..::В.е.л.и.к.о Т.ъ.р.н.о.в.о::..

  • 80 812
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Този за който пише Усмивчица е добър избор Peace

# 61
  • Мнения: 1 780
Благодаря за новата тема и за старанието! Някой ползвал ли е Стоянови 09- фирма за почистване?
Веднъж им звънях, разбрахме се, обяснявах им къде живея и т нат, накрая в последния момент ми се обади жената, че те си били във Видин и нямало как да стане, нямали скоро път към Търново и така. Останах разочарована, че си правят реклама и за Търново, при положение, че не са тук
Аз ползвам Блясък ИВ - Търновска фирма са но идват до Горна Оряховица- любезни са и чистят добре, като комбинират няколко чистения в нашия град и винаги са много точни като време- за мен е важно. Други не съм ползвала. Аз ги карам да ми перат основно мебелите- дивани тапицерии- за това.

Мерси.Матраци перат ли и изобщо някоя фирма с ренбоу има ли?
Да точно това ми перат. Извинявай но не съм влизала в темичката.

# 62
  • Мнения: 6 594
Благодаря  Big Ups

# 63
  • Мнения: 23
Здравейте мами. Някоя от вас или детето Ви да е имало стафилококова инфекция и ако да как решихте проблема? Моя вече разрасна много и ЦЕЛИЯТ ми нос е червен и подут, и на всичкото отгоре ме боли дори, когато дишам. Не знам какво да правя... Мажа с крем чаевец ама с нищо не помага идеи?

# 64
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Здравейте мами. Някоя от вас или детето Ви да е имало стафилококова инфекция и ако да как решихте проблема? Моя вече разрасна много и ЦЕЛИЯТ ми нос е червен и подут, и на всичкото отгоре ме боли дори, когато дишам. Не знам какво да правя... Мажа с крем чаевец ама с нищо не помага идеи?

Лекар, антибиограма и антибиотик вероятно са добър вариант Peace

# 65
  • Мнения: 23
Ходих, не знаят какво да ме правят.... Предписаха ми стафилококсимум и нищо.

# 66
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Ходих, не знаят какво да ме правят.... Предписаха ми стафилококсимум и нищо.

Браво, една стафилококова инфекция, ако не могат да излекуват Rolling Eyes Ходи при друг лекар!

# 67
  • Мнения: 1 780
Какво може да спортува момче на 3год и половина? Идеи?

# 68
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Какво може да спортува момче на 3год и половина? Идеи?

Освен футбол в детската градина май друго няма Rolling Eyes За всичко останало според мен трябва да е поне не пет.

# 69
  • Мнения: 11 578
Къде в града има  състав за народни песни и танци? Безплатно.
  bouquet

# 70
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Къде в града има  състав за народни песни и танци? Безплатно.
  bouquet

На тази дума съм и забравила значението Confused

# 71
  • Мнения: 1 167
Безплатни няма Simple Smile иначе клубовете са Пагане, Търновград, някакъв трениращ в Спортно училище, още един в Ем. Станев и нов във фитнес Преслав.

# 72
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
Къде в града има  състав за народни песни и танци? Безплатно.
  bouquet

Фолклорен състав "Искра" - там не плащаш, а ти плащат - на щат са всички изпълнители.

# 73
# 74
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Къде в града има  състав за народни песни и танци? Безплатно.
  bouquet

Фолклорен състав "Искра" - там не плащаш, а ти плащат - на щат са всички изпълнители.
Тънкият елемент, че там са професионалисти Peace Все ми се струва, че на начинаещи не плащан, но е възможно да бъркам Peace

Общи условия

Активация на акаунт