"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-25

  • 16 435
  • 720
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 820
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire и после как да не ги мразиш  ooooh!

# 46
  • Мнения: 15 884
Ренку Hug Heart Eyes Миленку Hug Heart Eyes
Ма те си мислят, че тва им е у БГ  да си правят кво искат #2gunfire #2gunfire
Сега си дойде Боби. В полицията не можел да иде, защото училището трябвало да пусне сигнала ooooh! Нашия обаче не го свърта и отиде да дири манго из града. Щел да ходи до един съученик на Цецо, да го заведе до въпросния циганин, че знаел къде живее. Тоя моя къв е кибритлия, ся и него ше го мислим, че да не ги разфърля целата рода там, та на финала ние да го отнесем ooooh! Оф беее, оф newsm45

# 47
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мичке ма..оф мааааааа... spoko hug spoko hug

# 48
  • София
  • Мнения: 1 426
Малей,Мимчо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire,ей бе,това да го фанеш и да го млатнеш,че да не мъцне....Как е Цецко сега?То мани физическата болка,ами какъв е поводът,от къде на къде  ooooh!?

# 49
  • Мнения: 6 105
Миме Hug Heart Eyes Не знам какво да кажа.  Confused
Скрит текст:
На работа по цял ден работя с такива  и понякога не ми издържат нервите и ми иде.... ooooh! Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 2 643
Уф много лошо с цинаги да са занимаваш , после цялта маила скача , де да бяхме и ние така задружни , а не да се прецакваме един друг.ако ходи да дири цигането и има проблеми му се праят циганите веднага полицията .и това от у-щето много лъжа ми идва , пак може да пуснете сигнал нали е телесна щета , едно медицинско като за начало още сега

# 51
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Те са у Германско, което според мен няма му се размине на мангото
Ама толко ме е яд, че ще си пострелям малко  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 52
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Не съм очаквала в немско такива неща да се случват.Циганите по единично са страхливи,ама събере ли се тумба им идва силата.Мими,а училището защо не пуска сигнал?

# 53
  • Мнения: 2 643
Ко сте се покрили бе
Чек ви сложа захранка



мизету ша го оставя на някой друг

# 54
  • Мнения: 15 884
Зна4и ситуацията е такава, Цецо се спречкал с едно цигане, заради една билярдна маса, защото онова я окупирало а пък и нашия искал да играе. Това се случва в училището следобед. Явно са си разменили по някоя и друга реплика и братчеда на манго дошъл и най-неочаквано го почнал ooooh! Цецо е бил с гръб, оня отзад го обръща и му вкарва два туката. Резултата е подуто синьо око и синина от другата страна на брадата. Боби отиде в училището, но от там му казаха, че в понеделник ще разгледат случая, защото петък следобед е абсурд да се намери директора. т.е. всички са си отишли. Казали са, че ще му се наложи някакво наказание, а при втора такава изцепка ще го изключат. Моя мъж обаче не миряса и отиде до един съученик на Цецо, който знае къде живее побойника. Когато отишъл там, обяснил какъв е случая и им е казал, че няма да остави нещата така. Казал им, че ще подаде жалби до всички инстанции. Тия явно са се стреснали и почнали да бият манго, па дедото казал на мъжа ми, зимай лопатата и влизай го набиеш, щом заслужава ooooh! ooooh! ooooh! Абе циганска работа ooooh! Видеха дебелия и бият отбой #2gunfire Боби им казал, че не е дошъл да се бие, а да ги уведоми, да не се чудят ако им дойде полиция. Добре, че се е овладял, щото кат го знам.... и те така. Ся ше одим в понеделник пак в даскалото Thinking

# 55
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добър вечер, мацуранки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ох бе, Мимчоооо  Hug Heart Eyes Heart Eyes spoko hug spoko hug, ега ти гадостта, дет се е случила на Цецо Rolling Eyes
Немска работа, ама с цигански привкус #Cussing out #Cussing out
Ся и за Боби, дето е отишъл да ги търси, ме притеснява, да не му направят нещо Rolling Eyes

Свирни после как са се развили нещата  Hug Hug

# 56
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Зна4и ситуацията е такава, Цецо се спречкал с едно цигане, заради една билярдна маса, защото онова я окупирало а пък и нашия искал да играе. Това се случва в училището следобед. Явно са си разменили по някоя и друга реплика и братчеда на манго дошъл и най-неочаквано го почнал ooooh! Цецо е бил с гръб, оня отзад го обръща и му вкарва два туката. Резултата е подуто синьо око и синина от другата страна на брадата. Боби отиде в училището, но от там му казаха, че в понеделник ще разгледат случая, защото петък следобед е абсурд да се намери директора. т.е. всички са си отишли. Казали са, че ще му се наложи някакво наказание, а при втора такава изцепка ще го изключат. Моя мъж обаче не миряса и отиде до един съученик на Цецо, който знае къде живее побойника. Когато отишъл там, обяснил какъв е случая и им е казал, че няма да остави нещата така. Казал им, че ще подаде жалби до всички инстанции. Тия явно са се стреснали и почнали да бият манго, па дедото казал на мъжа ми, зимай лопатата и влизай го набиеш, щом заслужава ooooh! ooooh! ooooh! Абе циганска работа ooooh! Видеха дебелия и бият отбой #2gunfire Боби им казал, че не е дошъл да се бие, а да ги уведоми, да не се чудят ако им дойде полиция. Добре, че се е овладял, щото кат го знам.... и те така. Ся ше одим в понеделник пак в даскалото Thinking


Уфффф, значи Боби е жив и здрав. Че както са почнали да трепат момчурляка, така може и друго да се беше случило Peace Добре са го набили чавето, напълно заслужено Peace

# 57
  • Мнения: 6 105
Миме Hug Те почти всичко решават с бой и крясъци.

# 58
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
А сега да си зафалим систърчето  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes за новата виличка  Party Party Party Party Party

Мнооого тенкс за вилето и за шашавите муцуни, дет си ни изтипосала  Laughing  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Party Party Party Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Некой път верно ми иде така да лопна тенджурляците hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 59
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
И да рипна на петъкОООО  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

И ся веч отивам да съм ашкена  Mr. Green Party Party Party Party Party Party

Общи условия

Активация на акаунт