"Златна есен се задава, февруарче все по-диво става" - Тема 16

  • 59 581
  • 739
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 465
Здравейте!
При мен най-накрая се изясни,че ще съм секцио и се наложи три дни да ме приемат в болница уж за подготовка. На Алекс му се отрази много зле, въпреки че се прибирах за по час два на обяд и после по време на свиждането. Глезеше се, изпращаше ме с рев, напишкваше се нарочно, голяма драма. Хубавото е, че се научи да заспива с баща си. Да не говоря за разлигавянето от бабите, но все пак някой трябваше да се грижи за него, така че съм им благодарна. Някой питаше кога ми е термина- началото на ноември, така че съвсем скоро ще ми е много весело.
Лека вечер!

# 391
  • NE
  • Мнения: 10 999
Привет и от нас!
Честит нов бюст на Мария. Дано е доволна от резултата.
Гери Радвам се че е бил  малкия дявол и си минала тази операция. Бързо възстановяване. Hug
Принцес Леко раждане. Hug

Ние сме добре. Изби последния предкътник и изпадам в тих ужас за кучешките и кътниците, ама каквото е. Само да е здрав.
Да не кажа голяма дума, но почва период на спокойствие. Лепнат е за мен цяла нощ, чак спи само на корема ми. През деня като ме няма слуша много и спи по 3 часа. Закъснея ли и почва да ме търси. Купувах пантофи от next и останах доволна. Играем и с гърнето, та се надявам да почне да схваща идеята. Днес му дадох малко мед, че сме на сладка вълна и друго не иска.

# 392
  • Мнения: 932
Принцес, леко раждане!

# 393
  • Мнения: 316
Привет и от нас! Мария, честито и бързо възстановяване! Гери, радвам се, че всичко е вече зад гърба ти и се чувстваш по - добре! И ние с едното дете (Никола) от седмица много трудно заспива вечер, докато Валето заспива от раз! Знам, че не е хубаво да гледат телевизия, но когато много мрънкат, за да свърша нещо от домакинството им пускам Сити ТВ и обичат да слушат музика и се заглеждат по клиповете! Валето даже танцува- много е сладка!  Иначе нищо интересно от нас - лека вечер!

# 394
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз от филмчетата освен редовната Маша, която според едно детенце е женски вариант на Вилито по бели, пускам влака Томас и едни песнички Little tinkle star. Последните много го веселят, върти се в кръг, дори ходи назад. Танците не са му силата. Whistling

А добро утро!

# 395
  • Мнения: 1 416
Здравейте!
Мария, честита ти придобивка и бързо възстановяване.
Гери, радвам се че всичко е свършило добре, поне няма да го мислиш. Така е трябвало да стане, не мисли за лошия вариант.
Ние сме с със задна хрема и кашлица  Sad . Две седмици ходи на ясла, засега е до обяд и преди яслата бяхме два пъти с хрема, като едната с кашлица и сега на яслата за трети път. Общо взето през седмица. Понеже в събота започна да кашля, взех Цинабсин на своя глава, някой давал ли го е, каква е схемата при задна хрема. За кашлицата давам Мукоплант лека нощ, досега добре ни е действало.
Не ми се иска да я спирам от ясла, защото адаптацията върви бавно, а на 9.11 трябва да съм на работа. Имам само две седмици да започне да остава цял ден. Не знам при вас как е, но тук започват по 1 час, след това по 2, после по 3, сега сме по 4 като обядва там. Предстои да увеличим на 5 като и закусва там и след което вече да остава за спане, но пак с уговорката да я вземаме по-рано и накрая като свикне със спането цял ден. Така че, ако я спра ще се върнем в първи клас, всичко сначале, а няма време.  ooooh!

# 396
  • Мнения: 3 846
Хей, ама отбора на труднозаспиващите защо се увеличава ooooh! аз от днес предприех друга тактика: не приспивам за дневен сън. Може би досега да съм правила погрешно, че инициирах приспиването като го видя/усетя, че му се доспива Сега реших, че разбира доста нещо, които си говорим, по-големичък е, не съвсем бебешок, не е нужно да му вменявам, че сънят е постижим само с приспиване и то на гърда. Та резултатът: не спа ooooh! цял ден ooooh! ooooh! вечерта, към 18.30 новото време, нахранен, изкъпан, похруска едно парчевце ябълка и ми увисна на рамото леекинко мяукаше, вече нямаше сили за нищо, в 19 го гушнах на гърда (ми не знам как иначе да го приспя, че да не се тормози) и за 1 минута отнесе в страната на Сънчо Mr. Green сега само дано да спинка, а не да се събуди като след дневен сън след 2-3 часа и нощта отидЕ...

Мария, бързо възстановяване ти пожелавам, дано се чувстваш по-добре физически вече, а резултатът ти донесе желаното усещане за пълноценна жена. Уважавам куража ти Hug признавам си - не ми стиска да направя тази крачка Naughty

Гери, пази се  Hug на теб също бързо възстановяване и гледай напред - например към едно по-розово  stork-girl бъдеще  Wink Mr. Green

Фрауст, може промяната на дома с бабин дом да има пръст в работата с гърнето, въпреки че пак й е познато място. Или пък трудното заспиване - нали спокойният сън и що-годе нормалният режим на сън също има общо с напредъка с гърнето...ъъъ, според книгата...още я чета, защото се връщам назад, обяснявам си някои поведенчески модели, обмислям ги, и т.н. Та моткам се още с книжката, но страхотно благодаря за нея, защото ми дава отговори на някои въпроси Peace

Принцес, вълнуваща среща ти предстои скоро. Дано всичко мине леко и да ни се похвалиш. Няма как Алекс да не усеща вълненията, притесненията свързани с посрещането на идващото бебе, липсата ти само доусложнява нещата. Децата са доста интуитивни, знаете, но ще се справи Hug Heart Eyes

Ана.Ана, успех с пренасянето и безаварийно. Успех на новото място и лека адаптация за всички Hug когато имаш възможност включвай се с разказ  Peace

Ах, как ми липсва понякога една голяма чаша черно горещо ароматно кафе, одеалце над коленете, удобни една-две възглавници зад гърба, едно кътче, тихо и спокойно, прозорче с повече светлина и омайваща сладкодумна книга в ръцете...съумявам да се организирам дотам, че имам време и сили да почета след като приспя малкото за нощния му сън. А откак започна да заспива след полунощ, четенето изостана съвсем.

# 397
  • NE
  • Мнения: 10 999
Бизи Аз точно така приспивам вече. Почне ли да търка очичките или да се прозява е моя шанс, нищо че тича като конче из стаята. Напоследък почваме да зяпаме някой сериал и се сгушва и заспива, но иначе спи ужасно леко. Днес спеше по-добре на кошарата си, но не вярвах да видя такова чудо.

Днес тръгнахме на разходка уж да гласуваме. Влязохме с предимство защото оревахме света за един камион в детския магазин до секцията, чак ми стана неудобно. Гледам да не му угаждам за всички желания защото щеше да е 3-ти камион в колекцията. Crazy

# 398
  • Мнения: 3 846
Феичка, ако той поиска да спинка, првилно ли разбирам, т.е. ако не поиска, не го дондуркаш...то и като си на работа, не че имаш избор де, ама...значи на прав път съм Praynig

# 399
  • NE
  • Мнения: 10 999
Бизи Моето е модел дето не разбира от приспиване. Още като бебе го приспивах по 4 часа. Наскоро имах проблем с всякакво приспиване, но от това лято го чакам сам да се измори, да покаже че му се спи с прозявка или търкане на очички и приканвам. Вариант да заспи защото аз искам нямам. Като ме нямаше имаше и протест да спи без мен, но вече кандиса и при баба си спи по 3 часа. И накрая да кажа пупу.

# 400
  • Мнения: 3 846
Пу-пу-пу, и от мен Peace продължавам и аз с новата "модна" линия у нас за приспиването, пък ще видим в мааалко по-обозримо бъдеще резулатат дали е какъвто се очаква Whistling

# 401
  • Мнения: 932
Честит имен ден на Принцес! Wink Чакаме включване да почерпи, както и добрите новини от раждането! Стиснали сме палците!
Честит имен ден на нинджата на Ируканджи!
Честито и добро здраве на всички празнуващи!

# 402
  • Мнения: 61
Честит Имен Ден  на всички именници.Да са живи и здрави.И честит празник на всички останали.

# 403
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честит имен ден на нинджата на Мечева и на мама Принцес!

При нас нищо ново, освен че Вилизар троши яко и постепенно техниката на баща си, за което аз съм виновна.

# 404
  • Мнения: 932
Започвам запасяването със зимни игри на закрито... Споделете сполучливи и интересни според вас...

ана.ана, безаварийно и леко преместване днес!;)

Общи условия

Активация на акаунт