ТОпли дрешки си плетем, от студ няма да умрем! - 94

  • 78 751
  • 764
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 833
 smile3525 smile3525 Малки, сладки детелинки Crazy Crazy

# 706
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Снощи си довърших блузоно-роклята. Остана да "скрия" стърчащите конци и ........... най-трудната част: Да измисля как да направя подплата, че прозира и как да я пришия, че да не се опъва много или пък да се набира.
Идеи?  Thinking

# 707
  • София
  • Мнения: 17 592
и аз на ирландска тема, но само доколкото денят на Св. Патрик иде Simple Smile


Ао, Тити, имаш ли схеми на тези?

# 708
  • София
  • Мнения: 17 592
Снощи си довърших блузоно-роклята. Остана да "скрия" стърчащите конци и ........... най-трудната част: Да измисля как да направя подплата, че прозира и как да я пришия, че да не се опъва много или пък да се набира.
Идеи?  Thinking


Ластичен потник с телессен цвят и ликра отдолу.

# 709
# 710
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Снощи си довърших блузоно-роклята. Остана да "скрия" стърчащите конци и ........... най-трудната част: Да измисля как да направя подплата, че прозира и как да я пришия, че да не се опъва много или пък да се набира.
Идеи?  Thinking


Ластичен потник с телессен цвят и ликра отдолу.


Прозира отдолу, на полата. Като се гледам в огледалото и на подходяща светлина...........кардиолозите ни ще се сдобият с нови пациенти, ако отида така на работа.  Rolling Eyes

# 711
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
и аз на ирландска тема, но само доколкото денят на Св. Патрик иде Simple Smile
Ох, бижута, получих сърцетуп.  bouquet

skarlet71 навремето имах просто подплата с ластик, черна и бяла, която местех на различни поли, които си нямаха пришита такава. Нещо подобно дали ще свърши работа  newsm78

# 712
  • Мнения: X
skarlet71 и аз да се включа за подплатата - ако много държиш сама да си ушиеш:
 - правоъгълник с дължина = два пъти необходимата ти ширина в долния край 
и височина = дължината на подплатата която ти е необходима.
Може да направиш басти горе или по-лесно и удобно - да сложиш ластик. Пришиваш от страни, слагаш презрамки, подгъви и пр.  и си готова.
Ако искаш да е само от кръста надолу - без презрамки само с ластик на кръста.

И аз използвам комбинезони, вманиачена съм по тях и си ги събирам всякакви цветове и дължини и модели  Embarassed

# 713
  • София
  • Мнения: 17 592
Снощи си довърших блузоно-роклята. Остана да "скрия" стърчащите конци и ........... най-трудната част: Да измисля как да направя подплата, че прозира и как да я пришия, че да не се опъва много или пък да се набира.
Идеи?  Thinking


Ластичен потник с телессен цвят и ликра отдолу.


Прозира отдолу, на полата. Като се гледам в огледалото и на подходяща светлина...........кардиолозите ни ще се сдобият с нови пациенти, ако отида така на работа.  Rolling Eyes


Има такива подплати на ластик.

# 714
  • Мнения: 89
Помощ!
Пуснете линк към видео за плетене на ластик на една кука!
Защо не намирам никъде   Sad

# 715
# 716
# 717
  • Мнения: 149
Здравейте!

Понеже никак не ми се получава качването на снимки тук, та ще се опитам да обясня с думи... Как се нарича този аксесоар, с който може да се защипва или по-скоро промушва плетен шал? Питането ми е основно за търсене през интернет, защото никак не ми излиза... Искам да си го потърся и в чужди сайтове, но каквато и комбинация (моя) да използвах на моя английски - никакъв резултат...  #Crazy
Моля за помощ, макар питането да е абсурдно....
Предварително благодаря!

# 718
# 719

Общи условия

Активация на акаунт