Португалия - тема 2

  • 96 988
  • 772
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 19 018
Здравейте, отново  Simple Smile Току що получих мейл, че полета ни отново( за втори път) е с променен час и вместо сутринта в 10 ще пристигнем към 17-18ч. ......тоест почти целия ден ни се губи и затова ме интересува заслужава ли си наистина Синтра? Много тъп въпрос, но се чудя как да си реорганизирам програмата.  ooooh!
Също ме интересуват и отзиви за това : http://www.hippotrip.com/pt/#_=_ Знам, че има и в Будапеща, но не сме го пробвали.

Да, много си заслужава Синтра  Laughing Но ако толкова се колебаете, не ходете, може пък и да не ви хареса  Mr. Green

# 76
  • София
  • Мнения: 690
 Joy Хич не се колебая, но ми се искаше да не препускам. Всеки път се заричам.....  затова взех и редовен полет от Мадрид, за да има по-малко изненади, но май Iberia си е като нискотарифен превозвач. 
В отговор на  ronaldd за билетите, моите съм ги купила много отдавна почти преди 10 месеца. Юли промениха веднъж полета, сега отново. Промениха и типа самолет, който ще лети, местата....само мейли получавам, а има още 2 месеца.

# 77
  • Мнения: 19 018
На мене примерно от Португалия най-малко ми хареса Лисабон
а колкото до нискотарифните, на тях в повечето случаи може да се разчита, редовните правят по-големи мизерии (Луфтханза примерно с тия стачки в последните месеци) ....

# 78
  • Мнения: X
Оооо Уиз честичко си закъсняват и пренасочват за другаде. На нормалните авиокомпании плюса им при такива обстоятелства е че можеш да букнеш всички отсечки на един билет, което ти дава гаранции, че ще стигнеш до крайна точка и при извънредни обстоятелства са длъжни да те премаршрутизират.

# 79
  • Мнения: 19 018
ми аз често летя с тях, миналата година от 9-10 полета единственото закъснение беше за Меминген, към 40 минути

# 80
  • Мнения: 1 176
Купих билети миналата седмица за 200евро еднопосочни до Порто за трима. С уиз от София- женева и после от Женева до Порто с Тап, но билетите купих от swiss. Имаме и един чекиран багаж Simple Smile Виж през skypicker. Там намерих полетите и после резервирах директно от сайтовете на авиокомпаниите. В тази крайна цена е и абонамента за discount club на уиз за 100лв, но ми намалиха 60 от полета и 10 от багажа Simple Smile

# 81
  • Мнения: X
ми аз често летя с тях, миналата година от 9-10 полета единственото закъснение беше за Меминген, към 40 минути

Късмет.

# 82
  • Мнения: 138
Ориентирам се за края на април, но удрям на камък....

Тази година, в този период (последните априлски дни) принципно цените са малко по- високи заради увеличения трафик покрай великденските празници в България. Какъв е твоя ценови праг, има значение на кои дати търсиш и т.н.

# 83
  • Мнения: 1
Момичета, имам самолетни билети от 1-10 март за Лисабон и Порто през Милано.
Ще имаме кола под наем за 4 дена. Кажете в Лисабон в кой квартал е добре да търся настаняване (първите 3 дена сме без кола) - Алфама, Баиша или Баиро Алто?


# 84
  • София
  • Мнения: 11 475
Момичета, имам самолетни билети от 1-10 март за Лисабон и Порто през Милано.
Ще имаме кола под наем за 4 дена. Кажете в Лисабон в кой квартал е добре да търся настаняване (първите 3 дена сме без кола) - Алфама, Баиша или Баиро Алто?



Това е добър въпрос!  Thinking

# 85
  • Варна
  • Мнения: 6 875
И ние сме с билети за Лисабон, 22-29 май.
Търсим апартамент за 6 човека, ако попаднете на толкова големи ще съм ви благодарна да споделите.
Аз видях няколко за 5 човека, ако някой иска ще ги пусна тук.

# 86
  • Мнения: 19 018
Момичета, имам самолетни билети от 1-10 март за Лисабон и Порто през Милано.
Ще имаме кола под наем за 4 дена. Кажете в Лисабон в кой квартал е добре да търся настаняване (първите 3 дена сме без кола) - Алфама, Баиша или Баиро Алто?



Това е добър въпрос!  Thinking

И 3-те квартала мисля, че са достатъчно централни.
Аз бях малко по-далече, близо до Pombal, и пак стигах до центъра за 15-20 минути пеша максимум.

# 87
  • Мнения: 206
Изчетох предната тема и продължавам с тази.Обмисляме уикенд в Лисабон есента и ако някой види евтини билети ще се радвам да сподели.Следя и България ер с директните полети, но за момента не виждам нищо интересно.Иначе програмата вече е готова благодарение на предната тема

# 88
  • Мнения: 1 176
Остава по-малко от месец до голямото приключение. В този ред на мисли започнах да чета повече за градовете, които ще посетим. Рядко успявам да се водя по изготвен план, но все пак има няколко места, които държа да посетя. Иска ми се да избера хубава винарна във Vila Nova de Gaia. Засега съм се спряла на Тайлърс и Крофт, но ще очаквам и вашите впечатления. В Порто ще имаме цял ден, така че ще обикаляме по центъра и уличките.
В Лисабон ще спим в района на Рато. Бих се радвала, ако споделите приятни места за хапване Simple Smile

# 89
  • Варна
  • Мнения: 6 875
Момичета, попадали ли сте на карта на Лисабон където са очертани и се виждат кварталите?
За други столици успявах да намеря, за тази не откривам.

Общи условия

Активация на акаунт