Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 40

  • 62 081
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Вече знам какво да очаквам, като отворя руски интериорен сайт. Laughing Табела до табела! Колекция от брандове. Всичко им е по много и накуп. И обикновено е най-актуалното за сезона!
Нищо общо със скандинавските жилища, където можеш да видиш някоя и друга дизайнерска лампа или стол за само за акцент...

# 691
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Лоренца, много интересен апартамент. Много умно разпределен. Като си помислиш, 50кв.м е страшно малко, но тук има всичко.

Нова, е ти пък - добър ден. То е така не само с домовете им. Ще кажеш, че при нашите нувориши не е така, само дето със сигурност са  с китайски копия.  Wink

# 692
  • Мнения: 5 160
Да, Боги, беше първият, който отоворих. И затова се учудих, 50 изглеждаше да е само холо-всичкото.
Побрали са всичко ( и тераса и тип френски прозорци Wink) и за една двойка е предостатъчно.

# 693
  • Мнения: 677
lorenca, и на мен това жилище ми хвана окото.

А за това на Богиня, предвид че има жилища, в които тоалетната чиния не е отделена дори с перденце и е насред стаята (моя приятелка живееше в такова жилище в Париж), то тук доста са се постарали Laughing

Нова, сайта е руски, но жилищата, повечето - не.
А и снимките са големи, човек може да разгледа всичко и без лупа Simple Smile

# 694
  • Мнения: 5 160
lorenca, и на мен това жилище ми хвана окото.
И сега? Simple Smile Ще се окаже, че няма за всички Simple Smile
Good day, girls  Sunglasses

# 695
  • София
  • Мнения: 1 390
На първо бързо четене - пердетата са с нормална дължина

https://turbo.network/hqroom/image/upload/c_limit,f_auto,h_10000 … b29aD9rbb2EKq.jpg

значи ние демоде ли сме?  Simple Smile

# 696
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Ема, може да е петък но що работа ме чака, ти само ме разконцентрираш и тапети трябва да търся!
Барб другия цвят от тази серия изобщо не ми харесва!
Скрит текст:
Изчерпана съм душевно с този ремонт на покрива, едни майстори изгонихме при разкрит покрив, започна да вали, докато дойдат другите бяхме с найлони Close не искам повече майстори затова се отказах от шпакловка и латекс.

Този има много интересни идейни нещица, вградения гардероб, дюшемето, пейко шкафчетата...
Но бетонната имитация не ми хареса.

https://hqroom.ru/renovatsyia-kvartyry-dlia-zhenatoi-pary-v-yokogame.html

Скрит текст:

# 697
  • Мнения: 677
И сега? Simple Smile Ще се окаже, че няма за всички Simple Smile
Ти нали каза, че нещо до вода ще търсиш и реших, че този е свободен.
 Може за ден, два и тука да се нанеса Simple Smile


Абе има какво да се крадне Mr. Green

# 698
  • Варна
  • Мнения: 1 744
А за това на Богиня, предвид че има жилища, в които тоалетната чиния не е отделена дори с перденце и е насред стаята (моя приятелка живееше в такова жилище в Париж), то тук доста са се постарали Laughing


И какво става, ако ти се приходи, докато си на гости/имаш гости/поканила си мъж?!?! Тия хора съвсем ли нямат задръжки?!?
Разбирам вана, но тоалетна #Crazy Аз съм в тотален шок.

Японците и те изумени. Толкова място изяжда тази непонятна пейко-шкаф. И нито една от спалните няма врата. Мда... Как ли си "общуват" родилите? Със стиснати зъби и затворени очи.
И въобще, много нефункционално разпределение на пространството. Японци.

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 10:09 от Приятно ми е - Богиня!

# 699
  • Мнения: 677
Ти пък, нали не живееш ти там Laughing

А това не е ли готино



Арчо?

# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Готино е  Sunglasses Прилича ми на прозореца на стокъра  Laughing

Приказно е просто

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 10:49 от Приятно ми е - Богиня!

# 701
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Аааааа не! Лофта е за мен!

Супер не са нужни тапети, латекси и разни подробности, само тухла, бетон и дърво.

И висооооки тавани, големи прозорци завид.

# 702
  • Мнения: 438
Doris той да е моят пък за всяка една от вас ще намеря място Simple Smile все пак трябва някой да шета , готви , чисти , пере и глади Grinning

# 703
  • На брега
  • Мнения: 1 482

Такова обръщане на посоката на дъските исках и аз, като редихме паркета. Помещението ми нали е Г-образно, с чупки и ъгли и щеше да стане добре. Мислих по въпроса- ако се смени посоката тип- рибя кост, водещата линия се измества с всеки нов ред и става на 45 градуса. Другият вариант беше при завършен ред с поставени надълго паркетини, на следващия ред паркетинките да се редят с късата страна /перпендикулярно/ на предходния ред. Така линията не се измества и си остава 90 градуса. /това в случай, че самите паркетинки/дъски не са отрязани под 45 градуса, или както го наричате- унгарски паркет/ Новотемов отказа да се занимаваме и с това естествено Mr. Green.

Дорис, какво ти е на стената? Копринено гладка повърхност на стената ли искаш. Ако ти допадат по-груби повърхности може да направиш мазки с четка (с не много гъст разтвор от някакво лепило за плочки или бяла циментова шпакловка) върху стената. Това, като изсъхне, може да позашлайфаш леко неравностите, ако ти се струва грубо или прекалено сурово и после да си го боядисваш с избран цвят. Ефекта е, като на стена в гараж, варо-циментова замазка или по-груба мазилка в стара къща.

# 704
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Арчо, бива ли така! Не можеш да ни спретнеш едно парти и да ни поканиш, ами да готвим и чистим  Joy

Нова искаше ми се като сваля тапета да ударя един грунд и да сложа латекс, обаче под тапета се оказа мазало. Изобщо не ми се иска да вкарвам цимент, гипс и тем подобни. Затова реших по-чистичко ремонтче отново с тапети...

Общи условия

Активация на акаунт