Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 77

  • 42 631
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 405
Eхаааа, Тони, страхотен корем!  Crazy
Чудя се дали оформени 6 плочки ми харесват повече или точно това, което ти показваш - стегнат корем и релефните странични мускули  Crazy но всеки вид "плочка" си е до ген Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 10 858
Тони, трепач си мацка!   Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 3 345
Е, Мери, шестте плочки са си класика - аз ги харесвам много. Някой ден може би Laughing
Лошото е, че с годините точно на корема взех да трупам мазнини и точно там трудно се боря с тях, а по принцип структурата ми е с по-широк ханш и плосък корем или поне беше.
Тази снимка е от късния следобед преди тренировка - сутрин е малко по-добре.

Вивиан Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 1 834
ЛЕле, хорааа, да ви кажа, днес установих, че никога няма да съм слаба....
Толкова добре те разбирам... И на мен май няма да ми се удаде да видя тяло, което желая по същата  причина. Cry

Снощи без да ви чета съм се присъединила към виненото парти, в добавка с един сладкиш с извара, в който няма толкова лошо, ако не беше с мноого захар.

Тони, страхотни резултати. Ще ми е интересно да чета как тренираш.

Мама Мил, наистина са си много дълги тренировките. Общо взето всеки ден час и половина си се връзват. Аз докато имам възможност и време  ще я правя - после ще му мисля. Hug


Днес отчитам P90X Кenpo - това е тренировката, на която най - бързо ми минава времето. Един час почти не го усещам. Вярно малко по-лежерна е и ненатоварваща, но за 6-ти ден на трениране ми е идеална.

# 49
  • Мнения: 5 405
Aз да взема да отчета и "къщна работа". Баща ми ме пита интернет ли няма - не, "почивам"  ooooh! Няма нещо, което да не съм свършила  Crazy мога да легна и да умра  Joy

# 50
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
МаммаМил  Hug  Ако можем с нещо да помогнем, само пиши
Скрит текст:
аз тук събирам капачки - пластмасови и току в една група за майки, някой напише, че трябват - давам ги и хайде пак - то е ясно, че не е кой знае какво, но все пак... и съм решила да си пусна количката и кошарата за кауза, като на Павчо, за него събраха парички за седмица, а кой знае колко още дечица има...

Тони, изглеждаш страхотно!    bouquet

Люба и на другите да кажа - аз плочки видях, но едва ли ще видя повече и честно казано за сега не мисля да си го поставям за цел. Доволна съм, че хапвам каквото ми се яде и не съм супер изпъната, но пък се харесвам.  Peace

Да кажа днес правих минестроне - различно от повечето рецепти, но ми се получи добре - сложих какъвто зеленчук имах (лук, тиквичка, чушка, гъби, картоф, морков), макарони и накрая натрошено сирене. Стана много вкусно   chef
Довечера ще имам гости и ще правя заек в йенска тенджера под похлупак на фурна, отново със зеленчуци,
До края на седмицата съм предвидила и праз с ориз, леща, телешко, баница   Embarassed

Може ли някоя от американските домакини да даде рецепта за макарони на фурна с бекон по южняшки  Crazy  Laughing  Веднъж го гледах в едно кулинарно шоу и не ми излиза от главата  Laughing  Тоя бекон 100% се запича предварително, после обаче сиренето чедър ли е или гауда или с нашенски кашкавал... яйце слага ли се? аз последният път сложих - май не трябваше.  newsm78

# 51
  • Мнения: 1 161
Добро Утро!

Мама Мил,  Hug  Hug

За днес отчитам тренировка със собствено тегло, 50 мин , като упражненията комбинирах по тройки-плио, корем, крака-4 завъртания всяка тройка. Приятна тренировка се получи. Утре-почивка.

Тони, прекрасна форма, поздравления. И аз съм на същия принцип-докато мога ще тренирам дори и да не виждам резултатите, които бих искала. И тук щях да напиша, че дори ММ със своите коментари няма да ме откаже и той ми звънна по телефона.  Mr. Green И ето още един пресен бисер  Mr. Green : "Ти защо тренираш гръб.....то само от отваряне вратата на хладилника гръбни перки ще ти изникнат".... Mr. Green

Мери, аз когато нещо ми куца в състоянието на духа ( както в момента  Mr. Green ), започвам да чистя, да изхвърлям излишни вещи, да организирам и преподреждам.  Mr. Green Това нещо го върша от 1 седмица.  Mr. Green

Усмихнат ден!

Последна редакция: сб, 03 окт 2015, 17:12 от svetty1980

# 52
  • Мнения: 1 161
Съжалявм, че в нов пост, но не намерих как да вмъкна връзка при редакция.  Mr. Green

ТДИ, аз личен опит нямам , но ето няколко рецепти да те ориентират:

http://www.food.com/recipe/baked-macaroni-and-cheese-with-bacon-362798

http://www.foodnetwork.com/recipes/guy-fieri/mac-daddy-mac-n-cheese-recipe.html

http://southernfood.about.com/od/macaroniandcheeserecipes/r/r91204b.htm

 Mr. Green Hug

# 53
  • Мнения: 5 405
"Ти защо тренираш гръб.....то само от отваряне вратата на хладилника гръбни перки ще ти изникнат".... Mr. Green
Joy Joy Joy Joy

Оооо, сакън да почна да изхвърлям разни неща... мога да хвърлям и аз една седмица, ама наистина! И мама, ако се пречупи малко, ще стане по-лесно и бързо  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 085
Тц, тц, тц на вино и сирена снощи, а не сте ме извикали и мен  Mr. Green
Толкова да ми се беше скапало настроението, че накрая един разговор с половинката, че му се бавят нещата там и ще се забави още съвсем ме довърши. Като ревнахме и трите, ама рев  Crazy
Имах едно вино, но нещо не ми хареса, така че ревах с билков чай в ръка Joy

Днес се събудихме с едно разкошно слънце и решихме с момичетата, че много ни се насъбра и е ден за приключения. Цял ден прекарахме в парка на Русе, хапнахме там за обяд, возихме се на влакче... ех най-после малко радост  Grinning

Тони, чудесна си  Hug

Мама Мил, натъжих се. Много ме боли, когато лоша диагноза се постави на дете или млад човек. Дано има надежда...  Praynig

Теди, бекона можеш да запечеш в/у хартия за печене във фурната, за да стане хрупкав.
Аз правя едни макарони на фурна, като предварително леко сварявам макароните, отделно си приготвям сос за който пасирам в блендер 1 патладжан, 2-3 домата, лук, чесън, едра чушка и добавям дом пюре. Сварявам го на тих огън с малко зехтин, риган, босилек, сол, пипер. Заливам макароните с това, ръся с кашкавал, може да добавя и бекон и обърквам. Поръсвам кашкавал и отгоре и запичам. Вкусно е  Whistling

Последна редакция: сб, 03 окт 2015, 17:27 от ~Би~

# 55
  • Мнения: 4 406
Мама мил, много те  Hug С теб съм Hug
Та и аз така - искам да съм постегната, да се чувствам сутрин заредена, да имам повишено настроение след спорта Hug
Скрит текст:
Ходенето до Краков се отлага (служебни неразбории и неяснотии кой как да пътува). Но на мен ми навиха пружинките купих самолетни билети, резервирах хотел и с ММ, след истериите около Коледа и Нова година, сме там Laughing

Днес се замотахме три девойки по Витоша. През върха и малко по-нестандартно слизане през Синята стрела. Програмата на гсм-а показва, че сме изминали 22 километра ... и съм изгоряла 1900 ккал.
Как да не си сипя вино и едно родопско козе сирене имам Wink

Хубава вечер, момичета Hug

# 56
  • Мнения: 550
JerryF, наздраве! Виното и сиренето са напълно заслужени:)

МамаМил, и от мен много  Hug Силно се надявам да се похвалиш с добри новини скоро, въпреки лошата диагноза.  Praynig
И ми стана любопитно, кое е това място, което съпругът ти изрично е отказал?  Blush

Би, сърцето ми се къса като чета през какво минавате. Понякога просто изпадаме в такива дупки, но също така бързо излизаме от тях - сигурна съм, че много скоро пак ще е само “слънчево“ при вас. А ти правилно изливаш събраното напрежение в спорт.  Hug Стискам палци и половинката ти скоро да се върне с добри новини.  Praynig

През седмицата нищо не тренирах. Все работех до късно и след това само релаксирах на дивана.  Sad Днес обаче се раздвижих малко с това кардио за бременни https://www.youtube.com/watch?v=0J4N2uNqwx4 и след това 10 мин пилатес пак за бременни.
Малко, но от сърце.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Мама Мил, много съжалявам за детенцето, дано се пребори!
Би,  Hug, наистина много ви се насъбра! Дано  мъжът ти дойде по- скоро при вас!
Джери, страхотни сте! 22 км, 1900 кал.- сериозна работа!
Тони, поздравления за добрата форма!
Аз днес отчитам БР8, утре за пръв път ще правя кардио 3.
Джилиан е страхотна, тренировките започват да стават по- натоварващи, екстра!
Този 21 фикс много го хвалите, може и аз да го изпробвам преди боди шреда.
Есента не ми се отразява добре- такъв глад ме гони и все за не режимни неща. Има един ръжен хляб в квартала, който като опитам и не мога да спра да го ям. Лоша работа, трябва да се стягам!
Много вкусно си хапнахме вечерта вратни пържолки, пържени тиквички  и салата от розови домати. Както казва Любчето, слаба май няма да бъда Mr. Green

# 58
  • Бостън
  • Мнения: 13 591
Mamma  Mil  Hug не разбрах каква е диагнозата, но силно, много стилно стискам палци на детето!

(не съм изоставяла Plio-то, не съм го почвала дори, за една приятелка го проверявах.  Аз направих 3 седмици 21 дей фикс и продължих с 21 фикс екстрийм - в края на 1-ва седмица съм в момента)

Тони е наистина разкошна!

Отчет със 21 дърти 30 екстрийм + ББ боди бласт частта за дупе.

Вчера посрещах скъпи форумни гости (знаем се от 8 год и никога не се бяхме виждали) и беше много мило и хубаво. Нацелувах деца, дето само по снимки сме си ги отглеждали. Спретнах баница, тиквеник, мезета, вина, сирена...


Ааа, да, Мерида - на кака ни Cathe тренировките и са винаги много модерни (мускил, пак мускул и още мускул) и доколкото знма тя май няма нищо насочено за "издължаване" - може и да се лъжа, ще прегледам , има супер нискоинтензивно кардио + безкрайно разнообразие от други тренировки.  Което не я прави по-малко компетентна! (Свети, препоръчвам!)

# 59
  • Мнения: X
Благодаря за подкрепата, момичета  Hug
Скрит текст:
Диагнозата е калпаинопатия - Limb-girdle muscular dystrophy type 2A (LGMD2A)  Няма лечение засега.  Тя е още малка (4 години), така че живот и здраве може след време да се намери някакво лечение.  Аз се притеснявам за брат ми и снаха ми и как те го преживяват ... Иска ми се да е станала някаква грешка,  колкото и наивно да звучи... Ще мислим, ще проучваме, ще се борим доколкото можем, ще се обичаме и подкрепяме ... животът продължава  Hug

Тони невероятна   bouquet

Свети, разсмя ме с ТМ  hahaha

Джери, браво на теб!

Айа, идеята ми беше да отидем за 3 дни до Лондон ...
Скрит текст:
той няма нищо против дестинацията, но му се стори малко налудничава идеята за толкова кратко да се бие толкова път, а и имам 2-3 други пътувания в следващите 6 месеца ... Аз обаче си имам много логично обяснение за идеята - имаме 4 почивни дни, Лондон е една от малкото дестинации, до които имаме директен полет ... Здраве да е, догодина може би ще отидем за една седмица по пуйкин ден, да не му се струва за кратко.  Joy

Времето сериозно застудя и скоро ще приключим сезона на розовите домати  Sad  Като стане студено обаче ми се готви повече, днес експериментирах с една рецепта за цветно зеле - http://www.bonappetit.com/recipe/roasted-cauliflower-with-lemon-parsley-dressing  Бързо, лесно и вкусно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт