Всякакви въпроси относно съдомиялните - 17

  • 72 813
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 632
бамбарадамбара ми изпрати инстукция та схванах, за което много благодаря.
Ние доста уреди взехме от Технополис на веднъж, но само в съдомеялната нямаше на български инструкция.
Много благодаря на всички,страхотни сте  bouquet

# 61
  • sofia
  • Мнения: 716
Момичета, сега започвам да ползвам съдомиялна и не мога да разбера коя таблетка мога да сложа с найлоновата опаковка и коя не. Купих си таблетки Гриин грюн от линк, който някой беше дал преди време в темата- 40 тб.  за 12 лв. Мога ли да ги деля, и дали да ги вадя от опаковката им?

# 62
  • Мнения: 6 018
Не можеш ли да различиш дали опаковката е PVA /разтворима - има такива и при тенчите препарати за пране/, или просто си е опаковката на таблетката  newsm78
При мен таблетките на Лидл и Кауфланд са с опаковки, които ясно си личи, че се хвърлят, а на Fairy са в PVA опаковка и се слагат с нея. По принцип, ако дозичката няма течна съставка, би трябвало опаковката да се хвърля. Ако е течна, се слага с опаковката  Peace

# 63
  • sofia
  • Мнения: 716
Ами щом питам мислиш ли, че мога? Нищо не пише на опаковката, освен да пазим от деца. Както и да е, благодаря.

# 64
  • Мнения: 6 018
Коя марка са, за да ги видим в нета? Би трябвало да си личи  Rolling Eyes

# 65
  • sofia
  • Мнения: 716
Ще се прибера довечера късно и ще погледна пак.

# 66
  • Мнения: 6 018
Ако са тези (писла си, че са на ГГ) :
Скрит текст:
,

мисля, че се маха опаковката, тъй като течна фаза няма  Peace

# 67
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 750
На ГГ, фолиото се маха. Това, че няма течна съставка обаче, не значи , че фолиото се маха. Например Финиш куантум няма течни съставки, но фолиото е разтворимо и съответно не се маха.  Тези таблетки, които са в целофан и той в крайчетата си е назъбен /като при вафлите Grinning/, се маха.

# 68
  • Мнения: 6 018
ОК, може и аз да съм в грешка за течната фаза, но ако наистина е така, не виждам никакъв смисъл да се оскъпява продукта и с подобна водоразтворима обвивка. Както и да е, здраве да е  Laughing

# 69
  • Мнения: 131
Здравейте свети ми, че солта е свършила. Намерих къде се сипва, като отвих капака си имаше вода.
След това почнах да сипвам, но видях че тази сол не се трупа, а отива някъде. Това нормално ли е?
По едно време спрях да сипвам, защото бях сипъл към 400 грама. Бръкнах вътре и нямаше нищо. Идеята ми, е къде отива тази сол ? Нормално ли е това. Ако сипя всичката сол да не стане да иде някъде Simple Smile
След като сипах тези 400 грама идикатора пак си светеше, че няма сол.
Миялнята е LI 480

# 70
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 750
Сипи сол, колкото поеме резервоара. Моят поема почти 2 кг. така, че няма страшно. Нормално е да излезе вода от резервоара, когато го отвориш. Сипвай смело.

# 71
  • Мнения: 7
Здравейте,

миялната ми издава странни от време на време през цялата продължителност на програмата.
Тъй като ми е първа, не знам дали това е нормално. Ползване е 2 пъти, филтрите не за запушени. Първият е пусната празна, а втория с някакви съвсем леко замърсени неща.
Някой има ли опит с подобен звук? Миялната е Бош SMV48M30EU
Звукът е след 3:15 https://soundcloud.com/todoraki-mizeraki/bosch-smv48m30eu#t=3:15

# 72
  • sofia
  • Мнения: 716
Здравей, и моята е Бош, ползвам я от седмица-две и издава същите звуци, и точно като теб се чудех дали е нормално. Ще се радвам ако някой се включи.

# 73
  • Мнения: 7
Аз принципно се обаждах в сервиза и ми казаха, че е нормално, но тогава още нямах запис на звука, а само им го описах. В друг форум, човек със същата като моята миялна каза, че не е чувал такива звуци от неговата.. та се чудя..  newsm78

# 74
  • Мнения: 791
Аз принципно се обаждах в сервиза и ми казаха, че е нормално, но тогава още нямах запис на звука, а само им го описах. В друг форум, човек със същата като моята миялна каза, че не е чувал такива звуци от неговата.. та се чудя..  newsm78
За този звук, който оприличавам като глухо ръмжене ли говориш? Или мога да също да го оприлича като виене от ремък или пристъргване ( ама там надали има такива работи, не съм спец). Аз имам Бош, друг модел, такива звуци никога не съм чула, според мен не звучи като да е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт