Искам да кажа ... (59)

  • 43 028
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 825
Пия чай целогодишно - билков най-вече и от време на време черен. То според мъжът ми билковият чай не бил никакъв чай, така де пояла съм се била с отвари.
Друго нищо няма да казвам, че направо вече и на себе си омръзнах с оплакванията си от болести и повредени уреди.  Rolling Eyes
 Sunglasses

# 31
  • Мнения: 14 478
Досега решавах задачи от математическо състезание за 4 клас от минали години, които щерката не можа да реши.
Ей...поизпотих се от зор... Tired

# 32
  • Мнения: 11 917
Досега решавах задачи от математическо състезание за 4 клас от минали години, които щерката не можа да реши.
Ей...поизпотих се от зор... Tired

За кое състезание става въпрос, някое национално ли?

Аз на ЧХ "запецнах" още в ІІІ клас, но определено съм диаметрално противоположна на математическия тъп, тъй че моето не се брои Simple Smile

# 33
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Привет, привет Simple Smile
Гласуването ми отне точно един час, уф!
Много обичам билкови отвари по възможност сами да сме събирали тревките. Мащерка и мента са ми любими, пия ги неподсладени, както и кафето.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Направих крака от ентусиазъм да гласувам  ooooh!.Съвестна гласоподавателка,няма що...напът съм да се откажа...мноУ мераклии и все пред мен.
Бяхме на обеден детски РД..доволно се почерпихме Crazy
Чай пия купешки- лайка с ванилия Peace

# 35
  • Мнения: 11 917
Искам да кажа, че синът ми вчера ми обяснява какво означавало "Стражарска марка бум печат...."Много ентусиазиран беше, защото досега не го канеха на "Стражари и апаши", все по-големите играеха. Прибра се с блеснали очи, иначе само топка рита, а сега го включили , пък аз обикалям блоковете да го търся.

Много беше мил с желанието си да ми разкаже нещо "нечувано и невиждано", как всеки си мисли, че светът започва от него. Simple Smile

# 36
  • Мнения: X
  И аз сега чувам за този "Стражарска марка бум печат...."  Laughing
 И на мен ми стана мило само като го прочетох  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 6 173
И чай пия, и кафе, и то по много. Затова и чашките от снимката са ми малки.

# 38
  • Мнения: X
 С това сменено време ми е едно тегаво сега - тъмно в няма и 18ч Sad

# 39
  • Мнения: 8 939
Чай пия, но рядко. Не че не го харесвам, просто не се сещам.

Пфуу, не знаех че не мога да си редактирам мнение ако темата е заключена. Исках да махна снимките, а сега вече не може.



Пиши на модератор.


Чай пия билков, ама от истински билки с лимон и мед целогодишно. Много успокоително ми действа.

Не съм ви показвала усмивчо скоро, а на Ванини не ми се отвориха сладурите и страдам.

# 40
  • Мнения: X
Деян е най-усмихнатото бебе, което съм виждала. Всеки път усмихва и мен. Simple Smile

Чакам да стане 20:00 часа за да се паркирам пред тв и да гледам Атила с Джерард Бътлър. Не че не съм го гледала, ама е готин Джерито там.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Гласувах и аз, обаче се почувствах супер тъпо, когато ми подвикнаха да съм си оставела дамската чанта отвън и така да влизам в тъмната стаичка. Зер, при днешните ню-ню технологии не мога да си вляза с телефона в джоба на якето и да снимам там каквото.

# 42
  • Мнения: 9 571
Алина,много е сладък Усмивчо и много е пораснал  Heart Eyes Да е жив и здрав!  Hug

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Като заговорихте за чай - Янтре, ми няма ли да идваш къде София? Чайникът ти те чака и все пита за тебе, вече е на път да почне да се обижда, че го не щеш.  Joy Joy
Уф. Все си мисля - скоро, и.....

# 44
  • Варна
  • Мнения: 6 316
Деян е просто едно слънчице!
Видях и снимката на близнаците-и те също ме разтапят!
И на Сесили са очарователни госпожичката и юначето.

Гласувах точно за няколко минути. Нашата секция е с малко адреси и винаги гласувам бързо.
Хм, аз влязох в кабинката не само с една голяма пазарска чанта, но и с детето. Никой не ми направи забележка.

Общи условия

Активация на акаунт