Мисед аборт

  • 7 692
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 141
И аз бях в частна болница, която работи със здравната каса. Аз бях в същата болница, в която работи следящият ми бременността. Никакви направления не съм взимала или представяла. Всичко ми струваше 7,60 (2,60потребителска такса и още 5лв защото исках с по-хубавата упойка)
Моят съвет е да избереш друго здравно заведение, ако не те устройва "цената" им Peace
Скрит текст:
Ама каква е тази болница, в която взимат 335лв за ЖК?! Shocked

# 16
  • Варна
  • Мнения: 611
m@mmakЪти - за Майчин дом- Варна иде реч  Confused

# 17
  • Мнения: 4 412
Аз сега обърнах внимание, че не става въпрос за АГ Варна, а за МД Варна. Те са си частна болница и имат право да вземат пари за всичко. Т.е. разликата между ценоразписа им и това, което ще получат по здравна каса.

# 18
  • Тук у дома с двете ми деца.
  • Мнения: 121
Върна ме назад преди години. Усетих празнината, която чувствах в гърдите си. Мога само да кажа, че свикваш с болката, но никога не забравяш.
Надявам се скоро да се похвалиш с две черти
 Целувам те и силно те прегръщам ще мине  Hug Peace Praynig

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Мога ли да се възползвам от темата и да попитам при някоя от вас имало ли е болки в червата след процедурата...на мен ми я направиха в четвъртък и от петък съм със спазми в червата и не мога да си обясня защо...звъннах на личната лекарка, която каза, че се получава понякога така и да пия но шпа, но до кога могат да продължат спазмите и от какво са предизвикани  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 8 646
Под спазми какво имаш предвид  Confused Болки, стомашно неразположение...може да е от антибиотика или ако са ти изписали препарат за контракции.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
На антибиотик съм, но не го видях в страничните ефекти...сякаш някой ми стиска червата и ми ги пуска...много гадна болка  Tired

# 22
  • Тук у дома с двете ми деца.
  • Мнения: 121
На антибиотик съм, но не го видях в страничните ефекти...сякаш някой ми стиска червата и ми ги пуска...много гадна болка  Tired

СПОРЕД МЕН ТРЯБВА ДА ИДЕШ ДА ТИ НАПРАВЯТ МАЛКО ИЗСЛЕДВАНИЯ. Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ами, ако до понеделник не се оправя ще трябва явно...все се надявах да се е случвало и на друг и да си е минало от самосебе си...

Общи условия

Активация на акаунт