Бродирана красота Тема 131

  • 86 119
  • 744
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 196
eva_v ,eто схемичките, една част са от тези които е посочила mama iasi, Ако съм пропуснала някоя пиши.Шила съм с остатъчни конци ,по натъкмяване. Нямам ключове за цветовете





# 571
  • Варна
  • Мнения: 7 230
elka52, как се казва този гоблен?

# 572
  • Казанлък
  • Мнения: 189
elka52, как се казва този гоблен?
Ето Врата влюбленных (Калитка возлюбленной, Sweetheart's Gate), 25х36, аида 14, счетный крест

# 573
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Елка, не си само ти, аз съм на Бистрото и си шия и не не ми идва отвътре коледното.... По скоро то ме държа около месец през октомври и ноември и ... толкоз. Тогава направих доста коледни мъничета, имах планове за още, започнах да правя играчките и ... коледният дух ме напусна. И сега си шия Бистрото и си свиркам... И макар, че имам много неща в шкафа вече си мисля, че оставам без Дим запас и обмислям покупка на този . Просто ей така, да си правят компания с Пазара и Бистрото. Но снощи мернах  друг и страшно ми хареса цвета, колорита, пъстротата...
За сега стискам... до кога... не знам. Удържа ме факта, че не мога да пазарувам от чуждите сайтове онлайн, но ...


# 574
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Бачийска втория го видях ушит, определено си заслужава. Ама, за сега съм си сложила спирачка. Чакат ме два ботуша, 8 картички и 3 започнати гоблена. Не броя запасите.  Simple Smile

# 575
  • Русе
  • Мнения: 522
ba4iiska, и мен ме възпира факта, че не мога да пазарувам от чуждестранни сайтове, въпреки че си направих виртуална карта специално за целта. Но пък по-добрата ми половинка е много доволен, че не съм се престрашила, защото ще настъпи тотално разорение в къщи започна ли веднъж.
Втория гоблен много ме впечатли между другото.

# 576
  • София
  • Мнения: 9 850
На който са му слаби ангелите за поръчка на гоблени, да не чете, но
Скрит текст:
мога да съдействам с онлайн пазаруването  Mr. Green
И на мен не ми е коледно, планирах да почна коледни играчки още октомври и не се случи. Шия си феята и нищо коледно няма да подхващам засега. А колко запаси ме чакат, направо се чудя откъде се взеха...

# 577
  • Русе
  • Мнения: 522
Малко Сладко Коте, не ме изкушавай, че дядо Коледа ще подмине детето  Mr. Green
Шегата настрана, ще се възползвам от офертата ти, но по-нататък.

# 578
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Малко Сладко Коте, не ме изкушавай, че дядо Коледа ще подмине детето  Mr. Green
Шегата настрана, ще се възползвам от офертата ти, но по-нататък.

Присъединявам се, за сега имам спирачки, но... засега.  Mr. Green

Пък и се надявам Добри да извади някаква сУпеР ХипЕр яка оферта....  Глей сега как й додадох пръстенце и кво ша покаже....

# 579
  • Мнения: 7 916
de4ko95, благодаря за схемите и аз ще се възползвам. Може ли да питам на колко каунта са шити, че имам само 14 в момента. Аз смятам да ги правя за картички.

# 580
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 790
Скрит текст:
Малко Сладко Коте, не ме изкушавай, че дядо Коледа ще подмине детето  Mr. Green
Шегата настрана, ще се възползвам от офертата ти, но по-нататък.

Присъединявам се, за сега имам спирачки, но... засега.  Mr. Green

Пък и се надявам Добри да извади някаква сУпеР ХипЕр яка оферта....  Глей сега как й додадох пръстенце и кво ша покаже....


пас съм Crossing Arms
Скрит текст:
нямам време и да умра  Confused

но ако нещо само ми се навре в ръцете...  Blush

# 581
  • Варна
  • Мнения: 7 230
elka52, как се казва този гоблен?
Ето Врата влюбленных (Калитка возлюбленной, Sweetheart's Gate), 25х36, аида 14, счетный крест

Благодаря ти,
ако знаете от къде мога да го купя ... досега от Англия амазон и ибей ги купувам ама този не го намирам.

# 582
  • Мнения: 49
Благодаря за коледните схемички,дъщерями хареса елфчето за коледен конкурс и го почнах ,но и от другите ще пошия ,.Да ви е весело и усмихнато!

# 583
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448

пас съм Crossing Arms
Скрит текст:
нямам време и да умра  Confused

но ако нещо само ми се навре в ръцете...  Blush



Не бързай, че и ние не бързаме....

# 584
  • Мнения: 9
Здравейте, скоро не съм нахалствал наоколо  Laughing Но тъй като ви бях засипал с въпроси, все пак реших, че е редно и да споделя какво направих.
С румънците не се разбрахме и поръчах от Амазон ето този гоблен на Дименшънс


Днес пристигна, така че този коледен подарък е осигурен.  Grinning
Благодаря на всички, които се отзоваха на досадните ми питания  bouquet Пожелавам ви прекрасни празници и позитивното състояние на духа да е ваш ежедневен спътник. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт