157 Американски духчета обикалят за Хелоуински бонбони

  • 38 428
  • 415
  •   1
Отговори
# 15
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
Jane,решили сме да ходим в Naples, FL, понеже там имаме приятел, който да ни ориентира на първо време,а и заради климата.  Peace
Руми,благодаря за пожеланията.   bouquet

# 16
  • Мнения: 513
Pupitka, хубаво се ориентирате за климата. Аз хич не обичам студове, не знам как вирея тук. От два дни е 10 градуса, извадих си зимните чорапи  Laughing

Фея, Сипируми, дано, но не се очертава  Crazy Толкова време и пари инвестирахме в идването тук, не върви по живо по здраво да си стегнем багажите и да тръгнем обратно. А и не знаем на къде. ММ иска да се говори английски, но да не е на острова  Tired Аз искам само да е топло и да ми е близко до семейството. И ако може да е по - градско. Бих се върнала във Виена, но мм немски няма да научи. Той за шест години български не научи...

Не че тук е толкова лошо. Аз се привързвам и ако един ден тръгнем да си ходим, сигурно ще ми е мъчно.

А може и да ми е криво сега, защото преди една седмица си тръгнаха майка и татко след месец престой и още ми е болно.

Моето е лесно за Хелоуин, защото още се поддава на манипулации  Mr. Green 

И понеже стана много нещо намръщен този пост, да си покажа мъничето, сетих се, че така и не се похвалих със снимка. Тук на две седмици:

Ивана

# 17
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
Лелее,сладурче! Как се е сгушило... Heart Eyes
Аз съм силно зависима от климата- зимата съм като болна и ми е вечно криво и студено,а лятото ставам много активна и ми е едно такова леко на душата. Нямам проблем с жегата,но имам проблем със студа.

# 18
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Pupitka, Нейпълс е много хубаво градче. На нас много ни хареса, но нямаше как да живеем там, защото това което търсим в къща е да е отдалечено от съседи и да има прайвъси, а там всичките бяха наблъскани в асосиейшъни. Тези които ни харесаха като изисквания бяха се над милион, хаха. Но иначе страшно много ни допадна природата, имат няколко природни парка, и ботаническата градина е много красива. Доколкото знам са доста българи там, има бг магазин и кафе на главната им улица.

Jane, прекрасна малка Ивана си имате, да ви е жива и здрава.

# 19
  • Мнения: 1 591
Прекрасна Ивана!  Heart Eyes

Пупитка, успех!

# 20
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Пупитка, успех и от мен. Нейпълс е прекрасно място. ще ви хареса!

Джейн чудна Ивана си имате! Да ви е здрава и с късмет!

Моите ще са Хари Потър /отново/ и вълк за Хелоуин. 

Успешна седмица на всички!

# 21
  • Мнения: 8 163
Ах, каква малка бонбонка! Толкова сладка и миниатюрна изглежда, сякаш в шепа ще се намести. Джейн, съвършена е!

***

Не мога да живя във Флорида. Много жега, много влажност. Даже само ходенето там в едноседмична отпуска ме изтощи.

# 22
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Джейн, прекрасно пашкулче си! Мерси, че сподели.   bouquet Гибралтар, Кипър и Майорка фитват изискванията ви.  Laughing

Пупитка, бърза адаптация и леки полети.  Peace

# 23
  • Мнения: 33
Ах колко сладко бебче!  Hug
Мойто вече расте... на 3 месеца и половина, а 6-месечните бодита, дето взех са му късички... висок ще е Grinning
Днес пристигнаха костюмите за Хелоуин... не мога да не се похваля Grinning

# 24
  • Мнения: 8 163
 Grinning Сладурко, колко е доволен.

# 25
  • Мнения: 513
Baby, мерси за идеите!  Hug То е ясно, че ще се ходи, където има работа.

Ружка, ах че сладко лъвче, готин костюм  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 591
Ружка, много сладко лъвче! Все така да расте!  Heart Eyes

И нашата буба расте като гъбка. На 22 месеца носи панталони за 3 г и пижами за 4 г.  Flutter

Нямаме костюми. Много са ми чужди още тези традиции и хич не могат да ме развълнуват.

# 27
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Бебоците са прекрасни!!!  Heart Eyes

Много са ми чужди още тези традиции и хич не могат да ме развълнуват.


Аз пък много си падам по всякакви традиции, които включват купон и събиране с приятели   Crazy Миналата година няколко майки бяхме скрили едни бири и вина във термоси и такава яка обиколка направихме (със все костюмите) и сдецата и после продължихме с бългериън пъмпкин пай (тиквеник!) и още веселба и пиене у нас. What's not to like Simple Smile

Пупитке, а какъв тип работа ще търсите във Нейпълс, Флорида?

Руми - стискам силно палци за защитата!!!

# 28
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
На мъжа ми приятел му предлага работа в неговия сервиз за автомобили,има опит и в строителството,монтаж на уреди и поправки на такива, сръчко ми е той. Нещо в сферата на услугите.
Аз смятам да запиша обучение за dental nurse или за болногледач,гледам ,че търсят такива в района. С езика съм ок. Трябва само късмет. Simple Smile

# 29
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Ауууууу, още едно прекрасно пашкулче! Пу пу пу!

Общи условия

Активация на акаунт