Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 40

  • 62 106
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Разбирам, с тапети е най-чисто. Пък и умееш да ги лепиш сама.
Този е ефекта при нанасяне на разтвор с чека, който описах.
hahaha Ама в този табеления сайт, колко неща, които съм планирала или правила открих, а! Нека ми така! Mr. Green 
Ако се започне в събота сутринта, в неделя сутрин е изсъхнало и готово за боядисване. Нямам хубава светлина да снимам у нас. Премахнахме вградената камина от едната стая, изрязахме от гипсокартона в ъгъла, където беше вградена и отзад също цъфнаха такива прелести- една надупчена стена и една с оголени тухли. Замазах докато дойде редът за ремонт и на тази стая. Точно по този начин изглежда. Тухличките в другата стая, освен с такава замазка са мазани и с гипс/фугопълнител и затова те са с по-меки очертания и не толкова груба текстура.

# 706
  • вятърничава
  • Мнения: 1 919
https://turbo.network/hqroom/image/upload/c_limit,f_auto,h_10000 … vPwg8oxJFxKut.jpg

Тази тоалетна как ви се струва?

# 707
  • София
  • Мнения: 1 390
Като за търсачи на силни усещания. Аз никога няма да вляза в нея. Confused

# 708
  • София
  • Мнения: 177
Тази тоалетна я знам. Мисля, че дори по телевизията съм я гледала. Собствениците бяха много горди с нея. Иначе, как да ни се струва - на някой може да им подейства запичащо, на други обратното: като я видят и да се на...ат от страх  Laughing
Докато сме на тази вълна, ето една външна тоалетна, в планината:

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 13:47 от Rozamunda

# 709
  • вятърничава
  • Мнения: 1 919
Е прекалено ми е интимно.
Само се чудя това в кошничката ароматизатор ли  newsm78 билки ли е?
Тенденциите са добре забравени стари красоти http://4.bp.blogspot.com/-eoN5SuttzcI/Vg1olo1_hvI/AAAAAAAAWro/Aq … C_6779%2Bcopy.png

 
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 14:44 от bb6

# 710
  • Майничка
  • Мнения: 12 677

Само се чудя това в кошничката ароматизатор ли  newsm78 билки ли е?

Едното не пречи на другото.

Впрочем, тази Трисева барака, както и показаната от Богиня сходна седалка, но в апартамент, обикновено са на голяма почит у по-едрите мъже, ако сравняваме с част от икономичните, откъм размери, тоалетни.

# 711
  • Мнения: 236
lili_lili, тъмно кафявата ти стена с каква боя е? Все повече ми харесва и мисля спалнята ни да бъде дунавското синьо или такава.

Блу ,на Левис е (веднъж като боядисахме с техни бои и ги харесах и вече всички стени са с такива),мога да видя и кой номер е но ще ми трябва повече време

# 712
  • Мнения: 104
Иска ми се да напиша по повод линка на Ема. Показаното от руските и украинските решения наистина се отличават от др. Бях известно време в Киев и ми се наложи да търся квартира...Първото,което беше написано в обявата беше, направен евроремонт, т.е много гипсокартон на тавана, лунички злато...и какво ли още не. Защо ли така ме влекат скандинавските интериори? Може би защото много ми харесва съчетанието на синьо бяло, сиво и дърво. Малко лирично отклонение.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Един интериор на Fimera за разкостване.
https://www.facebook.com/fimeradesign/photos/pcb.980687998654688 … ype=3&theater

Аз съм им фен, но тук специално нещо им е убягнало според мен, малко бутафорно изглежда.

# 714
  • Мнения: X
Дорис, последния интериор не ми допада .
 Използвали са един и същи шаблон за всички стени и лампи почти , доста ориенталско /турско ми идва и е прекалено шарено за мен .  Rolling Eyes

От на Ема показното също почти нищо не ми хареса . Претрупано, еклектично и претруфено . Crazy
А тоалетната без врата в кухнята почти ...какво да кажа .Не ме впечатли с друго освен с липса на стил.

Иначе онези големи прозорци с фотообектива и нощния пейзаж  Heart Eyes

Титина, само така . Не оставяй неоползотворени пространства у дома -библиотека, офис, ателие, работен кът, спалня за гости..ще го измислиш  bowuu






# 715
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Един интериор на Fimera за разкостване.
https://www.facebook.com/fimeradesign/photos/pcb.980687998654688 … ype=3&theater

Аз съм им фен, но тук специално нещо им е убягнало според мен, малко бутафорно изглежда.
Всичко им е убягнало. Можеха да се ограничат с един-два ориенталски елемента и нямаше да го има този наистина бутафорен елемент.

Тук пътечка просто е олицетворение на соц.вкуса.

Картината и вазата с изкуствено цвете чудесно я допълват.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Дам разочарована съм и това осветително тяло! Единствено отчитам добро техническо изпълнение на гипсокартона.

# 717
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Аз пък си краднАх една снимка от руския сайт. Така и така съм влязла, няма да си тръгна с празни ръце от къщата я Mr. Green! Преградната стена с асиметрични дъски. Ще използвам дъски в зоната на дивана и си събирам всякакви такива варианти... Цвета на дюшемето в къщата за гости на Фимера ми хареса. Ами то е къща за гости- таргета им може да е такъв, клиентите, бюджета...

# 718
  • Мнения: 6 387
Един интериор на Fimera за разкостване.
https://www.facebook.com/fimeradesign/photos/pcb.980687998654688 … ype=3&theater

Аз съм им фен, но тук специално нещо им е убягнало според мен, малко бутафорно изглежда.
Снимки 1, 2, 3 са много приятни (обожавам този диван), но после... Бутафорно е съвсем точна дума.

# 719
  • Мнения: X
Дорис ,виж как сме различни и колко е добре да сме такива. Hug

 При нас такива тавани не бих си сложила никога .
Не харесвам фигурите с гипс картон и нишите по тавани.

Моля се да не завали . Един студен вятър се е извил не е за разказване .Мъжът ми прави рей-бара навън ,а бетоновоза най-рано идвал в 11 и 30 .Какво е това работно време ? А го дават да завали в 12  ooooh!

Поръчахме към бетона да добавят една екстра съставка ,която спомага за по-бързото му втвърдяване на по-ниски Т,но влагоустойчив още не е измислено как да стане  .

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 22:10 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт