Работа на пасажерски кораби

  • 140 142
  • 733
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 383
Здравейте! Много бих искала да работя на круиз, но нямам никакъв стаж. Какво бихте ме посъветвали? И според Вас въобще имам ли шанс в някоя фирма? Ако да -коя е тя? Благодаря Ви предварително! Blush

# 556
  • Мнения: 48
Silver service ми го плати капитана , дойде една бивша 1ва стюардеса на megs yacht да ми го прави. Струваше около 2600 евро за 4ри дни. А за виното в бг си го карах около 200лв май беше две нива.

# 557
  • Мнения: 8 749
Къде в България може ли повече информация?

# 558
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да се кача на океански куриозен кораб като MSI, Caribbean, Disney и така. Проблема е, че нямам стаж на кораб, а за тази работа има много кандидати и малко места. Какво бихте ме посъветвали какво и къде мога да направя.

Не ме интересува позицията, или много се работило.

Да се качиш на речен кораб е къде по - лесно от океански. Едно приятелче се качи буквално за 5-6 дена. Но моята цел е океански.

Малко помощ няма да откажа Wink

# 559
  • Мнения: 2
Здравейте, кандидатствах за работа на круизен кораб на компанията Royal Caribbean. Днес минах 1-вото интервю с агенцията,която подбира кадрите. Попринцип исках да кандидатствам за барман,но те ми казаха че трвбва да имам някакъв стаж на кораб за да мога да кандидатствам на тази позиция. Съответно ми обясниха,че трябва да почна от БАР- сервиз. Та въпроса ми е ако някой има малко повече информация относно позицията, относно кораба и фирмата.

# 560
  • Мнения: 25 675
Здравейте, кандидатствах за работа на круизен кораб на компанията Royal Caribbean. Днес минах 1-вото интервю с агенцията,която подбира кадрите. Попринцип исках да кандидатствам за барман,но те ми казаха че трвбва да имам някакъв стаж на кораб за да мога да кандидатствам на тази позиция. Съответно ми обясниха,че трябва да почна от БАР- сервиз. Та въпроса ми е ако някой има малко повече информация относно позицията, относно кораба и фирмата.
Фирмата е топ. Позицията е сервитьор, не е лоша, ако можеш да бягаш. Работи се на % от продажбите, тоест от теб зависи колко $$$$ ще изкараш. Не е леко, но за начало е супер.
Успех от мен, всичко ще е наред.
дано ти се пАдне голям кораб в САЩ.

# 561
  • Мнения: 2 433
Божидар, коя е агенцията посредник?

# 562
  • Мнения: 8 749
Здравейте, кандидатствах за работа на круизен кораб на компанията Royal Caribbean. Днес минах 1-вото интервю с агенцията,която подбира кадрите. Попринцип исках да кандидатствам за барман,но те ми казаха че трвбва да имам някакъв стаж на кораб за да мога да кандидатствам на тази позиция. Съответно ми обясниха,че трябва да почна от БАР- сервиз. Та въпроса ми е ако някой има малко повече информация относно позицията, относно кораба и фирмата.

Може ли да кажеш с коя фирма кандидатства?

А за рецепция на речен кораб какви са изискванията?
Има ли задължение за стаж на такава позиция?

# 563
  • Мнения: 2
Божидар, коя е агенцията посредник?
Kouzon Corporation Bulgaria
Скрит текст:
Здравейте, кандидатствах за работа на круизен кораб на компанията Royal Caribbean. Днес минах 1-вото интервю с агенцията,която подбира кадрите. Попринцип исках да кандидатствам за барман,но те ми казаха че трвбва да имам някакъв стаж на кораб за да мога да кандидатствам на тази позиция. Съответно ми обясниха,че трябва да почна от БАР- сервиз. Та въпроса ми е ако някой има малко повече информация относно позицията, относно кораба и фирмата.

Може ли да кажеш с коя фирма кандидатства?

А за рецепция на речен кораб какви са изискванията?
Има ли задължение за стаж на такава позиция?
Kouzon Corporation Bulgaria, Може да ги намерите в Facebook  и да им пише те ще ви обяснят подробно какво всичко, но тези кораби не са речни.

Последна редакция: пт, 20 дек 2019, 16:00 от AnMary

# 564
  • Мнения: 2 433
Значи си минал само интервю с кузон, а не с роял. Аз останах с лоши впечатления от посредника, но кандидатствах за друга позиция, дано свършат работа при теб. Пиши, ако изобщо те извикат за интервю с роял.

Поредните мнения са против правилата ма форума, пиши по едно, за да не ги трият

# 565
  • Мнения: X
Аз искам да попитам дали е възможно да се кача на речен кораб с ниво на английски А2.Имам стаж на суша като помощник кухня в хотел 4 *.Дали е достатъчно за пералото например или камериерка?

# 566
  • Мнения: 11
Здравейте! Има ли някой, който работи на Кристал?
И аз се интересувам.!

# 567
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да попитам  какви горе-долу  въпроси задават ( вас какво са ви питали ) на интервюто и  колко добре  трябва да се знае езика за работа на  речен кораб?  Задължително ли да имам опит за да се кача на кораб или може и без ? Понеже на всякъде  пише че искат  минимум 1-2 год.

# 568
  • Мнения: 8
Здравейте!Искам да попитам колко дати има  за качване годишно Карнивал?Имам дългогодишен опит на речните кораби ,но на океански за първи път ще работя?Благодаря  Ви!

# 569
  • Мнения: 16
като имате дългогодишен опит на речни кораби,то може ли да споделите вашият опит тук.ще е полезна информацията.

Общи условия

Активация на акаунт