Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 77

  • 42 666
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 004
Неделно разбиване от мен с HIIT от fit30 - беше брутално гадна, не знам как издържах, вярно, че съм загубила форма, ама..хахах. Отдавам се на почивка два дни, макар че съм замислила нещо за неделя  Party
Мери, мерси за темата  Hug

# 16
  • Мнения: 5 405
Неделно разбиване от мен с HIIT от fit30
В бъдещето ли живееш?  Laughing Кога стигна неделя! Недей, моля ти се. Петък е готин, а и следват тепърва почивните дни  Joy

Аз отчитам горна част, много ме измъчи гребането на земя  #Crazy утре съм на HIIT-a. Сигурно и аз ще се събирам от пода Grinning

# 17
  • Мнения: 327
Мери, благодаря за темата Simple Smile

Yoya, мислех си за теб Simple Smile  Сега ще ти разкажа моят опит, макар че не е задължително при теб да работи, а може изобщо да не ти хареса и изобщо да не го зачетеш, а може да ти звучи объркано. Юни бях 60- 61 кг (голям срам и голямо тъпкане беше), започнах по-усилени тренировки и до август задържах 59кг , без ограничения в храната. Но тренирах почти всеки ден с малки пропуски и то доста доста натоварващо. Пухкавостта ми си стоеше, въпреки значителното стягане.
 От август или там някъде (трябва да се върна в постовете си) тренирам и почивам с намалена храна (което ти правиш), но примерно спирам два дена или три дена за почивка, не натоварвам дадена мускулна група, много леки и кардио упражнения. Вкарах зелен чай, който да ми регулира първоначалния апетит. Спрях Плио-тата и HIIT, спрях Шон, (който ме орелефява страхотно, но явно и започвам да трупам в долна част от него)...Оставих проблемните зони главно - крака и дупе (корем нямам, но го продължих като проблемна част, имам си плочки, но са само 4), поддръжка на горна част, защото там нямам нужда - един-два пъти седмично. Главно тонизиращи, кардио, проблемни области правя. Но си почивам - примерно правя ударни тежки 3-4 дена- след това почивам два дена.  Сега съм 57.0  кг. Мисля, че не отслабвам рязко и драстично, мисля че мускулната ми маса е добре. Мисля, че намалявам мастта главно вече, защото пия вода и чай над 3 л всеки ден.  Ако искаш помисли си, кое точно те обърква, ти си познаваш тялото най-добре. А като те чета колко леко се храниш...чак ми е чудно защо така не ти спори, при този хранителен режим, а аз дори торти и шоколади хапвам ....
Помага, ако правиш записки (сигурно си го чувала това), записваш тренировки, килограми, храни. Идеята е да се получи статистика кога как се е чувствало тялото. При мен от висотата на възрастта си  Joy си ги знам храните, които ме надуват, които не ми влияят добре, как да ги комбинирам...мразя да ям по-малко и на често. Това също ме надува, правя две хранения. Все пак не съм професионалист за 5 хранения.

Днес съм с главоболие от недоспиване две нощи Simple Smile но пък доста работа свърших  Mr. Green Отчет следобед съм на фитнес Simple Smile Имам си баба, и така два часа мога да си открадна, похвал  Simple Smile  

Вълшебни събота и неделя!  Heart Eyes

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Неделно разбиване от мен с HIIT от fit30
В бъдещето ли живееш?  Laughing Кога стигна неделя! Недей, моля ти се. Петък е готин, а и следват тепърва почивните дни  Joy

hahaha Joy hahaha
Ейй, върна се темичката бре! Бях се притеснила, а сега всичко си е наред, има искри, има плам, има си всички елементи да е кеффф   bouquet
И аз мерси на Агента за БШ, ноо мен не ме спира това. Много хора се оплакаха и от БР , че надува краката, аз не го забелязах /и няма как, щот само отслабвах тогава/, а и см по където и да е по тялото от мускул мен не ме плашат. Виж, от сланинки си е друго нещо. Ма тях и без това си ги имам, така че ... плюс минус някой сант не е от значение, важното е да сме в шоуто. Ама вейкохаресващите мацки да му мислят. ЛЕле, хорааа, да ви кажа, днес установих, че никога няма да съм слаба.... Ми то като чух какво ядат хората ... Моята приятелка беше в Турция две седмици, не на екскурзия, разбира се, но все пак имаше мнооогоо свободно време. Не е опитала нито баклава, нито кюнефе, нито локум, абе ... нищо бе, нищо, а обича. И като я попитах какво е яла? И, моля ви се какво  ми казва - "Опитах от пълнените картофи. Със свекърва ми си купихме 1 /ЕДИН/ бр. и си го разделихме на обед. Аз моята половинка не можах да изям и вечерта си я разделихме и това вечерях/"...Е? кажете сега какво е това? Аз тези картофи /обожавам ги/ съм ги яла, наистина са големи, ама аз ям един за снак между храненетата, даже не и за основно, макар че стига за наяждане.  ooooh! ooooh! ooooh! Еми така е, никога няма да съм стройна, никога, просто не мога и да си помисля за цял ден да се наям с четвърт картоф. Ужас ... Докато не си промени човек мисленето , няма да стане тази работа. Ма не ща да се живее и на фотосинтеза, уфффффффффффффффффффффф
И , да дам отчета, Лес Милс Комбат 60 мин. Лайв, ултимейт уориър уъркаут. Любимата ми. Ма понеже си ходя вече цяла седмица с най-различни МТ на всякакви места, не можах много да се раздам. Не знам вие как тренирате на 100% с МТ, аз май не мога. newsm78
И изчезваааам!
Весел денн!
Дива, поздравления!   bouquet
Непо, действай и дерзай  Hug Hug Hug
Чакаме и Би
А бобчето де се изгуби???

# 19
  • Мнения: 5 405
Любче, как ме подсети за тия пълнени картофи сега  Shocked много са готини! И аз много обичам  Laughing и аз нивга няма да заслабна  Joy Как без локум?!  ooooh! Crazy Хората не са добре  Joy Blush

# 20
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
А бобчето де се изгуби???
Тъкмо ви из4ете  Crazy, нямате из4итане. Аз имах приклЮ4ване на месеца на работа и понеже ръководната позиция е нова за мен, доста напрегнато ми бе6е.
Тази седмица имам и само една тренировка за срамотиите  Rolling Eyes, ама няма да си тро6а главата.
Правих 3 дни мазен фаст, да се вкарам пак в старото русло, 4е бях прекалила с виното и фъстъците напоследък и май не само вода ами и сланини имам трупнати  Confused. Та днес е ден 4 и о6те съм на фаста, но увели4авам калориите. Утре 6те ги увели4а о6те малко и 6те вкарам протеини, а от неделя вкарвам и въглени във формата на плод.

Днес ако имам време след работа (6те ходим да купуваме хамстер на Мила, в неделя е рожденни4ка) 6те метна пъдовката. Утре планирам плуване с децата ако успея да се епилирам  Crazy

Леле, аз ако се окажа в Турция, 6те омета вси4кото баклава, кадаиф, лукум и тем подобни сладости. Ааа, да и пе4ени кестени...само в Истанбул съм яла преди един път.

Дива 4акам и аз да 4уя за храненето. Супер, 4е дава резултати при теб  Peace

# 21
  • UK
  • Мнения: 600
Запис и от мен. Приключих тренировъчната седмица + приключих кросфита. Доволна съм, беше различно и интересно, но също нямам търпение да се завърна към любимата Джилиан в понеделник.

Мерида, не мисля, че има защо да се притесняваш за напомоване на бедра. БОДИШРЕДА е продължение на БР, ако БР ти се отразява добре, би следвало и за БШ.

Би, много съжалявам за това през което минава детенце. Много съм щастлива, че не живея в БГ. Всяко лято като сме на гости в Плевен на нашите (срещу тях е ясла) и се наглеждам на противни лелки, които дърпат ушите на децата, и ги шляпат по дупетата. И това в двора!

Ох, а пък мен мъжо ме изненада, че ноември ще ходим на море, айде сега затягай режима.

# 22
  • Мнения: 463
Еййй Hug момичета много ме радвате всичко с тази мотивация и позитивизъм.Аз срам не срам си признавам че тази седмица не съм тренила Embarassed но пък ходя по 5-6 км дневно .Ще видим другата ако се чувствам по добре ще си продължа по програмата .
Би Hug Когато прочетох за преживяното от малкото съкровище се разплаках аз съм потресена сериозно ли ги има тези неща в градините? Shocked Shocked Shocked направо ми се сви сърцето само като те четях и си поплаках. Гушвам те теб и малкото сладурче  Hug Hug .Аз също съм на мнението на момичетата да не оставяш нещата честно казано аз съм голяма драсни пали клечка и ако това се случи с моето дете не полицията ми Господ няма да я опази тая когато тръгна да помитам пода с нея.

Според ден  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 093
Тук съм, споко  Wink Корави жени сме в нас  Hug
Нямах настроение да пиша и да тренирам вчера.
Скрит текст:
Оставих дъщеря ми в къщи, за да се успокои и да поговорим през деня. Че е яла шамари е ясно, конкретизира от коя и кога е станало. Целта е била да я смачкат моментално сутринта, тъй като е викала и ревала за мен, тръшкала се е.
Старият кадър (същите каквито имаше по мое време тип сериозна и строга шамареща особа) безцеремонно я е вкарала в друга стая и я е нашамарила. Моята също не е стояла да си трае...
Днес ги обходих наред започвайки от биещата с конкретни въпроси. Оставаше да признае нали? Опитна е, но я притиснах фронтално, а и не можа да използва добрите стари методи за измъкване, защото по стечение на обстоятелствата и аз съм педагог с две магистратури.
Тъй де, за себе си съм сигурна какво е станало след като изслушах двете страни. Не мога обаче да докажа нищо, защото въпреки че има камери в градината, тя я е очаткала там където няма такива.
Думата на дете, срещу стара "възпитателка" и лелка.
След това отидох при директорката (беше запозната вече със случая, убедена съм). Мила, учтива, ласкава. Защити служителката си (повече от ясно) със добрите намерения историята да не получи повече гласност, детето да се върне там, където тя гарантирала че ще се заеме лично да разговяря със служителите.
С две думи официален отговор - детето си измисля, за да не ходи на детска градина.
Приключвам по темата, че доста се натоварих тези дни  Hug

След което облякохме екипите и трите отидохме на стадиона до нас. Бебето направи 2 обиколки, аз 5-6 колкото да спадне напрежението.
Имам нужда от йога, малко по-късно.

Непокорна, вярвам че ще вземеш добро решение  Hug

Бобчеее, кестени. Тези дни все печени кестени са ми в главата  Laughing

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 16:19 от ~Би~

# 24
  • Мнения: 546
Само аз ли в тази тема не обичам нищо турско и сиропирано  Embarassed Не ям нито баклава, нито локум, торта също не обичам, а кюнефе даже не знам какво е  Rolling Eyes Виж тахана и фъстъченото масло са друга бира  Heart Eyes Ама не си купувам отдавна, че.... нямам спирка. Ям определени шоколади, обикновено черни или със стевия и то много рядко. Но пък плодове....стой та гледай.
Дрийми, къде е тази ясла в Плевен?!? Аз от нашата бях много доволна. Между другото това лято те изпуснах с пилатеса, ама защото те разконспирирах твърде късно. Догодина, ако идваш пак, непремено ще се включа  Hug И супер за морето  Wink
el_pl, сърдечно ти благодаря, много си мила!   bouquet Аз 5-та година се боря с 3-4 кг и не успявам. От толкова години горе-долу и тренирам, като съм минала през различни групови тренировки, в домашни условия също, а последната година основно фитнес. С храненето претърпявам различни метаморфози. В началото пробвах почти всяка диета в интернет пространсвото, с което не се гордея особено. Последните година-две се уча да се храня чисто и балансирано. Трудно свалям, както на кг, така и на обиколки. При мен най-проблемни са бедрата. Доста мазни  Embarassed Горната ми част е по-изчистена. Имам добре оформени ръце и рамене, частично гръб /искам да е по-релефен/. Горната част на корема също има периоди, в които изглежда добре. От там нататъка - дупе, бедра, бричове... бодат ми очите. С ИР и Хашимото съм, та съвсем трудно ми се получават нещата. За щитовидната не пия нищо, само я следя, а за ИР съм на глюкофаж. Имам третрадка от 3 години, в която записвам мерки, теглилки и храна. Въртя, суча, все едно и също май. Плюс/минус 2 кг и по 2-3 см. Но с моите хормони и на моите години понякога се радвам, че поне не качвам над 54-55 кг, че съм кинта и двайсе иначе Laughing Знам обаче, че рано или късно ще намеря храненето, с което да не гладувам, да се чувствам добре и да се харесвам максимално. Без тренировките не мога. Имам чувството, че ден без трениране, е напълно изгубен. Гледам да почивам ден-два, но за почивни броя дните с йога и затова явно ви прави впечатление, че не почивам  Rolling Eyes
Би, сега те прочетох  Confused Нямам думи да изразя възмущението си. Прегръщам ви отново и ти пожелавам много сила, да доведеш нещата до край. Дано със силната си любов и търпение да успееш да "поправиш" щетите нанесени на малката душица  Hug и дано скоро няма спомен за случилото се  Praynig

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 16:17 от Yoya

# 25
  • Мнения: 170
Току що ми дадоха един фетбърнър да пробвам и ще въртя велоергометър вкъщи......

# 26
  • Бостън
  • Мнения: 13 697

Няма смисъл!


Бодишред ревюта (за тези, които се интересуват!) четох в Амазон, (от гледна точка на това, че не са свързани с Бийчбоди) и гледах,  естествено, тези които са я правили 6+ седмици. Другото, което на мен ми е важно и винаги гледам е какъв е предишният опит на човека, който пише ревюто. Тези 2 фактора са основните за мен! Не мисля, че съм си позволила да давам акъл на някой, просто споделих какво мен ме притеснява на базата на моите травми, физиология и склонност към масивни крака и преференции за тренировки. Което не означава, че програмата няма да е идеална за някой друг (дори и за мен би сработила, ако модифицирам сериозно).

Люба, отново казвам, че всички сме с различна физиология и търсим и различна визия/резултати. На теб съм ти свалила шапка отдавна! Аз нямам нищо против някой да гони модерната хипертрофия на сикспака и задника, но това не са моите цели.

А кой с каква форма си прави упражненията не е в права зависимост от формата на инструктора Wink Зузка, която беше доста популярна в тази група, ако не бъркам, също не е известна с добрата си форма...

Мерида, според една статия на Cathe Friedrich, която беше базирана на изследванията на Bret Contreras има начини да се избегне нежелано увеличаване на размерите на бедрата при трениране на дупе. Основно препоръчват bridge series. Всъщност защо ли преразказвам:
http://cathe.com/can-you-build-glutes-without-increasing-the-size-of-your-thighs
И това:
http://cathe.com/is-high-intensity-strength-training-incompatibl … g-lean-and-svelte
И това:
http://cathe.com/resistance-training-why-you-should-train-using- … ety-of-rep-ranges

PS За мен лично Cathe Friedrich e най-опитната и интелигентна инструкторка евър и факта, че тя ендорсва Б. Контрерас говори повече от положително за него. Мнението си не го налагам на никой и не го считам за единствената света истина по въпроса Mr. Green

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 17:08 от Agent Provocateur

# 27
  • Мнения: 1 161
Mери, мерси за новата тема   bouquet И за всичките ти коментари( не ги приемам като съвети) с твоя хаплив изказ.  Mr. Green Ако мълчиш няма да си ти.  Mr. Green

За днес отчитам тренировка за горна част в гигантски сетове, 4 серии всеки, 40 мин.

Дива,  Hug Радвам се да те видя!

Непокорна, успех с работата. Дано всичко мине лесно и така както ти го искаш.

Любче,  Mr. Green ММ каза, че ако продължавам така ще изяждам и двете пенсии.  Mr. Green Имаме още време, но едва ли ще се променя.  Mr. Green

Йоя, завидях.... Mr. Green...как така не обичаш нищо сиропирано. Mr. Green

Спорни тренировки!

P.S. Агент, на тази мадама не бях попадала до сега.Отворих и ФБ страницата , и изгледах няколко клипчета. Веднага си харесах какво да открадна и да приложа в своите тренировки.  Simple Smile

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 16:40 от svetty1980

# 28
  • Мнения: 1 004
Хахахаха, ами и аз съм в час де - цял ден лекции и работа, простете ми.. 7 ден подред работя и съм решила, че е неделя. Петъчно, петъчно, хахахах  Joy Joy
Йойа, благородно ти завиждам - дай ми баклава, всякакви халви, турски сладкиши...мама мия  Peace Stop Впрочем за твоите проблеми доста се препоръчва ВМ и храненето по автоимунния протокол, не знам дали си е опитвала  Peace

# 29
  • Мнения: 6 604
Йойа- и аз не обичам нищо сиропирано.  Peace
Кюнефе опитах заради споделеното в темата. Както и тахан. Не ми харесаха. Обаче за шоколад си умирам. Торти също обожавам.
Аз съм фен на скини телата. Парова ми е идеална като тяло. Не искам обемни бедра. Та дори и да са само мускул.
Агент- благодаря за инфото.   bouquetЩе намеря време да прочета.  PeaceТренирала съм с Фредерих- прави ми обем на бедрата. За отзивите относно дадена програма и аз се доверявам на опитните или поне опиталите.  Peace
Чудя се още дали да тренирам днес. Дойде ми и не се чувствам много добре.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт