Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 77

  • 42 665
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 604
Агент-съвсем не я намирам за некомпетентна.  Peace Отдавна съм тренирала с нея, но помня как ми трепереше всичко след това.  Crazy
Просто не ми допадат тренировките й. А и като структура не я харесвам.  Blush

# 61
  • София
  • Мнения: 1 835
Добро утро!
Аз днес почивам, но отчитам: отмъкната постелка, прилежно свалени чорапи и малко йога за начинаещи - малката на 2 г. и 3 м. Laughing

Последна редакция: нд, 04 окт 2015, 22:18 от Home raider

# 62
  • София
  • Мнения: 2 427
Ооо какъв фъстък Heart Eyes
Аз днес правих от на Руми - аеробна, ама за начинаещи Mr. Green Два дена пас и ще видим дали съм вдигнала левел  Grinning

# 63
  • Мнения: 1 161
Хоум, прекрасно ти е фъстъчето!  Heart Eyes Моят дребос от малък разнася гири.  Mr. Green

И аз за днес отчитам почивка.  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 004
За вчера отчитам почивка, а днес бях на БиС в южния и сега отивам на едно ново начинание, ще видим какво ще стане и утре колко сили ще имам за Руми  Party
Тони, страхотна!
МамаМил, стискам палци всичко да е наред  Hug

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Home, твоят отчет ме накара да се усмихна. Много е сладко спортуващото човече!
Дикянка,разкажи за БиСа, моля.
Днес отчитам БР Кардио 2, рано било за номер 3, добре, че погледнах графика.
Усмихната неделя ви желая!

# 66
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Свети, благодаря!  Hug  Поизясни ми се рецептата, осъзнах, че аз изобщо не я правя така и чак се зачудих как изобщо е ставало за ядене  Embarassed 

Би, благодаря за рецептата, звучи страхотно, аз не знам защо но обожавам комбинацията домат + риган, обаче моя човек къщи не яде домати  Rolling Eyes

МаммаМил, не знам какво да кажа... кураж и сила за всички ви.

И аз започвам повече да готвя в този сезон, но пък ставам по-редовна с тренировките и като цяло ми се отразява по-добре - сготвена храна и тренировки. Лятото ми е за бирички, капанчета, хрупкава пържена рибка, картофки със сирене и т.н.  Blush

Снощи заека се получи много добре, минестронето - бистро, и то   chef

# 67
  • Мнения: 741
ехооо...момичета много сте готини, тони не можах да видя, но съм сигурна, че е супер. Аз съм болна...имам ужасен гърлобол и температура...

# 68
  • Мнения: 3 353
Благодаря ви! Heart Eyes Hug

Инна, пожелавам ти бързо оздравяване! Почивай и се грижи за себе си.

Home, а твоето фъстъче ме накара да се усмихна широко. Много е сладка!

Днес ми беше много объркан като тренировки ден. Бях решила да е Руми, сутринта обаче като че ли не бях в точното настроение - тренировките на Руми от трето ниво обикновено ме карат да надскачам нивото си, а тази неделя сутрин ми се искаше да е по-лежерна.

Направих 30 min Total Body Resistant Band Workout - много харесвам тази тренировка, но отдавна не я бях правила и ми дойде твърде лека.



Продължих с 7 Best TRICEPS Exercises for SEXY ARMS | Autumn Fitness, която не беше зле. Ако се направят няколко кръга и с хубави тежести, ще е чудесна.



И тъй като момчетата още спяха, довърших с Squat and Plank Workout | Class FitSugar, която много ми хареса и си я запазих. Особено с няколко кръга, ще натоварва добре.



Направих си едни измислени протеинови палачинки за закуска, които се получиха вкусни. Продуктите бяха едно яйце, половин доза протеин, малко мляко, 1с.л. овесени ядки и щипка бакпулвер - пасирах с пасатора, за да се получи гладка, гъста смес. Пекох на плоча, намазана с малко кокосово масло. Обикновено използвам банан, вместо овесени ядки, но ми се искаше да намаля малко калориите и въглехидратите. Не че после не им сложих малко мед... както и да е, определено бяха вкусни. Получиха се две палачинки.

# 69
  • Мнения: 9 016
  bouquet за темата

# 70
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Отчет от мен: за горна част , която вече ми стана любима + 40 мин. степер.


# 71
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Привет, приемате ли нови попълнения в редиците?

# 72
  • Мнения: 5 405
Привет, приемате ли нови попълнения в редиците?
Само ако е с отчет  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 161
Разбира се, Юли!  И следващия път с отчет.  Grinning Grinning Heart Eyes

P.S. Мери, Grinning Grinning Grinning

# 74
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ами казвам се Йоана, на 28 съм и работя от вкъщи. Имам нужда от повече движение. Преди няколко месеца ми откриха хипофункция на ЩЗ и започнах с малко йога. Добре ми действа, но ми трябва повече. Сега към ЩЗ добавяме ИР, док не иска да ми назначава още медикаменти и каза да се "слагам в ред". Утре ще ви чета и ще си търся нещо подходящо за заседналия ми начин на живот. Отворена съм за всякакви съвети и предложения.
ПС. Преди тренирах джудо, но сега ми е невъзможно поради факта че целим забременяване. Имам и проблеми с коленете, затова и тичането никога не е бил моя спорт.

Общи условия

Активация на акаунт