Есен златокоса, дрипава и боса - Априлски бебета 2015 Тема 4

  • 60 929
  • 441
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 295
И ние пълзим, изправяме се, но за прохождане не е стабилен изобщо. Мислех,че ще проходи преди годинка, но сега вече се съмнявам. Имаме цели 8 зъба, а сега сме с поредните сополи и пак се лекуваме.

# 361
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 444
И ние пълзим, изправяме се, но за прохождане не е стабилен изобщо. Мислех,че ще проходи преди годинка, но сега вече се съмнявам. Имаме цели 8 зъба, а сега сме с поредните сополи и пак се лекуваме.
Същото е и при нас. Подозирам, че сополите са заради зъби, които очаквам да се появят Thinking

# 362
  • софия
  • Мнения: 2 926
Деница още е беззъба, а вчера излезе от проходилката и естествено се удари и бузата и е синя.

# 363
  • Мнения: 295
Нашите сополи не ще да са от зъби, защото баткото ни носи вируси от градината и първо той се разсополеви.

# 364
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 444
Нашите сополи не ще да са от зъби, защото баткото ни носи вируси от градината и първо той се разсополеви.
Уфф, ние още ги влачим, въпреки капките Close

Голям мерак за ходене е тези дни, но все някой да го държи, не му идва на ума да пробва сам Thinking

# 365
  • Мнения: 34
Здравейте! Simple Smile Как само измина почти година от раждането. Моето момиченце още няма нито едно зъбче, изправена е от месеци, но не се престрашава да се пусне освен за секунди, за да пляска с ръчички. Но предолагам, че ще стане изведнъж. И аз ще се връщам на работа от май и ми е много странно. Не ми се връща особено, все едно никога не съм работила. От друга страна ми липсва вече една по-различна среда, а и за малката ще ми е мъчно и не знам как ще се оправяме. Дано ни вземат на ясла от септември. При нас за район Илинден набор  2015 има общо 24 места.

Лек и успешен ден на всички Simple Smile

# 366
  • Мнения: 179
Бързо да оздравявате,Жасмин!

Моята дъщеря проходи на 9 месеца,без паяк и тем подобни проходилки разни,обаче с приучването на гърне удряме на камък...Може и аз някъде да бъркам,при вас как е?

# 367
  • софия
  • Мнения: 2 926
Oт опит,  много е рано за осъзнато използване на гърне.

# 368
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 444
Малкия от 4 мес го изпикавам над тоалетната при всяка дневна смяна на пеленката, от 7 месец някъде, като започна да седи стабилно, започнахме да го слагаме и на гърне. До скоро си вършеше всичко там, в началото след приканване, а после и без. Като си свършеше нещата, мрънкаше да го вдигнем, или се опитваше да стане сам. От скоро се научи да става сам от там и вече трудно се случват нещата, защото има по-интересни неща да прави, но аз настоявам малко. Ако упорства и не иска да сяда, отново отиваме на варианта с тоалетната, за да не губи тренинг. Винаги върши малката работа, а голямата - когато съм уцелила момента. Понякога като видя, че се напъва, пак давам гърнето, дори да е свършил всичко в пеленката.
Дайте време, но не спирайте да пробвате варианти. Бебетата се учат, не става от раз, но лека - по лека правят връзката Peace

# 369
  • Мнения: 157
И аз с гърнето удрям на камък,даже не иска да седи ,става си и си тръгва на някъде... ако настоявам пищи.Пускам детски,пея,играчки и пак не иска да седи,камоли да свърши нещо вътре.

# 370
  • Бургас
  • Мнения: 7 430
Въобще не я слагам на гърне. Даже не съм купила

# 371
  • софия
  • Мнения: 2 926
Аз съм като Лина.

# 372
  • София
  • Мнения: 11 784
Аз имам гърне от бебеманията, реве като го сложа. Не ми се занимва все още а и не намирам за естествено да дирижирам тези нужди.

# 373
  • Мнения: 295
И аз пробвах с гърнето няколко пъти, но  не иска човечето да стои там.Иска да го обръща и да бърка в него, играе си! Grinning

# 374
  • София
  • Мнения: 2 510
Аз пробвах с гърнето преди няколко месеца, имахме успех, но от известно време сложа ли я да седи - рев и веднага става.
Вместо това го разнася напред-назад. Оива в банята, взима го и ми го носи в хола като кученце. После го връща. Не си давам зор.


Жасмин - здраво сте се подредили:( Бързо оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт