Работа на пасажерски кораби

  • 140 967
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 130
Не исках да превя реклама , агенцията се казва "Одисей Интернешънъл МХРК" намира се във Варна .
За в момента работим с NCL  и Аpollo Group/като последните са съставени от 4 компании/.
По закона на Българското законодателство - фирми занимаващи се с посредническа дейност НЕ ВЗЕМАТ КОМИСИОН.
Позиции предимно за хотелската част. Изискванията и условията за различните компании са различни.




Никой ли не чете?  newsm78 newsm78

# 61
  • Мнения: 7
За очила съм май хахаха отгоре отгоре преглеждах, пропуснала съм

# 62
  • Мнения: 25 737
За очила съм май хахаха отгоре отгоре преглеждах, пропуснала съм
Последно на каква позиция мислиш да се пробваш?

# 63
  • Мнения: 7
Ами не знам и аз... имам стаж като сервитьорка и ОТЗ (в такива случаи не знам дали играе някаква роля, де) , но сякаш не ми се ще сервитьорка
Нова съм още в тая среда и нямам идея кое, как стои, кое ще е по-добре и т.н с 2 думи нищо не знам Grinning и сега проучвам нещата

# 64
  • Мнения: 1 130
Само да кажа , че без стаж на позицията за която кандидатствате няма да ви обърнат внимание.

# 65
  • Мнения: 48
извинявайте записвам се да ви следя  Peace

# 66
  • Мнения: 5
Здравейте, искам да попитам някой има ли информация за работа като Спа терапевт? Взимат ли българи на подобни позиции?

# 67
  • Мнения: 25 737
Здравейте, искам да попитам някой има ли информация за работа като Спа терапевт? Взимат ли българи на подобни позиции?
Аз съм срещала българи, предимно фитнес инструктори, но и масажистки.

# 68
  • Мнения: 1 130
Здравейте, искам да попитам някой има ли информация за работа като Спа терапевт? Взимат ли българи на подобни позиции?
Защо пък да не вземат? Ако имате стаж и владеете английски добре, не виждам проблем. Имам 2-3 познати едната е фризьорка,а другите 2 маникюристки/ по -корабите бяха за кратко/.

# 69
  • Мнения: 5
Ами имам завършено образование като кинезитерапевт, отделно изкаран курс по масаж и 2 години стаж в 5-звезден хотел. Сравнително добре знам английскии.Надявам се, че това би било достатъчно. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1
Инфо за chef de partie на VIking river? Как протича работата и т.н.? Също и за Commis de Cuisine?

# 71
  • Мнения: 2
Здравейте, изчетох всичко от тази и предната тема. Много се радвам, че има хора които са компетентни по темата и дават актуална информация. Лично аз винаги съм искала да работя на кораб - каквото и да е! Мисля си, че ако бъда допусната на кораб дори и на ниска позиция - после ще имам време да се докажа и да работя здраво, за да се издигна. Това е, разбира се, ако не взема да подвия опашка след евентуален първи контракт. Притесняват ме изказвания на хора, които са работили на кораб от типа на "Робски труд; нямаш право да отидеш до тоалетната или да седнеш за секунда.." някои ми звучат абсурдно, но пък като се замисля хората отиват там да работят, не да почиват в крайна сметка... Аз имам друг проблем.. При мен желанието е голямо, не съм и от мързеливите, но съм мъничка!  Grinning Още съм 11 клас! Сега лятото мислех да отида при майка ми в Лондон да поработя. Тъкмо да си заделя парите, които биха ми били нужни за всичките документи паспорти и т.н. общо взето всичко, което ще ми трябва, за да замина след като завърша. Английският ми е перфектен. Разбирам малко руски и френски... Мислех да започна курс и да си взема сертификат за испански преди да съм завършила още, за да мога да започна от някъде, но ме притеснява, че после няма да имам стаж на дадена позиция, за която ще кандидатствам на кораб. Нямам познати... Абе общо взето нищо нямам, освен желание за работа и може би живот и здраве след лятото и сумата, която ще ми е нужна, за да подготвя всичко, ако съм одобрена от някоя агенция...
Съжалявам за дългото инфо. Знам, че изглеждам некомпетентна по въпроса (такава съм)  Laughing Но ще се опитам да направя каквото мога, за да се кача.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 939
Напротив имаш всичко нужно- желани за равота , английски Simple Smile
Обади се по агенцийте и питай какви документи да подадеш като завтешиш , все някой ще се отзове Simple Smile
УСПЕХ

# 73
  • Мнения: 2
Напротив имаш всичко нужно- желани за равота , английски Simple Smile
Обади се по агенцийте и питай какви документи да подадеш като завтешиш , все някой ще се отзове Simple Smile
УСПЕХ
Благодаря ти, че отговори! Simple Smile Не очаквах толкова позитивен отговор, но се радвам много, че имам някакъв шанс все пак!  Hug Ще направя всичко по силите си, когато дойде време. Даже още от сега ще се напъна да науча още някой  език!

# 74
  • Варна
  • Мнения: 3 939
Езйците  винаги са голям плюс , засега обаче английския е напълно достатъчен.Съсредоточи се върху другите елементи на задачата - без тях не може.Свържи се с агенцийте и виж какво изискват , трябват разни сертификати , курсове се карат..................Абсолютно необходимо е да набавиш определени пари , трябват за документи , медицински , визи , понякога  самолетен билет , твърде често  комисион.Под 1000 лв. почти няма как , често отива до 2 000 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт