Любители на Котки Тема 99

  • 34 536
  • 771
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 571
На Морис му виси коремчето и аз съм започнала всеки път, щом мине на удобно разстояние от мен да го прихващам за висящото и да мачкотя. Нашето момче ме поглежда възмутено и си продължава по пътя, опитвайки се да ми прескочи ръката. Изключително смешно вдига високо ту единия, ту другия заден крак, а нахалната ръка де ли не мърда от там  Mr. Green
Някой ден ще му направя клип и ще ви покажа, ужасно смешен е  Laughing

# 601
  • Мнения: 2 533
Лъки не можах да видя, не ми се отвори линка.

Ау, веднага показвам негово разплюшие  Laughing

# 602
  • Мнения: 4 290
негово разплюшие е страхотен.
  Да ви се оплача от Дъсти, по прякор Артилерийския мустак с Трабантчето Simple Smile Ходи по оградата и отива у съседите, гледа нахално като го викам и никаква реакция. Няколко сутрини аха да закъснея за работа, и му казвам:''ей, гледам те'' и му показвам военен жест с пръсти за по-сигурно, но той даже не мига. Обещах му че ще го заключа вън следващия път и дано му мине катерица път.

# 603
  • Мнения: 9 648
Може ли съвет?

Преди час се опитах да дам паста за вътрешно обезпаразитяване на котката. В спринцовка е. Изстисках по-малко от половината в устата ѝ. Малко странично, както сте обяснявали в темата. Котката ме издра и избяга.  Mr. Green След това е повърнала всичко.
Та... сега да пробвам ли да ѝ дам останалото? Или да пробвам утре? А дали няма да се "развали" пастата до утре?  Thinking

Предния път като и давах преди няколко месеца, нямаше никакъв проблем. Излапа всичко наведнъж.  Crazy

# 604
  • Мнения: 3 248
Цялата спинцовка за едно даване ли е? Досега все съм виждала такива, които имат разделение по кг. и се дава една малка част. Кои са тези еднократни? Колко е дозата по кг?

Повърнатото винаги изглежда по-голямо.

# 605
  • Мнения: 9 648
Цялата спинцовка за едно даване ли е? Досега все съм виждала такива, които имат разделение по кг. и се дава една малка част. Кои са тези еднократни? Колко е дозата по кг?

Повърнатото винаги изглежда по-голямо.

Ветеринаря ми продаде една доза(наливна да я наречем) за котка 3.5 кг. Сега ще погледна на самата спринцовка колко е напълнено и ще редактирам поста.

Била е 2мл, сега и около 1,4 мл

# 606
  • Варна
  • Мнения: 4 108
На нйс ни свършила храната и дадох кит кат (останали откак беше на отглеждане). Не ги яде и сега измрънка една бисквита, маслена и си я ръба...

# 607
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
Дай й питиенце поне де  Wink hahaha
Нима на суха бисквита ще я оставиш  hahaha

# 608
  • Мнения: 10 597
И другата шушулка не оцеля.  Cry До последно се бори милата. Намерих я просната на земята примръзнала, три часа след като ги бях оставила с майката в кухнята. Имам бебе на 10 месеца и съм като с вързани ръце. Не ме оставя да помръдна без него. Не можах да обърна достатъчно внимание на котетата, а какро казах, майка им се оказа и тя неопитна. Чистеше ги и котетата оставаха целите мокри. Дупетата им подути от диарията. Тъкмо положението беше почнало да се оправя и хоп - калицивирус! Милинките просто отслабнаха заради това, че не се хранеха добре и не можаха да го преборят. Майката ги кърмеше по 3 минути и после внезапно ставаше да търси храна и малките не се нахранваха. Какво ли не им купих - и паучове и вет. Гранули за майката. Последно другото малко яде с мен телешко кюфте и риба тон - трохички, но яде и 6 часа алед това нямаше диария. Мислех си, че майката го е кърмила и топлила докато аз съм в другата стая с детето. И като влязохме в кухнята за следващото хранене на сина ми и като видях шушулката на земята, веднага закопчах детето на стола и я взех под блузата си. Не дишаше, не виждах сърдечен ритъм. И алед около 20 секунди допир с мен потрепна - коремчето и потрепна и почна да диша. Измих я и с топла водичка и пак под блузата - свести се, даже измяука, но очичките и главичката й вече не й държаха. Два часа се бори да диша, но вируса довърши отслабналото й телце.  Cry Обадих се на мъжа ми и му казах да не идва вкъщи с майка си, че хич не ми е до свекърви (цялата ми къща беше преобърната наопаки)... Погребах малката до сестричката й...

За вливанията и аз се сетих. Но, егати късмета смотан - беше неделя...!  Sad

Последна редакция: пн, 16 ное 2015, 22:06 от amy_nka

# 609
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 976
amy_nka   action032, направила си каквото е можело. Да почиват в мир душичките!  Flowers Rose

# 610
  • Мнения: 2 533
Oх, amy_nka, миличките душички, направила си, каквото си могла, били са прекално мънички, ох, почти се разплаках и аз Cry

# 611
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
amy_nka, да не си посмяла да се самообвиняваш! Направила си възможното. Заразяването с калицивирус е  с много висока смъртност и толкова мънички котенца почти нямат шанс.

# 612
  • Мнения: 1 612
Здравейте,
Искам да попитам, който знае:
Котката, когато е разгонена какво чувства? Боли ли я нещо? Защо казват, че се мъчи?

# 613
  • Мнения: 10 547
Тебе като ти се прави секс, а няма с кого, какво чувстваш?

# 614
  • Мнения: 1 612
Тебе като ти се прави секс, а няма с кого, какво чувстваш?

 Joy Joy Joy не ми се е случвало, но разбрах какво искаш да кажеш.
Питам, защото има една разгонена писана, която вие и се дере като ,че ли я колят, та започнах да си мисля дали не я боли нещо. Имам котарак, който го водя при нея, но тя го съска и гони и не разбирам защо. За това попитах дали я боли нещо или какво чувства.
Благодаря! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт