Коремчето на мама се надува, а ФЕВРУАРЧЕТО вътре си лудува! - тема 5

  • 29 752
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 544
Здравейте,
вие пускали ли сте си АСАТ и АЛАТ от както сте бременни? Моите са завишени, приемам само л-тироксин и фраксипарин, дали не съм се изчистила от стимулацията или е от друго...
Може и да греша, но това не бяха ли чернодробните ензими?  newsm78
На мен не са ми ги пускали.

# 46
  • Мнения: 1 205
.katniss. точно те са и това ме притеснява, защо са завишени newsm78

# 47
  • Мнения: 544
.katniss. точно те са и това ме притеснява, защо са завишени newsm78
Не знам миличка, най-добре с консултирай с твоя лекар. Ти се следеше в Св.Петка нали?

# 48
  • Мнения: 1 027
Аз преди да забременея имах завиш алат и асат и се оказа, че ми е токсикирал (дано правилно написах думата) черния дроб от щитовидната жлеза. Нямах никакви промени и изменения в него, слава Богу, но след посещение при специалист, се наложи да пия 2 мес трансметил.
Дано при теб вс е невинно и се повлияе бързо от бабини илачи.
Сок от черв.цвекло пиех всеки ден и мн помогна мисля...
Пропуснах да кажа, че ст-стите ми бяха мн завишени

# 49
  • Мнения: 202
Цоп в новата темичка!
Желая на всички най-положителни емоции!

# 50
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте bouquet
Ели, страхотна детска стая сте избрали Peace. Нашата е бебешко лилаво и е направена доста преди идеята за бебето Joy.
Маргаритка , пази се Hug. И в офиса има настинали, не искат да си взимат болнични... Tired. Ако стане масово, ще си взема аз, нищо, че съм здрава Crossing Arms
А днес, или откачих, или наистина усетих бебо. Не като ритане, а по - скоро като движение и лек допир отвътре Crazy. Дали си въобразявам, в 17 г.с. и 4 дни съм newsm78.

# 51
  • Мнения: 149
Запис.Утре ще ви чета.Дано всички да сте добре   bouquet

# 52
  • Мнения: 10
Ели страхотна темичка Simple Smile Благодаря, че си ме записала и мен Simple Smile  и ми е първа бременност   bouquet    bouquet

# 53
  • Мнения: 1 205
Катнис в св. Петка съм, но чак в петък имам час и се чудех дали само при мен е така.

ros4enka мерси за споделеното, при мен стойностите не са много завишени, но пък съм с Хашимото newsm78. Дано не се окаже нещо сериозно.

# 54
  • Мнения: 119
Здравейте,  добре дошли на новите мами. щъркелите си са щъркели. ..важното е да ги има! Аз заради това нищо не купувам , но се надявам сега на втората ФМ да потвърдят пола.  Ели , приятна почивка. И на мен ми се схващат краката , но рядко. Кръстът ме боли понякога , но и това се изтърпява. А относно течението и аз имам ...

# 55
  • Мнения: 166
  http://school-maichindom.webstarts.com/grafik.html
Slun4eva и transi1, това е програмата, лекцията продължи 3 часа, но си заслужава

# 56
  • Мнения: 1 205
Бети, извинявай от колко часа са тези лекции, каква е цената и как става записването?

# 57
  • Мнения: 166
Бети, извинявай от колко часа са тези лекции, каква е цената и как става записването?

Няма записване, самите лекции са безплатни даже дават подаръци. Провеждат се всеки понеделник от 15:00 часа.

# 58
  • Мнения: 544
happysmile, не си въобразяваш. Аз го усещам по същия начин - като допир и леко побутване Simple Smile
В старата тема сме обсъждали училищата за бременни подробно, дори едно от момичетата ги беше събрала с линкове в един пост. Може да потърсите, има полезно инфо.
А аз се сдобих с настинка...от глупост. Без връхна дреха на течение и ей го на  #Cussing out Ще заспивам, че ми е лошо. Лека на всички  Hug

# 59
  • Мнения: 131
Здравейте,момичета, нахлувам с въпрос, който не е много по темата с бебоците, но пак косвено е свързан. Моля мамите от Пловдив, ако има такива, да ми кажат знает ли къде в Пловдив може да се направи изследване за таласемия. Моя близка приятелка е два дни в Пловдив по работа и желае да си направи изследване там, тъй като в нашия малък град такава екстра не се предлага. Ще съм благодарна, ако споделите информация!!!

Хубав ден

Общи условия

Активация на акаунт