За лотариите и печалбите

  • 206 495
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 660
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Сладко е да отидеш да си купиш един билет и той да е печеливш.Един приятел така направи.Единственото билетче дето си купи срещу 3 лева му донесе 50 000.

# 661
  • Мнения: 252
Сладко е да отидеш да си купиш един билет и той да е печеливш.Един приятел така направи.Единственото билетче дето си купи срещу 3 лева му донесе 50 000.

Eхе страхотно е това е късмет. Аз съм взимала от тези от 10лв. единствено и засега нищо Simple Smile

# 662
  • Мнения: 9 663
Наистина ли давате 10 - 20 лв за билети??? И купувате по 10-20 билета?  #Crazy

Аз пари в хазарт не влагам НИКОГА!
Но пък в последната година съм спечелила 2 много прилични награди (без вложения) и една малка.
Миналия месец спечелих от форума уред за почистване на лице.
В началото на годината спечелих помпа за кърма от една лекция за бременни.
И една чаша за кафе спечелих в ФБ. Условието беше да им харесам страницата.  Laughing

Такива награди приемам. Пари НЕ давам!  Mr. Green

...
Сега на билетите от 20лв. коледните, шанса за печалба е много голям 2 и нещо и наистина от 20 билета, които съм купила 10 печелиха!
Shocked
20 билета по 20 лева. Ти си изръсила 400 лева. А от тези десет спечелилите поне покриха ли разхода?
И на мен ми е много любопитно.  Peace

# 663
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Аз рядко купувам билети и то от 3лв максимум  Blush Иначе в други игри играя и аз. Печелила съм тази година от форума на Филипс стиймъра и на СНБ лак и душ гел  Blush От фб игри съм печелила само 5 пъти -2 пъти бижута, 1 път 50% намаление за книжарница, 1 път 30лв ваучер за книжарница и един път 100лв ваучер от Алесса, но имам позната ако играе в 20 игри, печели в 15  Joy НО в лотария няма късмет.

# 664
  • Мнения: 54 460
И аз, като Ice Queen, пари НЕ ДАВАМ! Naughty Ако е нещо, свързано с участие в анкета, може.
Също не купувам такива стоки, които са свързани с разни предметни награди. Затрупани сме и без това с какво ли не, не ми трябват излишни неща.

# 665
  • Мнения: 36 506
Аз също - както написах по-горе, тези неща с които участвам - разните сокове, бисквитки и коли са част от ежедневното ми меню и всичко, което падне е бонус. Който ще да се храни здравословно, само да не ми изнася лекции, не се интересувам! Аз ям така от съвсем малка и нямам абсолютно никакви проблеми със здравето или теглото  Simple Smile Естествено, наддавам по празници, но това е един-два пъти в годината и после лесно свалям тия 2-3 кг (а и те точно са предимно от домашна храна  Laughing ). Семейството ми, слава Богу, също няма проблеми със захар, болни зъби и т.н.
Билетите са друго - с тях се пробва късмета от време на време - винаги може да излезе нещо  Wink

# 666
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995

Цитат

Къде това?

Не усещаш ли че бачка в Лафка и блъска за 500 лв. и търси всякакви начини да избичи допълнително някой лев?!

Шансът да спечелиш над 100 лева от тази нагла лотария е 1 към 20 милиона!!!

Няколко баламурника познавам които се набуха с по 100 лв. за коледни билети и "печалбата им е 10 лева общо при наляти 100 лв!!!

# 667
  • София
  • Мнения: 62 595
Както казва Бай Ганю - имАл си пари, дал си! Разбирам защо хората го правят, но прдължава да ми се струва пълна лудост. Обаче при такава агресивна кампания понякога и аз се изкушавам да купя билет. Обаче аха, да купя, и си викам, тези два или три лева по-добре да ги изям или нещо друго да консумирам - поне ще съм със сигурност на печалба. По-вероятно е да реша за два лева да пусна тото.

# 668
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Казах ли ви, че тук продават билети за коледното теглене на лотарията от май? Билетът е 20 евро. И има "обичай" приятели и роднини да си разменят билети. Та се наложи и аз да купя един, понеже ми дадоха и на мен. Иначе просто не прежалвам 20 евро за лотариен билет!

Къде това?

Испания.


Цитат

Къде това?

Не усещаш ли че бачка в Лафка и блъска за 500 лв. и търси всякакви начини да избичи допълнително някой лев?!

Шансът да спечелиш над 100 лева от тази нагла лотария е 1 към 20 милиона!!!

Няколко баламурника познавам които се набуха с по 100 лв. за коледни билети и "печалбата им е 10 лева общо при наляти 100 лв!!!



Или грешно си цитирал, или направо си объркал щатите.

# 669
  • Мнения: 4 303
Скрит текст:
Казах ли ви, че тук продават билети за коледното теглене на лотарията от май? Билетът е 20 евро. И има "обичай" приятели и роднини да си разменят билети. Та се наложи и аз да купя един, понеже ми дадоха и на мен. Иначе просто не прежалвам 20 евро за лотариен билет!

Къде това?

Испания.


Цитат

Къде това?

Не усещаш ли че бачка в Лафка и блъска за 500 лв. и търси всякакви начини да избичи допълнително някой лев?!

Шансът да спечелиш над 100 лева от тази нагла лотария е 1 към 20 милиона!!!

Няколко баламурника познавам които се набуха с по 100 лв. за коледни билети и "печалбата им е 10 лева общо при наляти 100 лв!!!


Или грешно си цитирал, или направо си объркал щатите.
Щатите или цитатите?

# 670
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Щатите, щатите, има такъв лаф  Simple Smile

# 671
  • Мнения: 36
Здравейте! Някой знае ли дали излъчването по ТВ е в същият ден, когато правят снимките?

# 672
  • София
  • Мнения: 16 042
Мои познати, които спечелиха ги  снимаха и след известно време го излъчиха.
Имали  са  забрана да споменава за печалбата докато не го пуснат по тв.
Спазили са я.
Бяха 2 рзлични печалби, по различно време.

# 673
  • Мнения: 11 569
Познат на мой познат спечели, похвали се, дали имаше и седмица- гледах клипчето по ТВ.

# 674
  • Мнения: 36
Благодаря ви! Значи излъчването не е в същият ден?

Общи условия

Активация на акаунт