Искам да кажа ... (59)

  • 43 026
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 867
Отново рекорд на нашият кмет. По не официални данни сме го избрали с 84%.
Фандъкова и тя е с доста висок процент - 60%.

# 46
  • Мнения: 14 307
Алина, Деян е голям усмивчо  Heart Eyes

Аз нали гласувах на две места. И на двете си почаках доволно...
На сбора беше супер. Видяхме се, хапнахме, пийнахме, нагледах си животинките.

Чай обичам от билки. Липов цвят и мента и мащерка. Събирани, не купешки. Обичам го неподсладен. Ако съм болна - с мед.
Но и при мен не може да замени кафето.

# 47
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 839
Деян наистина е Усмивко! И на Сесили децата мноого са пораснали!

# 48
  • Мнения: 24 349
Отново рекорд на нашият кмет. По не официални данни сме го избрали с 84%.
Фандъкова и тя е с доста висок процент - 60%.

Не могат да ни стигнат столичани Party Party

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Аз вече пия. Наздраве! Wine Glass Drunk

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Наздраве, Янтра. И аз пия, но антибиотик, затова сега след айрана(тази дума я знам с "я"), мисля да си направя чай.

# 51
  • Мнения: 5 940
Много е сладък Деян Heart Eyes
Чай пия, когато съм болна. Предпочитам билков - от изброените от Алечка билки.
Този ден ми се стори безкраен. Работа, после чаках дълго за гласуване. Децата бяха в беладжийско настроение и обърнаха къщата, докато гладех.
Обмислям някакъв есенен хранителен режим с прочистващ ефект. Евентуално нещо ала житния на Дънов, но да сменя житото с елда, че това имам в наличност да подготвя за утре. И ябълките да са печени, за да си предпазя стомаха. Или ще си оправя хремата от такова хранене, или ще пипна някой по-сериозен вирус Simple Smile
Нищо не ме изненада на тези избори. Напълно очаквани резултати.

# 52
  • Мнения: 10 503
Гласувахме рано сутринта, в 9 часа бяхме в секцията, пред нас имаше само 1 човек. Като си тръгвахме, вече имаше 3-4 човека да чакат.
Направихме си една седмица в Истанбул. Голяма красота, вчера се прибрахме, а вече ми се ходи пак  Blush Как ще работя утре не знам, направо ми трябва почивка, а толкова работа имам ooooh!

# 53
  • Мнения: X
Обичам чай. След малко ще пия в подобна чаша.  Laughing
И аз  bowuu
Но пия кафето си в такава чаша също иначе и билков чай обожавам . Особен сантимент имам към английският  чай с мляко и захар ,както и към Earl Grey .

Благодаря за новата тема !  bouquet

Честит ви изборен ден ,България ! Изберете най-доброто  Praynig

При нас не сменят времето и си караме все по едно и също време .

У нас мъжа ми прави някакви декоративни дървени капачки по оградата , аз правя пилешка супичка за обяд , а детето си играе на слънце в градината до баща си .

Днес е 10ина градуса ,а вечерта беше -9 . Очакват се и първите снежинки другата седмица , но ще е е за ден и ще се стопят пак . Иде,  иде зимата  Crossing Arms

Иначе аз съм АБ + ,а мъжът ми е 0- ,детето не зная. Сигурно е или А или Б , няма друг вариант  Mr. Green



Последна редакция: нд, 25 окт 2015, 20:59 от Анонимен

# 54
  • Мнения: 11 917

Ето, тази "изборна или не" новина ме докарва до депресия

Добре, че времето при нас е все още слънчево и благоприятно - на когото за каквото Simple Smile

# 55
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Както писах във фейса ,настане ли тишина в детската
стая за повече от 5 мин. проверете какво се случва.
Моето най-дребното се самоподстрига .  Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 25 окт 2015, 22:47 от evil

# 56
  • Мнения: 11 680
Здравейте. Гласувахме, бързо и безпрепятствено, всеки с по едно дете в тъмната стаичка  Laughing

Чай пия само през зимата. С мед и лимон. По възможност билков.
Не ми харесват много ароматизираните.

Evil пак е сладък. И аз имам тава фризьорка вкъщи. Беше на 3-4 когато се подстрига. И на дължина горе-долу колкото вашата - ама е момиче  Laughing

Деян много сладък и много пораснал. Ама Мира я изпуснах.

Само за протокола вчера купих шоколадова торта с бадеми. Два пъти пробвах тъпия блат за реването и двата пъти отиде на боклука. Така и не стигнах до сиропирането.
Ако още някой ми каже, че е най-лесното нещо да направиш реване ще му се разсърдя  Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 3 867
Деян е такава хубава усмивка. Много сладък.

Ивъл, ми той след пострижката е още по -- хубав.

# 58
  • Мнения: 10 503
Сидеров май иска да става артист, пак има някакви размирици, даже и ректора на НАТФИЗ там, чак се чудя възможно ли е това, през няколко дни цирк и никой от органите не се самосезира и не го прибира, да му се не види и имунитета Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 2 136
И той, и един от поддръжниците му ми изглеждат в нетрезво състояние. И не е нормално толкова дълго да си разиграва коня толкова години.

Общи условия

Активация на акаунт