Любители на Котки Тема 99

  • 34 460
  • 771
  •   1
Отговори
# 570
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Успях най-накрая. Ето го дивака
Скрит текст:

Grinning
Котката  нинджа:))))

# 571
  • Мнения: 10 547
 mlv, уникално съседче си имам! Скри ми шапката. Викам му на Мъртока: ела, виж, сине, как се става истинска котка!

# 572
  • София
  • Мнения: 4 543
Нещо е влязъл във фаза Crazy Одеве скочи от пералнята в коридора на вратата на стаята:
Скрит текст:

.
Пералнята е долу вдясно. Обича да проверява как сме залепили новите тапети Mr. Green

# 573
  • Мнения: 3 331
А не ви ли е страх, че ще ви скъса дрехите? newsm78 Laughing

# 574
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
Нещо е влязъл във фаза Crazy Одеве скочи от пералнята в коридора на вратата на стаята:
Скрит текст:

.
Пералнята е долу вдясно. Обича да проверява как сме залепили новите тапети Mr. Green

Joy Joy Joy И какъв алчен поглед хвърляше към онова заветно и недостижимо пространство между надстройката и тавана! Crazy hahaha

# 575
  • София
  • Мнения: 4 543
 Надупчил ми е подплатата на едно яке. По-неприятното е, че много се кОсми. Гледам да няма достъп до гардероба, ама ме издебва понякога, като не съм го затворила плътно.

# 576
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
Сиско и Моки като младежи постоянно си отваряха всички шкафове и гардероби, и у дома накрая всички дръжки бяха завързани. Twisted Evil Като искаш да си вземеш нещо, развързваш, отваряш, вземаш, пак завързваш. Mr. Green Успяваха само да промушат по някоя силно протегната лапа с надеждата, че ще успеят да измъкнат каквото докопат. hahaha

# 577
  • София
  • Мнения: 13 045
Надупчил ми е подплатата на едно яке. По-неприятното е, че много се кОсми. Гледам да няма достъп до гардероба, ама ме издебва понякога, като не съм го затворила плътно.
Дъщеря ми си купи заключалки за бебета. Вече почти не се случва Дейзи (Гълъбинка) да отваря гардеробите и чекмеджетата или поне не ми се е оплаквала скоро. Wink

Стейси, завидях ти за пухкавата компания!  Hug Щастливка си!

 Hug за Късметка, Мъртока, котешката Стейси, Пиратя, черньовците,  дивака на mlv и всички други пухчета, които красят страниците на темата ни!  Hug

amy_nka, как е котето?

Последна редакция: сб, 14 ное 2015, 14:11 от Тaня67

# 578
  • Мнения: 193
Вече здравия звер  Sunglasses

Скрит текст:







 

# 579
  • Мнения: 3 822
Leksi, какво става? Сещах се няколко пъти за вашия случай дето никой не можеше да каже на какво се дължи. Какво се оказа в крайна сметка? Може би си писала, но не видях

Това на вратата... бе много спокойно си седи отгоре

# 580
  • Мнения: 193
Leksi, какво става? Сещах се няколко пъти за вашия случай дето никой не можеше да каже на какво се дължи. Какво се оказа в крайна сметка? Може би си писала, но не видях

Това на вратата... бе много спокойно си седи отгоре

Така и не се разбра как му се е получил острия гастрит и впоследствие и  панкреатита. Докторите нямаха обяснение как и защо е започнало заболяването, както и това защо не иска да яде дори след пълното лечение.
След като го изписаха окончателно и казаха, че няма какво да се направи вече за него той не яде няколко дни, повръщаше, но един ден почна сам да яде.
Качи си килограми, жизнен е, не повръща. Пълна трансформация. Даже сега не можем да му смогнем на ядене  Laughing

Всички го бяха отписали, но се оказа борбена гадинка  Laughing
Остават още 8 живота.

# 581
  • Мнения: 22 343
Малко снимки от нас. Simple Smile

котка в количка
котка върху килим
Оставихме го за малко в стаята изправен и като влизаме...хоп, отгоре покатерен Рони. Simple Smile

# 582
  • Мнения: 2 529
Да покажа и аз
пернишка плюшена котка с меко коремчеее  Hug

# 583
  • София
  • Мнения: 4 543
Красоти, красоти Hug

# 584
  • Мнения: 62
Здравейте,

Следя Ви от доста време и се любувам на красотите, които споделяте. А, сега и ние да се предствим  Blush Това е Абра

http://prikachi.com/images.php?images/774/8461774Z.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/772/8461772T.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/25/8464025b.jpg

Последна редакция: сб, 14 ное 2015, 20:55 от ratanasovabg

Общи условия

Активация на акаунт