър, трансфер, хубав плаж и хотели на плажа. В самият хотел регистрацията отне 2 м, не като да попълваш сто неща . Цените са много добри, това, което не ни хареса е храната .Албена си е смеен курорт и вечер след 23 всичко е затворено. Последните ми няколко морета в бг са все там.
Амини много много се радвам, дано повлечеш крак  Hug

# 684
# 685
  • София
  • Мнения: 6 302
Нямам време за повече, пък и не съм ви изчела, че днес е лудница в офиса, вече съм изморена  ooooh!

Амини, честити ти 2 сакчета, добре да се развиват, всичко да е наред, а ти да си спокойна и усмихната  Hug Heart Eyes

Честито на всички рожденици, живи и здрави да са!   bouquet

Мимче, бързо оздравяване  Hug

Креми, какъв е тоя пулс  Rolling Eyes Да се пазиш, ей.

Жане, дишай дълбоко. Раждането не е страшно, а и знам, че всичко ще бъде наред  Hug

# 686
  • Мнения: 1 432
Амини  Hug

Честит рожден ден на празнуващите малки и големи   bouquet

А аз днес научих, че колежката ми, която е в майчинство и която чаках с отворени очи да се върне в края на септември, за да съм по- спокойна, че има на кого да оставя работата, отново е бременна  Simple Smile Трудничко ще се справят тук.

Утре ще изприпкам до Казанлък, за разнообразие.

# 687
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Живи и здрави да са малкото Мони и голямата Кали  Hug

Амини, Господ сипал благословия  Peace

догодина един ден на Ида https://www.facebook.com/fabiano.dresch.338/videos/1532538553675737/

Пиаф, а ние пък имахме много кротко бебе баш на морето. Спеше в количката, без да мърда. Втората вечер гърмя и трещя - умрял да събуди, а тя не трепна. В къщата имахме печка, хладилник, съдомиална, пералня, голяям хладилник, абе всичко, ако ни се наложи.

# 688
  • Мнения: 13 944
Благодаря ви  Hug

Мамче, важното е, че сте открили проблем, дано вече няма пречки пред вас  Praynig Обожавам въртележки, в деня преди трансфера се качих на една уж за последно  Wink

Перу, и Ида ще е такава калпазанка то се знае, отсега показва характер  hahaha

Уанче, ти как се чувстваш? откога започваш валидирането  Wink Още е рано за т.нар."ръсене", но ви пожелавам на всички такива емоции  Hug

Мира Р добре е да идеш на преглед 2-3 ден от МЦ, и да пуснеш съответните хормони, не чакай до 15.09

# 689
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Амини, прекрасна новина,нека все така да е!  Hug

За срещата може и по-рано (към 18) да се съберем, с който може, а останалите да се появят по-късно

Общи условия

Активация на акаунт