Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...

  • 63 781
  • 723
  •   1
Отговори
# 510
  • гр. София
  • Мнения: 12 306
Кашмирче, предложих я на друго момиче с не чуствителна кожа, но на теб мога да дам онова другото от миналата кутия дето дори не се престраших да пробвам.  Hug

# 511
  • София
  • Мнения: 5 749
 Party Идеално!

# 512
  • Мнения: 1 195
My little box March 2016

За разлика от кутията на Shokoladche аз имам Body Scrub Huygens.

# 513
  • Street of Dreams
  • Мнения: 15 028
Като заговорихте за скрабове за лице - на някой друг падна ли му се това чудо? Преди 10ина дни го пробвах - олеле, майко! Shocked ooooh! Съставен е от 99% абразивни частици и почти никаква течност. Остри, твърди абразивни частици, употребата беше адски болезнена. Н ooooh!аправо микродермабразио в домашни условия. А сложих толкова малко. Ще ползвам веднъж на 20 дни.

# 514
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 418
Като заговорихте за скрабове за лице - на някой друг падна ли му се това чудо? Преди 10ина дни го пробвах - олеле, майко! Shocked ooooh! Съставен е от 99% абразивни частици и почти никаква течност. Остри, твърди абразивни частици, употребата беше адски болезнена. Н ooooh!аправо микродермабразио в домашни условия. А сложих толкова малко. Ще ползвам веднъж на 20 дни.
Да. На мен в първата поръчана кутия от ЛФ. Наистина е много надробено, като пясък. Ама, де да знам, хареса ми.  Simple Smile За рядко ползване.

# 515
  • Мнения: 330
Като заговорихте за скрабове за лице - на някой друг падна ли му се това чудо? Преди 10ина дни го пробвах - олеле, майко! Shocked ooooh! Съставен е от 99% абразивни частици и почти никаква течност. Остри, твърди абразивни частици, употребата беше адски болезнена. Н ooooh!аправо микродермабразио в домашни условия. А сложих толкова малко. Ще ползвам веднъж на 20 дни.

Аз пък го обожавам!Няма такъв осезаем ефект!Дори си купих и пълноразмерните им варианти на стъпка 1-полиране и стъпка 2-почистване!

# 516
  • Пловдив
  • Мнения: 3 682
Вече два месеца очаквам кутия от Lip monthly.Писах им, казаха, че всъщност не са я пратили и ще я пратят(това беше в началото на февруари). Още нямам нищо. Пак им писах, но не отговарят. Има ли начин да си върна парите? Мисля, че плащането беше директно с картата, без пейпал.

Отделно вече втора седмица очаквам и от LMB. Как всъщност си връщате парите, ако нещо не дойде?

# 517
  • Мнения: 3 191
Аз днес получих ЛМБ от 18.02  #Crazy, но все още ми няма януарската литъл бокс #Cussing out ще започна да си я поръчвам през някой от вас, на мен все ми е каръщина с тая кутия....

# 518
  • Пловдив
  • Мнения: 3 682
Аз вчера следобед получих известие от доставчика в Англия, че имам пратка.Не съм поръчвала друго, така че е LMB. След има-няма седмица ще е при мен Mr. Green

# 519
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Обикновено само ви чета и не мога да реша кутия, която да си избера.  Joy
Ама днес най-накрая прещраках и пуснах поръчка за априлската Lip monthly. Имат някаква промиция и е на половин цена. Да видим дали ще пристигне.  Thinking

# 520
  • Мнения: 9 829
Имам си Глоси,имааам си мартенско Глосиии...тралала.

# 521
  • Street of Dreams
  • Мнения: 15 028
Имам си Глоси,имааам си мартенско Глосиии...тралала.
Ааа, Слез обратно на Земята, мацко - моето мартенско Глоси дойде...  чак забравих кога, нъц  Sunglasses Flutter Party
Виж, със съдържание можеш да се похвалиш  Flutter

# 522
  • Мнения: 9 829
 Ти просто завиждаш,че си имам нова кутия,а пък твоята е вече стара. Crossing Arms

# 523
  • Варна
  • Мнения: 11 340


И аз я получих днес. Върти ми се нещо в главата, че трябваше да имам някакви допълнителни продукти (ползвах код или нещо подобно), но не мога да се ориентирам кои са обичайните и кои са подаръците. Ти имаше ли допълнителни продукти в кутията, защото моята е едно към едно с твоята? Thinking

# 524
  • гр. София
  • Мнения: 12 306
Не, нямам допълнителни.

Общи условия

Активация на акаунт