Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 42

  • 75 055
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 975
Успех на всички момичета  Hug
И аз сама си назначих всякакви имунологични и генетични.

# 31
  • София
  • Мнения: 10 642
Начита, глад и жажда няма да ти се размине. Ако нещо не дай Боже все пак се наложи упойка....

# 32
  • Мнения: 1 409
Ето ме и мен след прегледа. За съжаление, страховете ми се оправдаха... Хиперстимулация от където и да го погледнеш и др Стаменов я потвърди. В двата я има над 20 фол общо с р-ри от 10 до 14мм. Утре чак ми назначиха хормони и ще чакам да ми се обадят дали да ходя на преглед или ще включат директно Цитротид. Много ме е страх и съм отчаяна! А се преместих тук, за да избегна тези хиперстимулации. Имам две зад гърба си и трябваше да светят като огромна червена лампа! Уви, не... Сега и яйцеклетките няма да с хубаво качество заради броя. Тъжно ми е, и знам какво следва - болки, вливки, евентуално хоспитализизране... Sad 
Извинявайте, че още в началото на тема нахлувам с черни мисли! Явно ще трябва да издържа още един път и се замислям за 4ти...

# 33
  • Мнения: 1 849
Clear, съжалявам да го прочета, явно реагираш много бурно на стимулация. На моята имах 13 ф, половината празни, де, но се чувствах като балон, представям си ти как си  Tired  Док ще намери работещата стимулация за теб, не се съмнявай  Wink
Бамба, факт е, че не се знае какво се случва след трансфера- развиват ли се ембрионите, лигавицата рециптивна ли е, дали се осъществява имплантация или поне да започва процесът, но имунната ни система проваля всичко  Thinking
Много въпроси без отговор.
Четох в теми отпреди няколко години, че след 2-3 неуспешни трансфера се назначава диагностична хистероскопия, сега не съм чела да се прави.
Не ме свърта на едно място, чета статии,изследвания  записвам, ровя се. Все си мисля за това чхг 6.56 на 8 ден след зет, 18 дни след прегнила...

# 34
  • Мнения: 2 140
Mometo, в коя седмица ще правиш плацентарните молекули?

# 35
  • Мнения: 4 097
Clear, съжалявам  Hug , но пък д-р Стаменов ще намери подходящата за теб стимулация.



Аз също сама назначих генетичните и тромбофилията за мен и не съжалявам, защото поне от гледна точка на тези изследвания съм спокойна.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 928
Благодаря за новата тема bouquet bouquet

На всички момичета  в процедури пожелавам скоро да се похвалят с положителни тестове, а на вече бременните лека, безпроблемна и прекрасна бременност. Hug

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Благодаря за темичката  Flutter bouquet Hug
Успех на всички пишещи!

# 38
  • Мнения: 11 589
Mometo, в коя седмица ще правиш плацентарните молекули?
Другия понеделник ще бъда в 6 г.с. + 4 дни. Вероятно тогава ще ги пуснат имунолозите, ако всичко е наред.

# 39
  • Мнения: 15
Начита досега имам 4 пункции при д-р персенска и всичките без упойка, вадих все по 1 Я, не боли спокойно, посления път като извадих Я дори ме шиха без упойка и анестезиолога ми държа ръката, не усетих никаква болка при шиенето..........несе притеснявай в сигурни ръце си

# 40
  • София
  • Мнения: 8 178
.

Последна редакция: вт, 27 окт 2015, 05:41 от Аглея

# 41
  • Мнения: 1 409
Как ви се струва идеята да прекратим стимулацията? Дали да не го обсъдим утре с др Стаменов? Предписал ми е Норпролак, но заради проблем с нервите не мога да го приемам (следствие на предишните опити и напрежение, изчерпах серотонина си). Много безумно ли ви се вижда? В краен случай знам, че и до това може да се прибегне, но ако не се пунктират тези фоликули да не станат кисти... Главоблъсканица!

# 42
  • Мнения: 13 975
Грехота е да се прекратява, просто недейте да правите трансфер в този цикъл. Дано да се пооправят нещата  Praynig

# 43
  • Мнения: X
Клер, имай доверие на доктора си. Той владее положението.
Ще се справите! Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 11 589
Клиър, ти обсъди ли с него, че не можеш да взимаш Норпролака? Да го замени с нещо друго? Нямам опит с хиперстимулация, аз съм на другия край на спектъра, но и на мен не ми се струва правилно да прекратявате без пункция.

Общи условия

Активация на акаунт