Колко време пихте лекарства при контракции?

  • 9 119
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Аз пиех магнерот и при двете бременности - при първата от 6-ти месец(защото и аз не знаех какво е контракция и си мислех, че е нормално), а при втората от 3-ия. Започнах с 4пъти по 2, като си регулирах сама дозите по-късно. Пие се до края на 8-ми, началото на 9-ти месец, за да не се преносва. А самата контракция е втвърдяване на корема усеща се както втвърдяване на мускул. Въпреки лекарствата, когато се преуморявах, контракциите зачестяваха и ставаха по-болезнени. Аз специално имах болки в кръста и корема ниско долу, както менструални. Не се притеснявай и успех Hug

# 31
  • Мнения: 2 327
В седмия месец имах болезнени контракции и лежах за задържане, оттогава почти до седмица преди да родя си пиех по шепа хапчета на ден...

# 32
  • Мнения: 4 970
ОТ петък съм на мАгнерот и но-шпа.ПОлучих силни болки ниско долу и веднага се обадих на лекаря.Той ми каза да ги пия по следната схема:МАгнерота - 7 дни 3х2 после 20дни 3х1.Но-шпа от в4ера не пия,защото болките отшумяха.Аз забелязвам 4е това стягане и втвърдяване на корема при мен се получава при странни обстоятелства ThinkingСлед двучасова разходка- нищо,седейки си спокойно на стола- понякога се появавят.А като се кача в колата при мъжът ми- веднага ме стяга ShockedВече не с е возя при него.КОгато самата аз шофирам(което е поч4ти непрестанно)- никакви проблеми newsm78Ох- дано е временно явление това с ко нтракциите.Не ми се иска да съм в това състояние до края Sick

# 33
  • Мнения: 234
От 5 месец пия Магнерот и ще го пия до края+Но шпа при нужда.

# 34
  • Мнения: 14 133
От откриването на бремеността да края на 36г.с.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 671
В 12 г.с. получих контракции и ми изписаха 10 дневен курс 3х2 Но Шпа и 2х1 Магрнерот. Обаче така и не го завърших, защотото станаха болезнени и влязох в болница, където ми биеха НоШпа мускулно 3 на ден. Оттогава спорадично пия Но Шпа при стягане на корема.

# 36
  • Мнения: 4 668
Аз пих Магне Б 6 от 5-тия месец до края на бременноста , а Папаверин пих около 2 месеца . Мен ме пристягаше ниско долу и ме болеше сериозно . Помогнаха ми много !

# 37
От средата на 6 месец до сега началото на 8 съм на Магне Б6 и Но шпа 3х2. Моте болки приличат на менструални болки и режещи болки в кръста. Коремът не ми е ставал твърд или не е ставал често твърд, но въпреки всичко докторите се страхуват, че тези болки ще предизвикат контракции и не искат да ми спрат лекарствата. Аз се пробвах на няколко пъти по мое усмотрение да ги спра , но няколко часа по-късно започват същите болки и ща не ща ги пия всеки ден. Ще си усетиш сама дали имаш нужда от тях или не.

# 38
  • Мнения: 559
Аз пих папаверин и магнерич от 4-ти месец до 8-ми.А също така и гинипрал,но малко защото се чувствах много зле от него.

# 39
  • Мнения: 2 282
От третия месец почти до края на бременноста пиех ношпа, а някъде по средата ми включиха и магнерич. Пролежах почти цялата бременност. Между другото, магнерич-а се гълта по-лесно от магнерот-а и е по-евтин, а съдържанието е същото. Спрях ги чак около 2 седмици преди термина. А, да - предписахами в един критичен момент и гинипрал, но имаше много странични ефекти и го спрях на третия ден.

# 40
  • Мнения: 151
Аз пия Магне Б6, но като гледам се изписва най-рядко от магнезиевите препарати. Знае ли някой защо?

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз пия Магнерот и Гинипрал от края на 6 месец. Приеха ме в болницата през 28 г.с. с 2/3 скъсяване на шийката, 1 см. разкритие и контракции. Бях 20 дни на системи, но-шпа и спазмалгон инжекции 2 х 1. Контракциите така и не спряха. Оттогава лежа / вече съм 35 г.с./. Гинипрала го спрях в средата на 8 месец, а като вляза в 9 спирам и Магнерот-а.
Аз пия Магне Б6, но като гледам се изписва най-рядко от магнезиевите препарати. Знае ли някой защо?
Да не би да е заради цената? Доколкото знам май Магнерот-а е най-скъп и все него изписват. Mr. Green

# 42
  • Мнения: 7 640
магне В6 е комбиниран и много добър препарат. Магнеричътт е най-евтин по мои спомени, мг-ите магнезий са еднакви във всичките обсъждани лекарства.
А твърдението, че можеш да преносиш заради Мг е неправдоподобно.

# 43
  • Мнения: 3 069
Пия магнерот и но-шпа от края на 4-я месец и ще бъде така до последно.

# 44
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Днес пак ходих при доктора и ми махна спазмалгона и папаверина, защото нямам болки! Магнерота остана- за начало три пъти по 1, а по-натам ако съм по-добре два пъти по 1. От утре започвам и фероградумет едно на ден и фолиева киселина/ форте/ две на ден.

Общи условия

Активация на акаунт