Забременели след инвитро - тема 15

  • 51 128
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 954
Благодаря ви за пожеланията, момичета. Аз от сутринта съм по лекари. Минахме тонове - бебето се държа перфектно, а аз нямах и една келява контракция, да му се не види. След това си наваксах, защото трябваше да ходя в друга болница /не за мен/ и ми вдигнаха кръвното. Но поне новините са добри. Сега си лежа, пия чай и ям топла супичка и се ослушвам за сигнали от космоса.

# 31
  • Мнения: 973
Браво, Бел. Все така да сте.


Грация, Лили-прегръдки.



Естларче, не щеш да излизаш в пенсия ти и това си е. Стискам ти палци и все те мисля.

# 32
  • Мнения: 4 954
Малкият шеф не ще да ме пенсионира. Иначе аз заявката си я подадох още преди месец. След това и на молби минах, и със секс и физическа активност изнудвах. Освен да заплаша Шефа, че после, и да поиска да ме пенсионира, аз ще откажа и ще го нося до завършване на гимназията.

# 33
  • Мнения: 439
Добре дошли на новите мами. Всичко да е наред до термин.   bouquet
Естларче, с теб съм мило момиче.  newsm51 Скоро ще бъде щастливата среща.
Амини, чудесна темичка.  bouquet
Аз да се отчета. Минах женска и се оказа, че бебка започва да бърза и вече е с една седмица напред. Успокоих се, защото бебетата при високо кръвно изостават. Все още ми сменят хапчетата за кръвно и не могат да улучат дозата. Дано до термин да ги напаснем.  Thinking
Бел, много се радвам за бързото наваксване на твоята бебка.  bouquet
От днес съм в седми месец. Как лети само времето. Сякаш вчера бях на транфер. Трябва да се стегна и да започна здрава подготовка да не съм изненадана.  Joy

# 34
  • Мнения: 269
Естларче, направо ме разсмя Joy с тези шефски слова Joy Явно бебето си има свой план, желая ти възможно по-безболезнено раждане и бързо възстановяване после ! Чакаме да се похвалиш с прекрасните новини Simple Smile

Момичета и аз не мога да изброя всички и за да не изпусна някой без да искам, често обощавам. Поздравление на всички минали хубави излседвания и прегледи, добре дошли на новите мами и разбира се стискайте бебоците на топличко докато им дойде най-подходящото време за сблъсък с Големия свят Simple Smile Спокойствието е много важно, макар че всички знаем колко трудно се постига и как главата е пълна с куп въпроси и притеснения за всичко. Сигурна съм, че всички ще си гушнем мечтаните бебенца и всичко ще е наред Simple Smile

Аз само накратко да споделя, че днес бяхме на последната късна ФМ+ доплер. Всичко ни е наред, станала е 1739гр, точно по средата сме на границите за седмиците си. Бебка беше добронамерена и сравнително кротка ( след като дивее по цял ден и поредна нощ " я разхождам" из хола, за да кротне малко, че вече не знам дали имам някой орган на мястото си, освен сърцето Crazy Joy), та успяхме да й видим личицето сравнително добре, и правеше едни муцунки да смучка, много беше смешна.  Сега остава да си седи на топличко поне до към 25 Ноември, а след това, ако не харесва датата, която с таткото сме избрали, може да си избере самичка кога да се появи Simple Smile

# 35
  • Мнения: 158
Цоп и аз в новата темичка.
Благодаря Амини.
Бел, страхотни новини, все така да наддава малката кукла и час по-скоро да си я приберете в къщи.

# 36
  • Мнения: 3 213
Момичета, записвам се в групичката и се надявам да ме приемете сред вас.  Днес бях на първи преглед за установяване на бременност - трансферът ми беше на 30.09 на два бластоцита. Изчислиха, че съм в 5 седмица и 2 дни (калкулаторите ми дават 5 с, 6 дни). Видяха се 2 сакчета, хванали са се добре, но само едното пулсира, другото казаха, че малко изостава. Докторката промърмори, че не й вдъхвало надежда, но аз се надявам идната седмица да се видят пулсации и при него, защото още е доста рано.

Моля, момичетата с близнаци да споделят опит - нормално ли е едното сакче да изостава и има ли шанс да се развие ?  newsm78

Много се надявам да останат двечки. С мъжа ми си мечтаем за близнаци.    Blush

# 37
  • Мнения: 646
Хоп, ето ме и мен. Наистина времето лети. Кога се притеснявах от високото ми ЧХГ, а след около две седмици влизам в 7ми месец... Голям кеф Simple Smile))))
Моето маймунче се скъсва да рита, активно е и е много смешно Simple Smile)) Качила съм към момента само 2 кг. От 55 сега съм 57. Доволна съм Simple Smile))) Както и докторът и той доволен Simple Smile)

# 38
  • Мнения: 973
КитиКати, добре дошла и успех!


Ликоко, браво на наборчето и на теб за кг!

# 39
  • Мнения: 326
Цоп и аз с малко закъснение  bouquet

Амини, благодаря за новата тема  smile3525

Бел стискам палци по бързо малката кукла да си я прибереш в къщи  bouquet

Естлар още малко остана, твоя господин си е решил май май, че не му се излиза още  Grinning

Licoco и мой от няколко дни е мн. активен даже на моменти се стряскам като ме ритне  Joy

Добре дошли на новите мами и леко бременеене  bouquet
 

# 40
  • Мнения: 1 205
Licoco моля ти се сподели малко на какъв режим живееш, егати +2кг си е направо супер и съм убедена, че се чувстваш много добре. Какво точно спортуваш в момента и предполагам доста се движиш през деня. Как и с какво се храниш?

# 41
  • България
  • Мнения: 3 621
Здравейте ,
да се запиша в новата тема с новините около нас Simple Smile
И ние днес бяхме на преглед - с трансфер от 22.10 -точно 1 мес.-  бебче отляво -  6 седм. 1 ден - видяхме пулсации  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Laughing Laughing Laughing
бебче -отдясно  -то от трансферирането си е по-мъничко, отговаря на 5 седм. 5 дни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Grinning Grinning Grinning Grinning. Лекарката каза, че е нормално като е по-мъничко да не засечем още пулсации понеже ме гледа и с коремен, че било нормално да се хванат между 6-та и 8-ма  Записа ми час за сряда .
Кити ти кога си на преглед ? Всичко ще е наред  Hug Просто няма как да се развиват еднакво. Нормално е едното да е по-мъничко Simple Smile 

# 42
  • Мнения: 1 220
И аз да се запиша, колкото и рядко да влизам!
Ние се приспиваме с Еленка, в последно време все се сдухвам, че заспива само върху мен и после я местя в кошарата, иначе няма шанс да заспи. Ама и аз защо ли чета в интернет?
Ей такива работи ме вълнуват. Онзи ден тя стана на 4 месеца, вече е 6300, 62 см Simple Smile
Стискам палци на всички да е леко бременеенето!
Естлар, чакаме новини!
Бел, много положителни мисли ви пращам с Катето, ще се справите!

# 43
  • Мнения: 13 946
Добре дошли на новите момичета  bouquet
Моля да си давате не датата на трансфер, а датата на термина, за да ви прибавя в списъка с чакащите  Simple Smile

# 44
  • България
  • Мнения: 3 621

Ние се приспиваме с Еленка, в последно време все се сдухвам, че заспива само върху мен и после я местя в кошарата, иначе няма шанс да заспи. Ама и аз защо ли чета в интернет?

Това е много сладък момент  Heart Eyes наслаждавай му се и не се шашкай. Моята дъщеря на 8 все още  заспива гушната в мен и  това са незаменими мигове  Hug
amini, все още нямам дата на термин иначе веднага ще я дам. Сега ме вълнуват сърчицата и за това съм дала дата на трансфер за сравнение  да ми кажете вие колко време след него чухте сърчица  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт