След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти и партньорите им 127.93

  • 11 758
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Той Бурак защо не й звънна после  ooooh!  тя място не може да си намери от притеснение.
Гонджа пак й налива акъл,че снимките са нагласени,а Аслъ вика,защо тогава Бурак я излъгал.

# 31
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Майка му почна с лекцията  ooooh!

Чул какво казал доктора,че не трябвало да се подлага на никакъв стрес.

Аслъ му прати СМС с пожелание за скорошно оздравяване на баща му.

Той веднага за Волкан я захапа  Laughing

# 32
  • Мнения: 13 725
Май само Гонджа има мозък в главата си  Mr. Green Пък като се сетя, че не я харесвах  Laughing

# 33
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Гонджа как го защитава Бурак  Party  вика й,че е прав да се ядосва,че е останала у Волкан,да си представела ситуацията,че Ердем останел да спи в някое момиче.Аслъ й вика,че не е същото.Волкан му бил братовчед.

# 34
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Май само Гонджа има мозък в главата си  Mr. Green Пък като се сетя, че не я харесвах  Laughing
На мен пък още от началото ми допадна,голям шемет е  Laughing

# 35
  • Мнения: 33 435
За новта тема .  bouquet
И един любимец

Crazy Crazy Crazy Crazy

# 36
  • Мнения: 22 237
ох беее много готин тоз Бурак  Heart Eyes Laughing Laughing Laughing

# 37
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Нихат какви са тези креватни игри,ами ако пак го стегне сърцето от адреналина  Laughing

# 38
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Отбор Гонджа съм аз  newsm44

Аслъ й вика,ако вдигне да не казва,че е вкъщи,а тя веднага й даде телефона  hahaha

# 39
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Оф Аслъ,ти си инат,той е инат  hahaha  Аслъ вика няма да изляза,като искаш толкова излез ти говори с него  Joy

# 40
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Охх,той сега нищо не разбира милия  ooooh!  защо се държи така,защо е останала у Волкан.Ама Гонджа тук вече не издаде работата за снимките  Peace

# 41
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Нерде сте бе  newsm78  на монолог го подкарах  Grinning  да не ме пометат после  Grinning

Айде Аслъ пак край било това  ooooh!

# 42
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Аслъ й вика,че нямали дом още,нямали и пари,Гонджа й предложи да вземе заем от Ердем,но тя каза,че не може и без туй вече платил наема за сладкарницата  Peace

# 43
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Офф,този пикник май и десет минути няма да му отделят като гледам,най-много 5  ooooh!

# 44
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Ууу каза му най-накрая  ooooh!  Че Аслъ знаела всичко,Бурак вика,кое всичко? И му каза,че са й пратили снимки на него и Чаала.Бурак вече се усети,че всичко е било представление на Чаплата,за да ги снимат.

Общи условия

Активация на акаунт