Ясли, училище или детска градина, при мамите от ИБ веселбата не спира

  • 25 431
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Стани на тази възраст децата не могат да лъжат .. много се чудех дали да го кажа, но вероятно има някоя женица от персонала, която си позволява волности .. аз си спомням, че в моята градина, когато бях малка, имаше една даскалица, която наказваше децата, като им търкаше очичките със сапун и после чакаше хубаво да им нащипе, преди да ги измие .. по-добре вземи говори с някой от висшето ръководство, в крайна сметка това е детско учебно заведение, трябва да имат и психолог, който да поработи с детето, а не само да ти обясняват, че всички деца палачат като отиват на градина ..

# 46
  • Мнения: 3 794
Мецко, ела виж как директорката обяснява, че децата имат развинтено въображение и си измислят всичко  ooooh! Нас като деца в градината също една лелка ни респектираше, ако не искахме да спим следобед  ooooh!

# 47
  • Мнения: 520
Ния, не й вярвам на думите, че са я били. Иначе каза, че са й казвали : Тихо, тихо. Като я питах защо каза : Защото плачех. Тя е много чувствителна и много трудно свиква с нови хора и на ново място. Наясно съм, че й трябва време да ги опознае. Но със сигурност някоя може би й е казала нещо на по - висок тон и сега я е страх. Иначе има две познати дечица от нейната група в яслата. Вчера питах майката на едното как е и дали е свикнала. И тя каза , че и тя сутрин плаче и я вика и донякъде се успокоих и си казах , че просто й трябва време. Но пък днес беше ужасно. А това същото детенце първия ден си влезе самичко, докато Сияна въобще не я погледна и си се разрева още от двора.

# 48
  • Мнения: 11 477
Стани, не може ли наистина да говориш с учителките, да им се обясни, че детето е чувствително и стресирано, да го предразположат и смекчат подхода.... Направо аз се чувствам зле като те чета.
Дани, сладка пита да занесеш, плодове, соленки, сладки?

# 49
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Мецко, ела виж как директорката обяснява, че децата имат развинтено въображение и си измислят всичко  ooooh!
спокойно ще й обясня, че и някои от нас простосмъртните сме учили детска педагогика и тия бръщолевеници не ни минават #Cussing out

# 50
  • Мнения: 520
Със сигурност ще поговоря с тях, но още от сега ме е страх какво ще се случи в понеделник. Благодаря ви момичета. В момента се чувствам ужасно и просто не знам какво да й говоря за да не чувства страх.

# 51
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
danaeka Благодаря Simple Smile някакви палачинки, гофрети, които могат да се нарежат на много парчена  Rolling Eyes
STANITANI не мога да дам мнение...

# 52
  • Германия
  • Мнения: 1 214
Поспалачно: благодаря за хубавата тема.
Петьофи: да ти е жив и здрав рожденика.

# 53
# 54
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Петьофи, ЧРД на Мишо! Много здраве и късмет!

# 55
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честит рожден ден на бати Мишо на мама Петьофка! Да е здрав, силен и примерен батко. Hug

# 56
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Честит рожден ден на порасналия Мишо! Да расте здрав, послушен, любознателен и да бъде винаги добър батко   bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 10 698
Честит рожден ден на Мишо! Слънчево детство и много игри и здраве!

Прибирахме  се.

Аз пък има следната дилема.
Днес минахме през градината на Жорко старата да попитам какъв е реда нали за преместване. .подавало се молба но не за това искам да пиша . Директорката видимо й стана неприятно,  че искам да преместят малкия, аз й обясних причината и тя предложи март месец да приеме Лили в първа група. Само да махна памперса поиска.. То детето може с протокол да влезе заради окото...но съвсем се стъписах какво да правя. За Жорко ще е по- добре да си остане с другарчета. Днес му видях гардеробите с именцето му и много мило ми стана. В момента са записани в другото заведение, но не посещават и реално Жорко още не е отписан от цдг- то..

# 58
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Много ви благодаря, момичета! Многократно да ви се връщат пожеланията. Тъй като съм от телефона, чувствайте се почерпени кой с каквото иска.
Меци, дано сте намерили правилните лекари и лечение.
Лека вечер на всички!

# 59
  • NE
  • Мнения: 10 999
Магнитче За мен щом има вариант и за двете деца, останете в старата градина. Поне знаеш, че са в добри ръце. В другата ясла ще ги отпишат.

Общи условия

Активация на акаунт