Две чертички веем, и от радост плачем и се смеем!Бъдещи мами над 35

  • 22 089
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 432
аз съм налична другата седмица по всяко време. и в понеделник става.

да питам бременните
Скрит текст:
това дете защо подскача така тая вечер? то цял ден така, ама сега направо буйства.

# 721
  • Мнения: 3 758
Амини, честити ти две точици Hug  Сега с нетърпение ще чакаме сърчицата  Praynig Успокой вече душицата и си бременей щастлива, сложи една усмивка на лицето и да не си я махнала от там. Толкова ти се радвам!
Честит рожден ден на Мони! Нека има безгрижно детство, да расте умна и палава! Само радости да ви носи! Весел празник  bouquet
Кали, честити рожден ден! Бъди здрава, щастлива и много обичана  bouquet
Жане, я да не се пУашиш. Всичко ще е наред Hug
Две в едно, в четвъртък една седмица от трансфера ли ще е минала? Ако можеш изтрай 10-тина дни след трансфера, защото трябва да мине процеса на имплантация за да се секретира хормона. И ако е рано да покаже да не ти се отрази на настроението, а сега не ти трябват отрицателни емоции Hug Стискам палци за положителни тестове Praynig
Даре, хич не ти е лесно. Дано свикне баща ти с мацките и да се поразтовариш малко.
Лейди, няма проблми, ще се заема с организацията. Само да видим Тути дали ще успее да дойде, да се съобразим и с нея. Мира нещо изчезна от хоризонта. Кажете само как искате по женски или с мъжете?
Дидка, вие на различни места ли сте с ТМ? Дано повече не ти се случват такива страшни неща  Hug
Манди, какво искат от вас? Я им дай свободно!
Аз досега пекох пипер на чушкопека и сега трябва да ставам да го беля Whistling

# 722
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Пате точно 1 седмица, имам 8 теста подготвени, но ще се опитам да изчакам 10 дни както казваш  Simple Smile .

# 723
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
2в1 много си нетърпеливичка  Hug стискам палци още първият тест да те зарадва  Praynig

Фокси общува си детето с мама  Hug

# 724
  • Мнения: 2 603
Уанче, и аз се знам, че съм от нетърпеливите, щом от 9я ден ги подкарах Whistling, щом ще ти е 10 ти, що да не ги почнеш, аз вярвам в твоте две чертички Hug Симптоми не търси Hug
Манди, кофти ситуация, дано се разминат нажеженостите Hug
Дидка, преди десетина дни и тук имаше подобни изпълнения, изтрещя ужасно близо, доста след това не 1спях да заспя, само се молех да не събудят малкото, имах късмет, че беше във фазата на дълбокия му сън, но аз доста се стреснах. Баткото спи в по-вътрешна стая, не беше ги усетил. Ама той обича да ги гледа през прозореца, не прилича на майка си.
Пиафче, що не се обади като минавахте през Варна, че и сте нощували, щяхме да съберем наборчетата. Браво, че сте го свикнали да спи самичък. Аз не смея, още, защото той като стане и вече е висок, ако се надвеси прекалено много от кошарата може да тупне. Баткото така си идваше при нас, изхлузваше се от неговото легло направо при нас. Има още едно ниво надолу, не е голяма разликата, обаче няма да мога да го слагам и ако се наложи да го погалвам. То е като дойде момента да махнем решетките.
Който хайманосва след следобедния сън...сега ще си довършва сиропите от дренки. Изнуди ме баткото, слизахме към морската, на новата площадка пак, голяма тъпканица, ред чакахме за едните люлки ooooh!, мисля че в тоя часови диапазон няма да ме излъже. После доста повървяхме, на мен добре ми се отрази.
Даре, и аз мисля, че ще му надигнеш духа на татко ти с тез булки. А сестра ти не може да абдикира така. Ти да не от желязо.  Hug

# 725
  • Мнения: 2 497
Амини, супер   bouquet  bouquet  bouquet
Пате, сега видях че си звъняла, но заспивам- утре ще ти звънна Hug

# 726
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Манди, аз съм ок за 7.9, но къде е това заведение  newsm78
Фокси, моята принцеса днес направо ме подлуди, не знам какво става. И сега имам едни странни болки. Ако продължат, паля джапанките за болница  Rolling Eyes
2в1, на ден 6 няма остатъци от 10 000 прегнил/овитрел, но ден 10 на двудневни човеци май ти е раничко

# 727
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Аз още не съм се решила какво да купувам за носене на бебка, защото и няма как да пробвам,  тук нямаме такива магазини, ще се купува от интернет, но определено ще е хладно, като ползвам подобно нещо.
Звездичке, някъде четох, че е хубаво след 4-ти месец бебето да е в отделна стая. Аз ако преместя Ида в детската на долния етаж, през час ще търча по стълбите нощем  Naughty






# 728
# 729
# 730
  • София
  • Мнения: 670
Е, Перу, ние живеем в двустаен апартамент- само няколко крачки ни делят. Отделих го към 11м, когато откачихме от безсъние и двамата с ММ. В резултат всички спим по-добре сега.
Звездичке, спахме у приятелите, с които бяхме в Крапец и те ни разходиха в морската градина. За повече нямаше време - късно следобед пристигнахме и рано сутринта потеглихме Sad  Щеше да е хубаво иначе  Hug
Рейнбоу, не знам къде е това заведение, но ММ се прибира късно и докато се придвижа, вие ще сте в джаза вече, та май няма да стане...
Даре, мн се радвам, че си намерила свястна жена! Дано се сработят с баща ти и да можеш дълго да разчиташ на нея!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт