Февруарчеее, мама подлуди - последно момче или момиче ще си ти?-тема 6

  • 32 359
  • 724
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 166
Здравейте, май само аз не съм купила нищо. Харесах някой неща, но всички ми повтарят, че е рано ...

# 436
  • ruse
  • Мнения: 177
Здравейте, май само аз не съм купила нищо. Харесах някой неща, но всички ми повтарят, че е рано ...
О не си единствена мила и аз само гледам все още,ще купувам януари живот и здраве.

# 437
  • Мнения: 760
аз също все още не съм купила нищо въпреки че много ми се иска но засега само гледам ... въпреки че вече ми направиха подарък но даже и него едва приех много съм суеверна

# 438
  • Перник
  • Мнения: 232
Здравейте, май само аз не съм купила нищо. Харесах някой неща, но всички ми повтарят, че е рано ...

Съвсем не си единствената!  Stop Аз съм купила само една шапчица и две шишета на Avent и това е... Някъде бях чела, че първата покупка трябва да е шапка, за да излезело бебето с главата напред, ама то моето като ще бъде секцио все тая какво щях да взема първо Shocked Абе суеверия, какво да ви кажа Joy  Joy  Joy

# 439
  • Свищов
  • Мнения: 1 049
И аз ще съм секцио, ама мисля да взема първо шапчица. Иначе си имам много неща от сестра ми, та първоначалните покупки ще са малко. Купих единствено възглавница за кърмене, но я ползвам за да спя. Единственият начин и на мен да ми е удобно и бебчето да не рита нощем се оказа. Много сполучлива покупка!

# 440
  • Мнения: 272
И аз още нищичко не съм купила.
Имам само една залъгалка от училището за родители, и една възглавница за спане/кърмене, която днес мисля да пробвам Simple Smile
В събота ще ходим отново да гледаме количката, която сме си харесали, и ако се решим вече, евентуално ще я капарираме, но ще я вземем чак януари Simple Smile а за всички останали неща - към средата на ноември ще започнем покупките Simple Smile

# 441
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте,
И ние не сме купували нищо, ама чакам да свърши ремонта на банята, да дам килимите за пране и да почнем да подреждаме детската, че в момента е склад  Crossing Arms. Пък и се надявям декември да има намаления  bowuu.

# 442
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Здравейте момичета  Heart Eyes

Мислех, че само аз не съм купувала нищо  Peace Не съм суеверно но както споменах ММ и майка ми се правят на луди  Joy Joy Joy

happysmile с тия ремонти е ужас. Аз утре се местя при родителите ми ММ да се оправя  Mr. Green

За раждане не мисля но дано бог да е добър и да раждам нормално  Praynig Praynig Praynig Нищо, че от месец време на всички прегледи казват, че куклата е с дупето надолу  Mr. Green Има време да се обърне и много се надявам ако го направи да се кротне и да не прави повече нежелани стойки  Joy Joy

# 443
  • varna
  • Мнения: 138
Ние сме купили всичко,без кошарата и един скрин за бебешките дрехи.Тези суеверия само в БГ ги има,не искам да оставям за края,че може да пропусна нещо,остава ми също памперси и козметика,така ми е по-спокойно.Не изключвам след разходка ако си харесам нещо да попълня гардероба. Joy

# 444
  • Мнения: 544
Ние сме купили всичко,без кошарата и един скрин за бебешките дрехи.Тези суеверия само в БГ ги има,не искам да оставям за края,че може да пропусна нещо,остава ми също памперси и козметика,така ми е по-спокойно.Не изключвам след разходка ако си харесам нещо да попълня гардероба. Joy
И аз така. Simple Smile
Козметика, количка и кошара ще оставя за най-накрая, последните две съм ги харесала вече. Като паднат ония ми ти снегове, хич не мисля да ходя напред-назад, работата ми стига.

# 445
  • varna
  • Мнения: 138
Ние сме купили всичко,без кошарата и един скрин за бебешките дрехи.Тези суеверия само в БГ ги има,не искам да оставям за края,че може да пропусна нещо,остава ми също памперси и козметика,така ми е по-спокойно.Не изключвам след разходка ако си харесам нещо да попълня гардероба. Joy
И аз така. Simple Smile
Козметика, количка и кошара ще оставя за най-накрая, последните две съм ги харесала вече. Като паднат ония ми ти снегове, хич не мисля да ходя напред-назад, работата ми стига.
Oоо ние сме си купили и количката  Joy Joy Joy бебфон ,стерилизатор,шишета,абе всичко.

# 446
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Това с количката малко ми е сложно, не съм разглеждала много но искам да е много маневрена, по лека и удобна за мен и бебето  Peace fraci каква количка сте купили ??

# 447
  • varna
  • Мнения: 138
Това с количката малко ми е сложно, не съм разглеждала много но искам да е много маневрена, по лека и удобна за мен и бебето  Peace fraci каква количка сте купили ??
S-MAX RETRUS DENIM супер лека,3 в 1 /589лв

# 448
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
fraci сеперска е  Hug гледах клипче в YouTube за нея бързо и лесно се разглобява и слага другия кош .... поне на гледане е доста удобно  Hug

# 449
  • varna
  • Мнения: 138
fraci сеперска е  Hug гледах клипче в YouTube за нея бързо и лесно се разглобява и слага другия кош .... поне на гледане е доста удобно  Hug
Даааа всичко е много лесно за поставяне,маневрена,амортисьори,помпащи гуми,супер е

Общи условия

Активация на акаунт