Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 42

  • 75 066
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 222
и аз имах един куп опити с идеални ембриони, пък накрая нули на теста.
тогава още не търсеха имплантационни прозорци, всичко каквото беше налично изследвахме и нищо не излезе.
та явно ембрионите са били идеални докато са можели да ги отглеждат, после никой не знае какво става с тях  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 11 596
Имунолозите какво казват за тези имплантации, момичета?

# 17
  • София
  • Мнения: 911
И аз пристигам ! Мерси за темичката и най-вече за подкрепата,мили момичета! Hug Hug
Животът продължава и след неуспеха,падаме ,изтупваме се и пак ставаме. Мисля,че се поотупах и от утре ще съм пак аз  Simple Smile
Само да допълня за Фемара.На мен тя не ми подейства. Пих я 1 месец ,но пак е индивидуално.

Последна редакция: пн, 26 окт 2015, 16:49 от stefa

# 18
  • Мнения: 1 144
Забравих да питам Персенска, но нали Медрола го спирам като утре пропускам, на следващия ден сутринта пия 1т и след това спирам. Пиех по 1т сутрин след трансфера.

Друго също искам да питам - някоя от вас правила ли е пункция без упойка при Персенска? Склонна ли е да не слагаме упойка ако е само 1 фоликул?

# 19
  • София
  • Мнения: 911
Начита,аз  питах др Персенска. Отговори ми да го пия по 1/2таблетка , 3-4 дни през ден. И на мен ми беше назначен по 1 т сутрин след закуска.

# 20
  • Мнения: X
Начита, за медрола питай на спешния.
За качествени Я аз съм пила и омега 3. Хемоглобините при трансфер също влияят - анемия и тсх.
А ако е имало прекъсната напреднала предишна бременност,( ембрионът да е имал сърдечна дейност) може  кросмач тестъ да е разковничето, който показва наличие на антитела у майката срещу бащата.

Много ми харесва философията на стефа.

Последна редакция: пн, 26 окт 2015, 17:07 от Анонимен

# 21
  • Мнения: 2 144
Имунолозите какво казват за тези имплантации, момичета?
Не ми е назначавана среща с имунолог и си мисля в петък да питам Стаменов. А съм с Хашимото. Аз понякога се учудвам на лекарите, когато ме питат - Какво ще правим сега?  Rolling EyesСякаш аз сама мога да преценя...Аз ако знаех, сама щях да си направя ин витрото. Нали затова сме при тях.

# 22
  • Мнения: 11 596
Аз задължително бих направила консултация с тях при това положение.

# 23
  • Мнения: X
Аз сама без назначаване си следя тсх и сама си записах консултация с имунолог и генетик.

# 24
  • Мнения: 1 144
Начита,аз я питах др Персенска. Отговори ми да го пия по 1/2 , 3-4 дни през ден. И на мен ми беше назначен по 1 т сутрин след закуска.
Благодаря  Peace
На предния трансфер от спешния след отрицателния тест ми казаха да пропусна един прием, после пак да пия и след това да го спра.....
Щом Персенска ти е дала тази схема, ще я направя и аз, няма да звъня допълнително.  Hug

# 25
  • Мнения: 98
Момичета, дали има някоя от вас в момента в клиниката да сподели как се движи графикът на д-р Стаменов?

# 26
  • София
  • Мнения: 10 642
Начита, аз прави септември пункция без упойка при д-р Персенска. Даже и не разбрах. Усетих съвсем лек натиск и приключихме. И още преди да съм станала от масата разбрах, че има Я Simple Smile
Даже си мисля, че бих понесла и 3-4 ф без упойка. Слагането на абоката боли повече от пункцията. Мисля, че док няма да има нищо против, ако ти искаш да е без упойка. За мен съм решила, че като стигна отново до пункция, ще искам да е без упойка. Така или иначе аз не очаквам да направя повече от 3-4 Ф

# 27
  • Мнения: 2 144
На общия тел-н за записване на часове ли звъните за консулт с имунолог?

# 28
  • Мнения: 1 144
Начита, аз прави септември пункция без упойка при д-р Персенска. Даже и не разбрах. Усетих съвсем лек натиск и приключихме. И още преди да съм станала от масата разбрах, че има Я Simple Smile
Даже си мисля, че бих понесла и 3-4 ф без упойка. Слагането на абоката боли повече от пункцията. Мисля, че док няма да има нищо против, ако ти искаш да е без упойка. За мен съм решила, че като стигна отново до пункция, ще искам да е без упойка. Така или иначе аз не очаквам да направя повече от 3-4 Ф
Благодаря  Peace
Аз мисля да и предложа ако скоро имаме пункция да е без упойка, не ги понасям тези упойки, този глад и липса на кафе рано сутрин, това чакане на гладно и жадно в стаичката.
Биопсията не я усетих като ми я прави, ако и пункцията е сходно, склонна съм да изтърпя.

# 29
  • Мнения: 11 596
На общия тел-н за записване на часове ли звъните за консулт с имунолог?
На първа страница на темата има номерът на имунолозите, директно на тях звъниш, ще ти запишат час  Peace

Общи условия

Активация на акаунт