Дванайсетокласници - 2016/2017

  • 113 901
  • 752
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 673
"Албена" ни се падна, да, но точната формулировка беше: "Човекът между обществените ценности и личния порив".

# 406
  • Най-накрая на безкрая
  • Мнения: 282
Моля за мнение. Синът ми е забравил
 да отбележи дали темата му е ЛИС или есе. Имало е указание да се отбележи. Някой знае ли какво може да последва от това?

# 407
  • Бургас
  • Мнения: 7 244
Успех на зрелостниците! bouquet
След пет години още треперя на този ден!
Догодина и аз тук с малкия син. Grinning
Ън,радвам се за те видя! Grinning

# 408
  • Мнения: 687
Детето не е доволно от първия модул, но другото каза, че е било ОК. Трепне в очакване на отговорите.

# 409
  • гр. София
  • Мнения: 5 014
Моята дъщеря каза, че смята, че се е справила добре. Имала съмнения за някои неща /явно в теста/, за темата спомена, че е писала почти 4 страници. Разтягала локуми.....  Simple Smile Каза, че ще е добре, ако й признаят половината точки за темата. Каквото такова! На нея в крайна сметка дипломата не й трябва за кандидатстване и тя не се притеснява много!

# 410
  • Мнения: 328
Моят син каза,че първият модул му се е видял труден.Вторият бил много лесен.

# 411
  • Мнения: 2 673
А знае ли се кога излизат резултатите? Ясно, че ще е юни месец, но като дати?  newsm78

# 412
  • София
  • Мнения: 4 253
До 09.06.2017 г.  Peace

# 413
  • Мнения: 2 673
Оо, много добре, благодаря.  Hug

# 414
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
Девойката каза, че е доволна. Първия модул минал сравнително лесно, втория нормално, за третия каза, че откъса не е най-доброто за темата и това малко затруднява, но е написала съчинението.
Резлтатите излизат към 8-9 юни, но в училищата ще бъдат най-вероятно в понеделник на 12-ти.

# 415
  • Мнения: 687
Знаете ли къде ще качат отговорите?

# 416
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
Знаете ли къде ще качат отговорите?
В сайта на МОН

# 417
  • Мнения: 16 176
Знаете ли къде ще качат отговорите?
В сайта на МОН


Там и надявам се всеки момент Laughing

Иначе зрелостникът каза-нито лесна ,нито трудна-такава каквато трябвало да е-това за изпита Peace

# 418
  • София
  • Мнения: 214
На моят  син първи модул му се е видял по-труден.За Албена извади късмет,вчера до е гледал в "Уча се",в моя чест Laughing Laughing

# 419
  • София
  • Мнения: 4 803
Моето момиче си пожела Йовков и това и се падна. Simple Smile
На първо четене 4 грешки на теста, ще видим като излязат отговорите.

Общи условия

Активация на акаунт