Мартенско-априлска седмичка без рима (27.03 - 01.04)

  • 9 485
  • 323
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
Лея,ду6ко мисля да иЗ4акам до сряда или 4етвъртък и ако до тогава няма лелка да ида на доктор.
Светли,лелката я няма.Има надежда. HugКога 6е прави6 теста?
Кой друг 4ака тая седмица zакъснение? Blush

Аз също чакам закъснение... обаче толкова ме е страх да се надявам, че не смея да се обадя! Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Добро утро на всички!Пожелавам ви седмица изпълнена с много хубави изненади.Всеки каквото си пожелае Simple Smile.Иначе аз съм за тестване утре дано и мен ме пропусне гадната лелка  Praynig

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Абе Сънчи, то ние можем и без рима, важното е бебета да има! Mr. Green Wink
smile3532 smile3532 smile3532
   Здравейте сладурки! Сутринта минах за едно бързо боцване за Пролактин, доколкото разбрах следобяд ще излезе резултатът. Стискайте палци  да е наред всичко, моля ви!
 Сега със свито сърце очаквам утрешният ден.  ooooh!
   Пожелавам много, ама много късмет на всички - на тези, които ще се тестват по 2 дебели, чак тлъсти чертички, на овулиращите - ПАК по 2 тлъсти чертички, но след 15 дни, на олелчените-с шут в дъто на лелката и с нови сили да започнат и да постигнат успех. Ами май е това от мен за сега!  Hug
п.п. Светли, по-спокойна трудно мога да кажа, че съм, ама не ми обръщайте внимание! [/b]  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 925
Добро утро, момичета - кокичета ! Hug
Днес за последно ставам рано-рано с мъжо, днес му свършва поръчката, заради която става рано и аз с него и идвам в 8:20 на работа...пък и с промяната на времето , едвам гледам #Crazy, но пък днес ще си тръгна рано от работа...и ще си почина.
Успех на чакащите...
GOLDEN_ROSE, успокой се мила, всичко ще се оправи и ще си ок ! Praynig
Пожелавам на всички ви ползотворна седмичка, изпълнена с много EFP

# 19
  • Мнения: 14 490
здрасти и от мене сладурки  Heart Eyes Heart Eyes
аз се позагубих нещо щото в петък така се скапах психически и реших че това и пмс- то глупаво, реших, че ще ми идва и така се наревах че пак не е станало макар още да не ми е дошло....
а в събота дето беше такъв хубав празник имах такива неприятни изживявания, че после се чудя що не мога да забременея - тоя стрес и тая прокретия на хората нямат граници...
стискам палци на всички чакащи, на тия дето гонят лелята - бързо да я измитат през вратата, а на Голдън роуз - желая всичко да е ок с изследванията
оф още съм тъй скапана Sick

# 20
  • София
  • Мнения: 4 272
Голдънче, стискам ти палци и за Пролактина и утре да не те боли много! А за това, че са ти проходими тръбите, съм сигурна! И утре сутринта не пий кафе. Допълнително ще те изнерви, а трябва да си спокойна. Успех Peace
Звездичке и Светли, дано и вие се похвалите с положителни тестчета!

# 21
  • Мнения: 708
Добро утро на вси4ки и успе6на седми4ка.
Голдан4е успех мила,моля се за теб да знае6.
Целувки на вси4ки.
 bouquet

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Лея,ду6ко мисля да иЗ4акам до сряда или 4етвъртък и ако до тогава няма лелка да ида на доктор.
Светли,лелката я няма.Има надежда. HugКога 6е прави6 теста?
Кой друг 4ака тая седмица zакъснение? Blush

Весито, рано е за доктор, нищо няма да видят. Ти нов тест как не си правила  Flutter Аз си признавам, че в събота не се стърпях  Blush и се тествах. Мразя ги вече всички тестове  #Cussing out В редочното време нищо и след това пак втора СИВА черта, сууупер бледа. Вбесих се. И сега чакам - преди сряда-четвъртък не ща тестове  Naughty може и до неделя чак.

Звездичке, ти закъсняваш ли с М.?

# 23
  • Мнения: 7 914
[/quotе]

Звездичке, ти закъсняваш ли с М.?

[/quotе]

Ми не още ама четвъртък е първия предполагаем ден за М. и се опитвам да съм супер спокойна и да не подскачам...обаче от както съм станала вече два пъти отварям календара в зачатие Sick  и  мине не мине време поглеждам календара (!!) колко време има още до четвъртъка ooooh!

# 24
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Ха Добър ден и от мен!
Не че имам кво да ви кажа ново, ама ей тъй да ви видя кви ги вършите тука. С една дума да не ви изпускам от контрол де! Hug
Малииии с тъз смяна на времето, закъсация пълна. Не моим си отворим очите сутринта с моя любим! Кък ша я карами за напред не знам!


Верко, ай стига ся Душко. Нема а се шашкотиш. Действай там по познатата схема и тва е!

# 25
  • Мнения: 1 768
Светли,в4ера сутринта правих тест и бе6е отрицателен.Затова си каzах,4е 6е 4акам до края на седмицата.Няма да правя никакви тестове.Писна ми Sad
Светли ти след колко дена zакъснение мисли6 да иде6 на доктор?

# 26
  • Мнения: 307
Здравейте, момичета!
Голди, чак сега прочитам през какви премеждия минаваш, мила! Rolling Eyes Моля те успокой се! Всичко ще се оправи!  Hug Стискам палци иследванията да са добри, да няма запушени тръби и ония "пущини" да се изпарят! #2gunfire Знам, че ще бъдеш страхотна майка и със сигурност ще станеш такава когато ти е писано (съвсем скоро!!!). Прегръщам те силно и да знаеш, че мислено съм с теб!   bouquet
Тестващите, горе главата - няма лелка, няма проблеми!  Laughing Стискам палци на всички ви да видите двете чертички! Praynig
Звездичка и аз НЕ чакам лелка към четвъртък Wink
Гризката, т'ва за сапуна съм го чувала доста пъти. Май е вярно, щото и доктори го казват. Мъча се да се мия с водичка само, ама не се удържам винаги  Embarassed
При мен нищо ново, освен, че гърдите нещо ме наболяват. Ама може и отлелката да е. Оффф, дано ме пропусне  Praynig
Успешна седмица на всички и само положителни емоции!!!

# 27
  • Мнения: 9 093
Здрасти и от мен Simple Smile
Бимбе, честито ти положително тестче  Hug
Голди,стискам палци и за пролактина, и за утре, Не се притеснявай мила, всичко ще мине добре, няма да усетиш Heart Eyes
Гриз, аз също не използвам интимни сапуни, каквото и да разправят че имало и такива с ниско ПХ, която не нарушавала киселинността на влагалището. Също толкова добре се измивам както и със инт.сапун. Само си бях взела един като бях на морето, че тогава ми беше много гнусно и за психическо успокоение исках да се измивам и със инт.сапун  Sick

# 28
  • Мнения: 7 914
Момичета, благодаря за хубавите ви пожелания и добрите думи bouquet !

Дано всички да сме с  EFP ...
 Praynig



# 29
  • Мнения: 708
Мерси Стефи ама не ми 4еститете о6те ни6то,понеже дори на лекар не съм ходила о6те....твърде рано е за радост жсе о6те....такъв страх ме е подгонил Embarassed Shocked

Общи условия

Активация на акаунт